Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    vvasman написа Виж мнение
    Все пак въпроса ми е:
    Специалността "превантивна поддръжка" помага ли на руските машини при положение че им се палят резервоарите?
    Специалността намаля
    вероятността за запалване на
    двигателя като спира течовете
    на масло и гориво в
    двигателния отсек.
    Специалността е по-
    ефективна, ако бъде
    комбинирана с автоматични
    пожарогасители

    Comment


      Няма нищо общо с резервоарите!!

      Comment


        И аз имах същата дилема като теб. И в крайна сметка се отказах да го слагам, тъй като 90% от запалванията идват от резервоара, а този пърк там не играе роля.Предпочетох нещо друго, което ще е по-полезно специялно шофьора има голям избор от умения.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          vvasman написа Виж мнение
          Знаете какво гърми на руските консерви има ли смисъл да го слагам или да сложа нещо друго, все пак водача има много полезни перкове и скилове
          При толкова много полезни скилове на водача е изключително глупаво да прахосаш скила с превантивна поддръжка.

          Comment


            Превантивната поддръжка е полезна при немците -след като я сложих доста по-рядко взеха да ми палят Е-100така ,Jag 8.8 и Jagpanzer E-100то.

            Comment


              Започнах руската линия след дълги колебания.!Стигнах до КВ-1.Т-46 и Т-28. ги минах набързо.С КВ-1 направих 20 битки до сега,топово оборудване.В сравнение с немската линия,все едно съм във филма Матрицата с руските танкове.Всичко е на забавен каданс.Мерника събира като Grille,а точноста мога да я сравня,като на сватбаСтреляш и се молиш да уцелиш!С КВ-1 докато стигнеш до битката,може и да е свършила.Да не говорим да отидеш на помощ на някой...Та да попитам ветераните за два танка от линията на КВ.Доста пачове са минали.Опитах се да нямеря нещо за КВ-1-С и Т-150.Колебая се между тези два танка.Мое лично мнение,че ще взема тоя дето яде повече бой.КВ-1 носи на бой до 6 тиър.Това ми харесва!Та Т-150 или онзи КВ-1С с набеденото оръдие!

              Comment


                Така като те слушам Т-150 ще ти хареса повече от КВ-1С. Лично на мен и двата ми доставяха удоволствие. Обаче първо се наслади на КВ-1 и направи екипаж на него. Като му хванеш цаката това е един от зверовете на Т5.

                Comment


                  Bloksir написа Виж мнение
                  Започнах руската линия след дълги колебания.!Стигнах до КВ-1.Т-46 и Т-28. ги минах набързо.С КВ-1 направих 20 битки до сега,топово оборудване.В сравнение с немската линия,все едно съм във филма Матрицата с руските танкове.Всичко е на забавен каданс.Мерника събира като Grille,а точноста мога да я сравня,като на сватбаСтреляш и се молиш да уцелиш!С КВ-1 докато стигнеш до битката,може и да е свършила.Да не говорим да отидеш на помощ на някой...Та да попитам ветераните за два танка от линията на КВ.Доста пачове са минали.Опитах се да нямеря нещо за КВ-1-С и Т-150.Колебая се между тези два танка.Мое лично мнение,че ще взема тоя дето яде повече бой.КВ-1 носи на бой до 6 тиър.Това ми харесва!Та Т-150 или онзи КВ-1С с набеденото оръдие!
                  Тук отговорът на въпроса ти се състои в твоето желание дали да продължиш да играеш с танк от типа на КВ-1 - с по-дебела броня, по-голяма възможност за непробиване и най-вече за рикушет при правилно позициониране на бронята танка ти спрямо стрелящия. Тук визирам линията от Т-150 и нататък, характерни със същата мудност като КВ-1, но и изключително здравата предна броня. Аз поне виждам заструднения като имам от КВ-3 нататък срещу мен. От друга гледна точка, ако избереш КВ-1С, ИС, ИС-3, получаваш по-голяма мобилност. Понякога бързината и ускороението могат да те спасят, могат да спасят боен другар или изхода на битката. Недостатък е по-тънката броня - почти всичко те пробива, а при рикуширал 122 мм снаряд от теб трябва да дадеш курбан. Специално хваленият ИС-3 не носи на бой, когато е срещу други осмици, девятки и десятки. Правят дебелия 272 мм скосен купол на решето, а и сравнително често получавам фатални поражения по боекомплекта. Оръдието има минимален ход надолу. Тоес,т ако се наложи да изкачиш малко баирче, за да се прицелиш във враг, трябва да преодолееш баирчето, да се позиционираш и така си напълно открит, за да бъдеш разстрелян, докато при други танкове, се вижда съвсем малка част от купола и можеш да си чакалиш най-нагло. Затова и избягвам да играя с него. А за руските танкове (аз само с такива съм играл от Тиер 2 и нагоре)... щом казваш, че свиват бавно и са много неточни, то бих се родил, ако се хвана с немски и американски. Бих споделил, че съм усвоил играта с КВ-1, КВ-1С и ИС, но като знам на какво правя враговете в играта, независимо от нацията, не ми се занимава тепърва да развивам нови такива, за да не ям голямо количество пердах, обучавайки екипажа.
                  " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                  Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                  Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                  Comment


                    Руските танкове всичките са за близък бой - и за това оръдията им са неточни, но с голяма алфа - идеални са за показване на ъгъла.
                    KV-1S линията води до IS-7 през IS-3 а T-150 води до IS-4 през KV-4.

                    Като цяло T-150 линията е силно бронирана, но от както всеки мъкне златни снаряди - не толкова ефективна, макар че от време на време си отскачат. Главно линията си заслужава единствено заради ST-1, който много трудно се пробива от пред, и по-малко IS-4.
                    KV-1S линията е със същите оръдия, по-малко броня от която пак си отскачат от време на време снаряди, но е и сравнително по-мобилна, всичките машини са добри и е най-лесната за игране линия тежки танкове в играта.

                    Ти сам трябва да избереш, коя повече ти допада.
                    War, war never changes..

                    Comment


                      Благодаря на всички за адекватните и точни отговори!За сега няма да качвам левела на руските танкове.Наблюдавах Т-150.То голямо грозилище.В бой нищо особенно!Може би клоня към линията на ИС,но ме възпира КВ-1С.Струва ми се,че някой ден ще има битка 15:15 само с такива танкове.Най вече ме дразни,че не е реален танк за 6 левъл и в реалноста с това оръдие.

                      Comment


                        Bloksir написа Виж мнение
                        Благодаря на всички за адекватните и точни отговори!За сега няма да качвам левела на руските танкове.Наблюдавах Т-150.То голямо грозилище.В бой нищо особенно!Може би клоня към линията на ИС,но ме възпира КВ-1С.Струва ми се,че някой ден ще има битка 15:15 само с такива танкове.Най вече ме дразни,че не е реален танк за 6 левъл и в реалноста с това оръдие.
                        Това, ако ти е проблема, няма да изкараш мнооого танкове.

                        Comment


                          Bloksir написа Виж мнение
                          Най вече ме дразни,че не е реален танк за 6 левъл и в реалноста с това оръдие.
                          Съвсем реален танк си е. Поне като визия, иначе рашките бидейки комплексари са си раздули всички танкове, тъй че ако искаш реален танк играй с американские.
                          Иначе Т-150 е много приятен за игра.

                          Comment


                            Много танкове не ми трябват.Дори и статистиката си не знам.Гледам да играя за удоволствие и това което правя да ме кефи!Може и странно да звучи,но играя без нито един мод!!!Златни снаряди не използвам,като изключим 20 купувани със сребро ли там...Между другото,няма почти никаква полза от златните снаряди.Освен,ако има разлика от златни и сребърни...Та така.Гледам да не се товаря много с тази игра,след като едва не полудях първия месецКарам я за кеф.Руските танкове ми идват малко дървени!Може и да не съм играл много,но ако бях започнал с тях,можеше и да ми харесат.Просто играта е направена в полза на руските танкове.Въпреки,че са сложили в тях и недостатъците,пак са силно преувеличени.Може би това някой ден ще ме откаже от играта!Това мое твърдение е основната причина до сега да не почна руската линия!Един тънък пример,който може да се забележи,ако играеш само с 3-5 вида танкове от 3 нации.Забележете с кой тиър вкарва в битка немские,американските и руските танкове!Аз почти не съм играл немски танкове с еднакъв тиър или поне един нагоре.Като говорим над половината са 2 нива нагоре!Освен,ако не вкара Тигър 1 само със 7 ниво!Е тогава ми е най голямото пстижение за експ.С руските и американските танкове,винаги съм най отгоре на колоната...

                            Comment


                              Bloksir написа Виж мнение
                              Много танкове не ми трябват.Дори и статистиката си не знам.Гледам да играя за удоволствие и това което правя да ме кефи!Може и странно да звучи,но играя без нито един мод!!!Златни снаряди не използвам,като изключим 20 купувани със сребро ли там...Между другото,няма почти никаква полза от златните снаряди.Освен,ако има разлика от златни и сребърни...Та така.Гледам да не се товаря много с тази игра,след като едва не полудях първия месецКарам я за кеф.Руските танкове ми идват малко дървени!Може и да не съм играл много,но ако бях започнал с тях,можеше и да ми харесат.Просто играта е направена в полза на руските танкове.Въпреки,че са сложили в тях и недостатъците,пак са силно преувеличени.Може би това някой ден ще ме откаже от играта!Това мое твърдение е основната причина до сега да не почна руската линия!Един тънък пример,който може да се забележи,ако играеш само с 3-5 вида танкове от 3 нации.Забележете с кой тиър вкарва в битка немские,американските и руските танкове!Аз почти не съм играл немски танкове с еднакъв тиър или поне един нагоре.Като говорим над половината са 2 нива нагоре!Освен,ако не вкара Тигър 1 само със 7 ниво!Е тогава ми е най голямото пстижение за експ.С руските и американските танкове,винаги съм най отгоре на колоната...
                              Я вземи да играеш с Т-34,Т-43,Т-44 и тогава казвай дали те пуска само отгоре!

                              Comment


                                Това е последният ми пост в този форум, успех.

                                Comment

                                Working...
                                X