Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    да де ама Су-152 не е ТД а щурмово оръдие, как да е преид малко на фара фланкирах гадовее и цапнах един Тигър на Порше странично в купола, 1054 щета, оня помисли че го е цапнала артилери и тръгна назад...демек към мене...ние загубихме защото другите спяха,ама на мене ми стана хубаво, 1К щета с едно попадения, с нормален фугас, и проверих после, не съм го аморакнал.
    Резултата се получи от последната игра!Не можех да повярвам на очите си!Прицелих купола на ИС-8 изстрел и ето го резултата!Click image for larger version

Name:	shot_040.jpg
Views:	1
Size:	332.3 КБ
ID:	538126

    Comment


      don4o написа Виж мнение
      Резултата се получи от последната игра!Не можех да повярвам на очите си!Прицелих купола на ИС-8 изстрел и ето го резултата![ATTACH=CONFIG]21956[/ATTACH]
      Общо два изстрела -2504 щета!Само на ИС-8-1800!!!!

      Comment


        Току що отключих 8-ми клас среден Т-44 от руското дърво.Най-накрая мъката ми с Т-43 свърши въпреки ,че в последните битки се представях по добре.Прехвърлих екипажа и вентилатора от Т-43 и искам да ви попитам каква друга екипировка да сложа на другите 2 свободни места? Из нета пише основно нещата за оръдието-Дотиквача и Стабилизатор, но много предпочитат и Wet ammo rack.

        Comment


          При мен аморака много гърмеше в началото, но като рескилнах пълнача и му сложих безопасно съхранение много помогна. Моя го карах с вентилация дотиквач и стабилизатор - работата на Т-44 е да се движи и много стрелям в движение.

          Comment


            Вентилация и стабилизатор са задължителни модули за всеки танк, който може да ги носи. Независимо дали стреля в движение или кампи. Третия модул е вече по избор. Аз лично слагах дотиквач. Но напоследък на един-два танка пробвам подобрена оптика, вместо дотиквача.

            Comment


              Аз сйм сложил бързо прицелване,дотиквач и вентилатор.Повярвайте-и без стабилизатор стреля добре в движение!

              Comment


                Аз го карах с вентилатор, стабилизатор и дотиквач. Машинката е страхотна!

                Comment


                  Сложих вентилатора и стабилизацията.Купих си и дотиквач ,но заради окачването не мога да го монтирам.Първата ми битка с този танк беше много силна.Дори и като стоков се държи добре.Адски мобилен е и ускорява бързо.Усетих ефекта и от стабилизацията.Всичките изстрели в движение попаднаха в целта.Тази въпросна стабилизация може да ми стане любим модул.Имам го и на Кралския Тигър ,но там не съм играл още.

                  Comment


                    ОК, аз съм по средата на пътя към Т-44, играя на Т-43 с всичко плюс мрежа, дотиквач и още джаджата, намаляваща вероятността от горене. Въпросът ми е (вече е късно за тая машина, ама може да стане за следващата) - как се прехвърля опитът на екипажа? Щото този на Т-34-85 беше с максимум, ама като ги сложих на 43, светеха в червено и май не бяха толкова добри.

                    ПП - да, срещу часто от 8-ми и 9-ти тиър с Т-43 и неговото оръдие си е мъка, без нормална тактика. пък такава невинаги е възможна.

                    Comment


                      Не мога точно да разбера въпроса ти ,но щом са светели в червено,то вероятно не си ги преобучил за следващия танк.Цъкаш на командира си примерно и ти излизат 4 неща.Там статистика,тренировка,опит и лични данни.Даваш на тренировка и ще ти го дава ,че е на Т-34/85.Имаш избор да го преобучиш за всички видове танкове.Мисля,че като цъкнеш на Т-34/85 и ще ти падне колонка с всички средни танкове ,които имаш.От там вече трябва да натиснеш за Т-43 или някой друг.Ще те пита дали искаш със злато (без загуби),с кредити ( 10% загуба ) или безплатно ( 20% загуба). Надявам се да е разбираемо и да е точно това за което питаш.

                      Comment


                        кало написа Виж мнение
                        ОК, аз съм по средата на пътя към Т-44, играя на Т-43 с всичко плюс мрежа, дотиквач и още джаджата, намаляваща вероятността от горене. Въпросът ми е (вече е късно за тая машина, ама може да стане за следващата) - как се прехвърля опитът на екипажа? Щото този на Т-34-85 беше с максимум, ама като ги сложих на 43, светеха в червено и май не бяха толкова добри.

                        ПП - да, срещу часто от 8-ми и 9-ти тиър с Т-43 и неговото оръдие си е мъка, без нормална тактика. пък такава невинаги е възможна.
                        Като купиш следващия (Т-44) танк ако искаш да сложиш екипажа на Т-43 вземаш танка без екипаж и прехвърляш на него екипажа на Т-43.Както каза той ще светне в червено!Слагаш стрелката на мишката върху първия член на екипажа,натискаш десен бутон,лично досие,обучение,избираш вида и модела на танка накойто слагаш екипажа,избираш полкова школа и натискаш бутана ОБУЧИ!!Действието се повтяря с всички членове на екипажа!Ще се получи екипаж с 90%основно умение авторо или трето умение не променят стойноста си!Ако искаш директно 100%екипаж ти трябва и малко злато-там ще видиш.Успех!!

                        Comment


                          кало написа Виж мнение
                          ОК, аз съм по средата на пътя към Т-44, играя на Т-43 с всичко плюс мрежа, дотиквач и още джаджата, намаляваща вероятността от горене. Въпросът ми е (вече е късно за тая машина, ама може да стане за следващата) - как се прехвърля опитът на екипажа? Щото този на Т-34-85 беше с максимум, ама като ги сложих на 43, светеха в червено и май не бяха толкова добри.

                          ПП - да, срещу часто от 8-ми и 9-ти тиър с Т-43 и неговото оръдие си е мъка, без нормална тактика. пък такава невинаги е възможна.
                          Екипажът трябва да се преобучава за всеки нов танк.
                          Не знам на какъв език ти е клиента, моя е на английски и затова обяснявам за него.
                          Десен бутон върху члена на екипажа -> personal file. От новия прозорец "training" и там се вижда на какъв танк е обучен. Цъкваш върху "current vehicle" и отдолу светват три опции за преобучаване - без пари, срещу сребро или срещу злато, като съответно губиш 20, 10 или 0% от настоящото ниво на обучение.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Много благодаря на всички за съвета!

                            Comment


                              Въпреки голямото ми отвращение от КВ-4 при добро позициониране (на около 30 град.) и постоянно двиажение напред назад за да не могат да уцелят командирската купола прави страхотни игри, на тихия бряг до църквата излязох сам срещу два тигър2, два СП и един 110. Щета 4 320, потенциални получени поражения 10 300 докато ги занимавах тези петимката нашите пробиха другия фланг (нормално там беше численото преимущество) и им излязоха в тил.
                              Click image for larger version

Name:	shot_030.jpg
Views:	1
Size:	356.6 КБ
ID:	538259

                              Comment


                                Браво, супер битка!

                                А аз напоследък имам проблеми точно с КВ-4. И с Кралския Тигър, и с Т32 се мъча срещу него. Някакси 4 от 5 изстрела не успяват да пробият командирския купол. Фронтално изобщо не мога да го дупча. Знам ли, може да е серия лош късмет.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X