Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Да и стабилизатор или вентилация, аз бих ги сложил и двете като махна бързото прицелване

    Comment


      Едно клипче на Никитос ме подсети да напиша нещо тук, което се каня да направя от 2-3 дни. Хора, не знам какво извънземно чудо е бил ИС3 преди така наречения му нърф. Имам го съвсем от скоро, обаче тая машина невероятна. Екипажът ми е на 98% още, диви новобранци дето се вика, обаче газим наред. Процента победи стабилно се държи около 58 - 60. Почти всяка игра "потенциално понесените поражения" са над 2 - 3000. С топовото оръдие вече рядко се налага да ползвам злато.
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        Аз ако ти разкажа, как съм трепал IS-3-ки с Т-43-100 от преди нърфа..
        Това че хората не знаят как да стрелят си е техен проблем..
        War, war never changes..

        Comment


          Привет!
          Някой може ли да сподели впечатления от Обект 430II? Доста противоречиви неща чета за него и ми се иска мнение "от първа ръка".

          Comment


            Вторият ми танк със екипаж на 5 скила.
            А последната битка с която ги направих беше уникална....
            Attached Files
            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

            Comment


              Ultramarine написа Виж мнение
              Вторият ми танк със екипаж на 5 скила.
              А последната битка с която ги направих беше уникална....
              Браво! Вчера стана един спор в клана за Щуг-а и се сетих,че ти си Щуг маняк погледнах и видях,че вече 5600 битки имаш на него колко скила направиха тия зверове вече?!?

              Comment


                84% на петия, но реално едва сега доближавам средата на необходимия опит до 6ти скил.
                Attached Files
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment


                  Когато започнах играта Т-43 ми беше първата седмица и бях на мнение, че не става за нищо.
                  Снощи го купих отново, насъбрах някакъв екипаж, който да обучавам за обект 140 и ..... ми Т-43 било страшно готина машина за игра - УДОВОЛСТВИЕ!
                  Attached Files

                  Comment


                    Специалността "превантивна поддръжка" помага ли на руските машини при положение че им се палят резервоарите? Скоро ще рескилвам екипаж и се чудя да го слагам ли?

                    Comment


                      Превантивната поддръжка е за двигателите. За резервоарите има модул "Запълване на резервоарите с СО2" или нещо от сорта.
                      У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                      Очередь возмущалась, но не расходилась.

                      Comment


                        Въпроса ми е помага ли скила, защото нямам свободни слотове за оборудване

                        Comment


                          Ако ти гърмят баковете - не помага, ако ти гърмят двигателя - помага в някаква степен (добавя ХП на двигателя).
                          У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                          Очередь возмущалась, но не расходилась.

                          Comment


                            vvasman написа Виж мнение
                            Специалността "превантивна поддръжка" помага ли на руските машини при положение че им се палят резервоарите? Скоро ще рескилвам екипаж и се чудя да го слагам ли?
                            Сложи си голям пожарогасител!Повярвай ми струва си парите!След това няма да имаш никакви проблеми с паленето!

                            Comment


                              Знаете какво гърми на руските консерви има ли смисъл да го слагам или да сложа нещо друго, все пак водача има много полезни перкове и скилове

                              Comment


                                Все пак въпроса ми е:
                                Специалността "превантивна поддръжка" помага ли на руските машини при положение че им се палят резервоарите?

                                Comment

                                Working...
                                X