Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Стоков КВ4 е голяма мъка
    Но вземеш ли топово оръдие и двигател става доста приличен танк.
    Само ако можеше да е с 30 процента по бърз ;-)
    Сънят е слаб заместител на кофеина!

    Comment


      С КТ се дупчи сравнително лесно челно с Т32 си е проблем. Ако КВ е застанал на ромб не го пробвай в корпуса освен сигурен изстрел в картечницата или амбразурата на механик водача или по-добре в купола (командирската куполка или ако е насочен с оръдието към теб челно се дупчи купола в ивицата хоризонтално на оръдието извън маската на оръдието или ивицата между маската и корпуса).

      Comment


        Въпроса ми е за А-44.Има ли полза от последното оръдие?Аз за сега съм доволен и от 76мм С-54!Питам за да знам да бързам ли да го вземам!

        Comment


          Аз го играх само със С-54 76мм.

          Comment


            Понеже отворих всички немски танкове, без последната вафла, с която няма да се занимавам, трябва ми ново предизвикателство Начевам легендарният ИС3 и средните японци към Chi-ri. Заради ИС3 трябва спешно да се преборя с инстинктивният си навик да заставам на "ромб" при челна среща с враг
            Last edited by BacillusBulgaricus; 26-01-2014, 09:07.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
              Понеже отворих всички немски танкове, без последната вафла, с която няма да се занимавам, трябва ми ново предизвикателство Начевам легендарният ИС3 и средните японци към Chi-ri. Заради ИС3 трябва спешно да се преборя с инстинктивният си навик да заставам на "ромб" при челна среща с враг
              ИС3 - любим танк.
              Но, за мен лично много шокиращо кула - място над оръдието.
              Дори инстинктивни "ромб" не носи толкова много мъка като място над оръдието.
              ИС3 ниски танк, и клинч с високи танки води к дупка в място над оръдието.
              И "арти" често удари в това място. 1000 хп - лесно. (Аз сам любител "арт")
              Attached Files
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                Понеже отворих всички немски танкове, без последната вафла, с която няма да се занимавам, трябва ми ново предизвикателство Начевам легендарният ИС3 и средните японци към Chi-ri. Заради ИС3 трябва спешно да се преборя с инстинктивният си навик да заставам на "ромб" при челна среща с враг
                Това докато го преборя, големи главоболия си имах
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  feersum написа Виж мнение
                  Това докато го преборя, големи главоболия си имах
                  Така е, Човек. Аз и с жената като се скараме, по навик заставам "на ромб"! И по паркингите като гледам как паркират някои - бая немски тежки танкове са играли
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Въпроса ми е за А-44.Има ли полза от последното оръдие?Аз за сега съм доволен и от 76мм С-54!Питам за да знам да бързам ли да го вземам!
                    Аз го играя с него оръдие.
                    Има голяма алфа но е неточно, става за близък бой с показване - удрят те за 150, ти ги удряш за 300..
                    На 200м вече почва да пропуска, а в движение е немислимо стрелбата на по-далече от 30м.
                    Нещо като Т-44 със 122мм оръдието.
                    War, war never changes..

                    Comment


                      След едва 25 битки, с все още стоков ИС3, трябва да кажа, че танка ми харесва. Рано е да се изказвам, но макар да съм още с първият купол, рикошетите не са малко, танкуването с вериги също е ефективно и в статистиката "потенциално понесените поражения" впечатляват. 52% победи имам, което при пълната ми неопитност с такъв тип танк, мисля, че е добре. В доста от загубените битки също се представям добре, но човек не може винаги да печели Липсва ми немската точна стрелба, но пък демиджа, който правя продължава да топли душата (както на КВ-1С и ИС).
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                        След едва 25 битки, с все още стоков ИС3, трябва да кажа, че танка ми харесва. Рано е да се изказвам, но макар да съм още с първият купол, рикошетите не са малко, танкуването с вериги също е ефективно и в статистиката "потенциално понесените поражения" впечатляват. 52% победи имам, което при пълната ми неопитност с такъв тип танк, мисля, че е добре. В доста от загубените битки също се представям добре, но човек не може винаги да печели Липсва ми немската точна стрелба, но пък демиджа, който правя продължава да топли душата (както на КВ-1С и ИС).
                        Не се оплаквай-танка си е достатъчно точен!Със втория купол и оръдие няма как да не се влюбиш в него!Мое лично мнение е да сложиш колкото се може по скоро ремонт като умение!Аз го имам отдавна и ремонта го имам като трето умение но като се замисля сега бих го сложил по рано за сметка на лампичката например!Това са мои лични усещания-нека и други да кажат!Карай го със здраве!!!

                        Comment


                          Кажете след каClick image for larger version

Name:	shot_088.jpg
Views:	1
Size:	398.2 КБ
ID:	538704то свърша четвъртото умение(а ще го свърша бързо защото този екипаж отива на ИС-6)Какво следва по нататък?

                          Comment


                            Оправи си екипажа първо. На мерача - Прицелна стрелба

                            На водача - Плавен ход.

                            На зареждача - Безопасно съхранение.

                            Четвъртото умение не е особено важно, може да избереш от перковете или камуфлаж.

                            Махни мрежата и сложи Стабилизатор или поне Бинокъл, ако ще кампиш.

                            Comment


                              Добре си е и така. Задължително стабилизатор.

                              Comment


                                За четвъртото ще ти трябват почти толкова игри колкото си изиграл досега, но бих ти препоръчал да рескилнеш и да сложиш тези изброени по-горе, като махнеш първите перкове на всички освен на командира, които според мен са излишни

                                Comment

                                Working...
                                X