Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Mitko написа Виж мнение
    но Т-43 е най слабия 7 тиър среден танк. Сега го гриндя, и за бързото е бърз, за маневреното е маневрен, но оръдието е същото като от Т-34-85 и вече идва слабо, май е най слабото от тиъра си. Стреля бързо, но нито е точно, нито има бронебойност и демидж.
    Т-43, както впрочем и М7 са най-приятните и високо ефективни средни танкове за активна и агресивна игра! Много ми допаднаха и двата и ефективността ми с тях беше доста висока, макар да не съм добър играч като цяло. Спокойно при добра игра изнасят по 4-6 скалпа, при слаба по 2-3. И това почти всяка игра! След време непременно ще си ги взема пак за разпускане и забавление.
    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
    Очередь возмущалась, но не расходилась.

    Comment


      За Т-43 и аз бях много предубеден преди да почна да играя с него, че е най-слабия танк 7 тиър за разлика от т-44. Обаче след около 200 игри го продадох с над 60% победи и страхотни впечатления от него - просто трябва адски много да се маневрира с него и да се мисли. Много често успявах да наклоня везната в полза на моя отбор с него. С лекота взех и мастър бадж на 50-тата игра с него след 5000 от спотване и 2000 демидж. Сега с Т-44 се мъча зверски много да свикна с по-сериозните съперници, с които го пуска и чак след отварянето на последния двигател преди няколко игри, почна да ми се получава. Просто танковете са адски различни, което е едно от най-хубавите неща в играта и с всеки от тях трябва да се ползва различна тактика, което не винаги се получава ако играеш всяка игра с различна машина за да си събереш дневните бонуси .
      Някой ако е играл т-44 със 122 мм оръдие моля да сподели дали му се е получавало???

      Comment


        boyankolev написа Виж мнение
        Някой ако е играл т-44 със 122 мм оръдие моля да сподели дали му се е получавало???
        Пробвал съм го, става - прави ужасно много щета ако пробие, но после чакането за презареждане често е смъртоносно. Това оръдие е отлично за лов на артилерии - ако успееш да се просмучеш в тила, опукваш почти всяка артилерия с по един изстрел. И за тормоз с фугасни снаряди в гърба на тежките върши работа. Но както писах - зарежда адски бавно, и е неточно на средни и дълги разстояния.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          boyankolev написа Виж мнение
          Някой ако е играл т-44 със 122 мм оръдие моля да сподели дали му се е получавало???

          Интересно от седмица някъде гледам че с теб вървим паралелно в развитието на Т 44, вчера и аз се чудих за това оръдие но предпочетох 100 мм беше с 10 к по малко опит а още не съм отворил големия двигател.

          Comment


            Само веднъж забелязох да го използват срещу мен в рандъм с по-голям успех от колкото биха използвали 100мм оръдие. Бях с АМХ 13 90 скрит зад скалата на степите и въпросния Т 44 ми излизаше да си разменяме снаряди. Аз не можех да му скоча заради неговите съотборници, така че на размяна на алфа прави много поразии. Но в повечето случаи ЛБ1 е по-ефективно заради точната и бърза стрелба.

            Comment


              Благодаря за мненията!
              Това за артитата не се бях сетил. Като го изгриндя ще го пробвам задължително.

              Comment


                Хора реших да дам 3-ти шанс на СУ-85(след безславното му представяне предните 2 пъти) и си го купих и сега се нуждая от съвети за игра с него и какво оборудване да му сложа.

                Comment


                  Лично аз смятам Су-85 за великолепна машина. Карах го с дотиквач, прицел и бинокъл. За удоволствието което ми доставяше го бях наградил и с камуфлаж. За близък бой няма броня, но ако не стоиш съвсем челно може и да рикушира нещо. Силата му е от засада на средна дистанция. Оръдието е страхотно и е доста невидим, така че засадите са за него.

                  Comment


                    Абе гледам никой не е казал нищо за новите съветски леки,в началото и аз не ги забелязах докато не видях как един Т-80 направи 9 убийства на Зигфрид викам баси Про-то ще е тоя и подминах но после в една друга битка на Уестфилд пак едно Т-80 направи 7 а Т-70 дето също беше в нашия отбор 3 тия събития ме озадачиха много предвид напълно посредствените характеристики на новите танкчета иии така както си нямах работа взех едно Т-60 за проба и му накупих модулите в първата битка след пожар в двигателя повредил боезаряда и двигателя направих 3 убийства,та за този танк забелязах следното:
                    1)Бронята е картон всичко те дупчи(очаква се за тиър 2 )
                    2)Машинката е много компактна и трудна за уцелване и откриване.
                    3)Двигателя се поврежда много ама много често(абе почти на всяко 2-ро пробиване отпред или в задната част)
                    4)В следствие от номер 3 възникват пожари които могат да ви съсипят битката
                    5)Оръдията са приятни но за предпочитане е 37мм Зис-19 точно и скорострелно с прилично дупчене)

                    Допълнение за Т-70:
                    Този танк просто излъчва хармония много приятна машинка за игра в способни ръце може да направи доста поразии ускорява много бързо маневреността е добра а депресията на оръдието чудесна за съжаление пак има проблем с двигателя който е изключително уязвим.
                    Last edited by falcon_bg; 02-05-2013, 19:38.

                    Comment


                      Привет калеги. Имам следния въпрос. Имам ис3 елитен и открит ис8 но за да го взема трябва да продам тройката. Та въпроса ми е заслужава ли си?

                      Comment


                        ИС-3 е прекрасна машина!Аз моя ще го запазя.Даже сега си на сметка голяма да играеш с мего!

                        Comment


                          don4o написа Виж мнение
                          ИС-3 е прекрасна машина!Аз моя ще го запазя.Даже сега си на сметка голяма да играеш с мего!
                          Да вярно почти винаги е на печалба макар и минимална. Но без премиум трудно ще събера за ис8. Някой може ли да даде мнение за ис8. Как е с издръжката и как се представя сръвнение с другите тиер 9 мащини.

                          Comment


                            Аз честно казано не пазя танкове освен топ тиерите и премиумните, колкото и недостатъци да имат.
                            Last edited by Angelmr; 05-05-2013, 10:00.

                            Comment


                              ilkoh написа Виж мнение
                              Привет калеги. Имам следния въпрос. Имам ис3 елитен и открит ис8 но за да го взема трябва да продам тройката. Та въпроса ми е заслужава ли си?
                              Христос воскресе!

                              Без премиум, ти няма да ще бъде в състояние да вземат к ИС-4.
                              Танки от висока нива - да донесе много загуби. Много.

                              Аз имам ИС-4 и ИС-7.
                              Но любим съветски "тяж" - ИС-3.
                              Съвет:
                              Да не се продава ИС-3
                              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                              Comment


                                Eguo написа Виж мнение
                                Христос воскресе!

                                Без премиум, ти няма да ще бъде в състояние да вземат к ИС-4.
                                Танки от висока нива - да донесе много загуби. Много.

                                Аз имам ИС-4 и ИС-7.
                                Но любим съветски "тяж" - ИС-3.
                                Съвет:
                                Да не се продава ИС-3
                                Май наистина ще си оставя ис3 за кеф.

                                Comment

                                Working...
                                X