Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не знам как да отварям и гледам изтеглените файлове от битките. Помогни ако обичаш.

    Comment


      С узи71 се опитахме да отворим последната снимка и не успяхме.С какво се отваря ?

      Comment


        Не е снимка.
        Трябва да има прикачен файл с разширение .wotreplay - това е риплеят от битката.

        Гледа се по следния начин:
        Затваряте клиента на WoT. T.e. - Alt-F4.
        Double-click върху риплея.
        Ще се отвори WoT в режим възпроизвеждане и ще видите битката.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          feersum написа Виж мнение
          Не е снимка.
          Трябва да има прикачен файл с разширение .wotreplay - това е риплеят от битката.

          Гледа се по следния начин:
          Затваряте клиента на WoT. T.e. - Alt-F4.
          Double-click върху риплея.
          Ще се отвори WoT в режим възпроизвеждане и ще видите битката.
          Благодаря за пояснението,приятелю.Не бях на линия,за да отговоря навреме лично.

          Comment


            И аз благодаря много. Досега не знаех как гледам риплеите. Пак благодаря.

            Comment


              Т-25 също получи танков ас. И снайпер и стена освен това.
              Attached Files

              Comment


                Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	365.5 КБ
ID:	531242Click image for larger version

Name:	shot_003.jpg
Views:	1
Size:	359.7 КБ
ID:	531243
                sigpic

                Sword song and horn sound

                Comment


                  Тази вечер си купих Хумел. Сложих му дотиквач, прицел, мрежа и екипажа от Грилето и за 8 битки - 16 убити. Иначе все още е базов. В 8 - мата битка - Танков ас. Страшно ефективен убиец.
                  Attached Files

                  Comment


                    E това вече да.Трябваха ми над 100 битки със топ пушката за да постигна подобен резултат.Честитка.

                    Comment


                      Click image for larger version

Name:	shot_059.jpg
Views:	1
Size:	439.9 КБ
ID:	531247
                      Юбилейна игра номер 200 с Type 59...
                      Не е нещо велико, но е доста добре и точно за игра номер 200. Радвам се, че си взех тази подвижна касичка, наистина изкарва здраво!
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        Напоследък много спамя в тази тема,но и ме гони някакъв зверски късмет.Това което направи Т-50-2 дори малко ме учуди.Жалко,че се очаква да го махнат.Може да е нереален отвсякъде,но носи емоции.

                        Победа!
                        Битка: Енск 08 ноември 2012 г. 15:15:02 ч.
                        Танк: T-50-2
                        Опит: 1*711
                        кредита: 25*087
                        Постижения в битки: Войн, Разузнавач, Снайперист, Значка за майсторство:Танков ас

                        Доубивах Кв-2,Пантера,Тигри,англичани,франсета - наред.Някои, тиър-два над неговия.Първо си изпълних задачката като скаут,както личи по медалите.

                        Ето и риплейче: http://www.sendspace.com/file/4g0uqb

                        И един "Паскучи" ,намаляват артитата и става все по-труден..

                        Победа!
                        Битка: Мини 09 ноември 2012 г. 01:38:19 ч.
                        Танк: StuG III
                        Опит: 1*312
                        кредита: 30*109
                        Постижения в битки: Медал Паскучи, Войн, Значка за майсторство:Танков ас
                        Last edited by bigbeer; 09-11-2012, 01:48.

                        Comment


                          Още една хубава игра с 7 фрага...
                          Победа!
                          Битка: Ел Калъф 09 ноември 2012 г. 21:02:24 ч.
                          Танк: КВ-1
                          Опит: 1*187
                          кредита: 29*671
                          Постижения в битки: Войн, Значка за майсторство:Танков ас

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	shot_051.jpg
Views:	1
Size:	612.7 КБ
ID:	531250
                            загубихме, но аз съм повече от горд със себеси, все пак имам повече експи от най-добрият победител...и то не защото играх соло, напротив, страшно отборно играх, в началото избутах по баирта едно су-26, въртнах се за един амь-38, тръгнахме по пътя под фара, призламчи се втори АМѝ-38, и бутах цяло влакче, i to доста бързо, всички ми се кефеха, пристигаме под фара, имаше насрещен бой който си вървеше доста равно..един А13 ни излезна в гръг, аз го прикончих, и в това време някой тръгва да капва. аз на пълна газ се връщам в базата и го претрепвам, 99 дефенс ми дае...и гледам че съм останал сам...решавам д аходя в тяхната да трепя артилерия и евентуално д аги подлъжа да дойдат да защитават, а там самичка матилда кампира...очевидно идиот, без проблем го претрепах и двама тръгнаха д аис пазат базата...единият амь-38 почти го ретрепах, но другарчето му ме довърши...все пак бях в танк без броня, но съм много доволен от мене си, трябва д аму купя бързо прицелване на този, изобщо всички британци Т4 ми допадат, особенно матилдата

                            Comment


                              Аз постоянно бутам хора по байрите след 8.0, но изненадващо все още има идиоти, които смятат, че го правя, за да им навредя по някакъв начин и започват да ме стрелят.
                              Последният случай беше на Химелсдорф - с StugIII бутах едно КВ-1 по хълма и докато го качвах нагоре обърна оръдието и ми пусна два снаряда, даже неможах да избягам
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment


                                мене не са ме стреляли, обикновенно ми се радват...но идиоти има всякакви

                                Comment

                                Working...
                                X