Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    След дълго прекъсване вчера пробвах ъпдейта...
    Т-34-85 най - накрая стана класически. С втората си игра направих 7 убийства. Малко по-бързо ускорява, топ оръдието (85мм) е доста сносно и бързо презарежда, и са му поиздялали истинския купол. Само че ги продадох с Т-44, за да събера 2 милиона за Т-54, че хич не ми се играе още време, докато събера 3, и нещо.
    Новите карти стават за игра, а ми се струва че има подобрени звукови ефекти и шумове
    Чакам да се докопам най-накрая до Т-62
    Гууд хънт енд хев фън на всички

    Comment


      Schmalturm не е измислица. Само дето на Pz IV не може да се сложи.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Целия ми гараж в момента...
        * са елитни

        Pz IV*, Pz III/IV*, 3601(H)*, 3002(DB)*, Panther*, Panther II*, E-50*, Tiger*, Lоеwe*, E-75*, E-100, Dicker Max*, GW Panther*
        Т1 Cunningham*, Ram II*, M4*, M4A3E2, M4A2E4*, M4A3E8*, T20*, Pershing*, Patton*, T14*, T29*, T32*, T34*, M103*, T110*, T30*
        ELC AMX*, AMX 12(t)*, AMX-13/75*, AMX-13/90*, Lorraine 40t*, Bat-Chаt 25t*, AMX-50/100*, AMX-50/120

        изхарчих си всичките 2М кеш за оборудване понеже е с 50% отстъпка в момента

        иначе колко от тях играя... вземам 2х на Патън и Е-50 и евентуално Т30, по някоя игра с Т34 за кеш и това е. Но сега смятам да пробвам малките танкчета с новия ММ, че едно време си беше забава.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          feersum написа Виж мнение
          По тая логика трябва да махнат всички "измислени" Schmalturm куполи на немските средняци.
          ще е страхотно, тъкмо ще изглеждат както трябва, а не някакви фантасмагорични мутанти, френските грозилища са съвсем достатъчно за да запълват тази ниша

          Comment


            Imperial написа Виж мнение
            Schmalturm не е измислица. Само дето на Pz IV не може да се сложи.
            Не врат ами шия.

            Comment


              Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!


              обновление 0.8.0
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                feersum написа Виж мнение
                Е-50 - станал е по-крехък. Вече ме е шубе да правя прибежки между камъни и сгради, че лошо.

                едит:
                Сега загледах, оръдието на Е-50М е същото като на Е-50, с една идея по-добра скорострелност и малко по-бързо прицелване.
                Руския и американския Т10 средни имат доста по-добри оръдия от съответните Т9.

                Още едит:
                Абе май не е съвсем едно и също оръдието - Е-50М пробива 270 срещу 220 на Е-50.
                Бях се насочил към Е 50 и сега не знам на къде ...
                П.П. Незнам но нещо става с моите мнения т.е. някой ги трие.

                Comment


                  Тая машинка определено става за тролене на нубове. Това ми беше едва третата битка с нея:

                  Victory!
                  Battle: Prokhorovka Friday, August 03, 2012 5:03:35 PM
                  Vehicle: T14
                  Experience received: 1,617
                  Credits received: 45,783
                  Battle Achievements: Steel Wall, Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    Да ама само ако си топ танк и няма КВ-та...иначе дори хетцер челно може да ти се опре..но Т14 си е определно приятно нещо, доста подвижно...

                    Comment


                      tconiotconev написа Виж мнение
                      Бях се насочил към Е 50 и сега не знам на къде ...
                      П.П. Незнам но нещо става с моите мнения т.е. някой ги трие.
                      Споко те нърфнаха всички 9-ки медиуми.Е-50 все още може да се играе,а след него Е-50б си е съвсем добре.Нищо не губиш по тая линия.

                      Comment


                        Пичове днес със СУ 100 със 100 мм оръдие двапъти вземам войн. На картата порта направо ги размазах 7 унищожени и 4 поразени, но накрая се изправих срещу един "Зверобой", който го поразих но докато презаредя ме унищожи.
                        Получих медали: "Снайпер" ; " Войн", "Коса насмърта "и "Бѝолтер"

                        Comment


                          Е не,писна ми.Вчера и днес просто чашата преля.Какви са тези съотборници,какво е това чудо.С конкурс ли ги избира ММ.Само загуби и то много тежки.Имам чувството,че ако не играя аз,ще паднем с 15:0.Уин рейтингът ми падна с 8% и ММ продължава да ме пуска с такива идиоти.Докато изляза от нашата база и вече изоставаме с 6-7 убийства.Докато се обърна и резултата станал 1:12.Говоря за първите 2 минути.После как да играеш.В последните 2 битки направих по 6 и 7 фрага,но пак загубихме само с тях.Друг никой не успя да направи нищо.Бях сам на единия фланг.Унищожих една групичка от 3ма.Напреднах малко.Последва втора групичка от 3ма,пак ги разбих.И в същото време ми влизат 8 човека отзад.И това при условие,че нашите по другия фланг са 14:6 в тяхна числена полза и са избити до крак без да убият никой!Няма да бутна играта поне докато не свърши олимпиадата!

                          Comment


                            Imperial написа Виж мнение
                            Целия ми гараж в момента...
                            Но сега смятам да пробвам малките танкчета с новия ММ, че едно време си беше забава.
                            С малките танкчета е голяма забава, сложил съм си злия екипаж от Т-50тката на Тетрарх-а и стават големи касапници, с тоя танк май нямам много игри под 2 фрага, голяма е злобичка

                            Иначе как е Дикермакса, изглежда забавен ?
                            <<..........>>

                            Comment


                              Deimos написа Виж мнение
                              С малките танкчета е голяма забава, сложил съм си злия екипаж от Т-50тката на Тетрарх-а и стават големи касапници, с тоя танк май нямам много игри под 2 фрага, голяма е злобичка

                              Иначе как е Дикермакса, изглежда забавен ?
                              Само 1 битка съм имал с него, беше лесна победа и не свърших кой знае какво, така че още нямам впечатления.
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Zerg написа Виж мнение
                                Е не,писна ми.Вчера и днес просто чашата преля.Какви са тези съотборници,какво е това чудо.С конкурс ли ги избира ММ.Само загуби и то много тежки.Имам чувството,че ако не играя аз,ще паднем с 15:0.Уин рейтингът ми падна с 8% и ММ продължава да ме пуска с такива идиоти.Докато изляза от нашата база и вече изоставаме с 6-7 убийства.Докато се обърна и резултата станал 1:12.Говоря за първите 2 минути.После как да играеш.В последните 2 битки направих по 6 и 7 фрага,но пак загубихме само с тях.Друг никой не успя да направи нищо.Бях сам на единия фланг.Унищожих една групичка от 3ма.Напреднах малко.Последва втора групичка от 3ма,пак ги разбих.И в същото време ми влизат 8 човека отзад.И това при условие,че нашите по другия фланг са 14:6 в тяхна числена полза и са избити до крак без да убият никой!Няма да бутна играта поне докато не свърши олимпиадата!
                                Аз точно в такава ситуация направих втория войн, но за разлика от теб моите съотболници воюваха здраво. Имаше едни глупаци се навряха да минават през мостовете на карта "Пристан" но и бързо дадоха фира. От там за мен започна едно зверско обикаляне по картата и раздаване на правосъдие като изпълнявах "Capital Punishment" or "Dead Penalti". Да си призная 100 мм оръдие на СУ 100 ме изпълни от всякъде. Сега мисля за 122 но 100 няма да го продавам.

                                Comment

                                Working...
                                X