Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Точно Патън ми е вгорчавал живота не се изкуши и един път да стрелне, но пък другарчетата му се справиха с тази задача.
    Разбира се подобно нещо се случва на кланова в рандом няма как да мине.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      ти си мислиш че не може в рандъм...намен най-добрат ами игра беше точно таква...е то случайно де, аз си наливах шета на поразия и си мислех че един танцуващ тип 100 метра пед мен спотва...а после се оказа че реално аз съм бил спотъра - 4,5К спотнато и почти толкова лично надрусано, на Прхоровка долна база, агоркият тип ( на който аз много се кефех по време на играта)

      Comment


        Ultramarine написа Виж мнение
        Точно Патън ми е вгорчавал живота не се изкуши и един път да стрелне, но пък другарчетата му се справиха с тази задача.
        Разбира се подобно нещо се случва на кланова в рандом няма как да мине.
        Едно време беше хита на Малиновка, но определено трябва определена нагласа, само да клечиш в храста. Наистина се печели, но в крайна сметка играя да пострелям след работа, а не да гледам как нашите идиоти се мъчат да уцелят Маус от 100м.

        Comment


          bigbeer написа Виж мнение
          Странно, отзивите за Лео-9-ката не се покриват със мнението ти за него. Или всички тези уникуми са в дълбоко заблуждение, или твоята преценка за танка понамирисва. Eто как го правят някои БГ-та. https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
          Доста доста ракия има да изпия докато тръгна да се сравнявам с уникумите
          Просто го сравнявам с другите девятки, които татъркам в момента. А за това какъв трън в задните части на врага е например Патъна вече стана дума.

          Comment


            Патъна е много добър танк, още ми е гаража.

            Comment


              По въпроса как се свети със среден:



              аз в ролята на добрият и лошият и злият досвидя ме за злато та костенурчето не го пробих челно, и май 1-2 пъти стрелях в движение, но важна е идеята


              малко по-късно чудейки се кой двоен да взема:



              не смятам че е нормално аз с лек Т7 да съм демидж дилър в Т8 битка..и при положение че бродех по цялата карта и светех доста...явно не е имало кой от нашите да стреля..та си стрелях сам
              Last edited by Gaden Gogi; 16-01-2014, 00:44.

              Comment


                MM нещо ми е вдигнал мерника.
                Влизам с ИС6.
                Чакат 580 Т8, 24 Т9 и 9 Т10.
                Държа ме 1 минута на опашката и ме вкара в битка с по 5 Т9 от всеки отбор.
                Само дето техните бяха само тежки и ТД, нашите едно арти и 3 средни.......
                И така цяла вечер.
                36 % победи
                дейба мааму дейба

                Comment


                  veso_t написа Виж мнение
                  MM нещо ми е вдигнал мерника.
                  Влизам с ИС6.
                  Чакат 580 Т8, 24 Т9 и 9 Т10.
                  Държа ме 1 минута на опашката и ме вкара в битка с по 5 Т9 от всеки отбор.
                  Само дето техните бяха само тежки и ТД, нашите едно арти и 3 средни.......
                  И така цяла вечер.
                  36 % победи
                  дейба мааму дейба
                  И при мен вчера беше така с ИС-6!!!Днес също почвам зле!10 игри 7 загуби!

                  Comment


                    просто сменяш танка или сървъра

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      просто сменяш танка или сървъра
                      за танка знам, но няма как да го сменям, че ми трябват пари за М103, но това за сървъра ще го пробвам, блг

                      Comment


                        veso_t написа Виж мнение
                        за танка знам, но няма как да го сменям, че ми трябват пари за М103, но това за сървъра ще го пробвам, блг
                        И за танка е лесно. От една бърза битка с друга машина няма да изгубиш много.

                        Comment


                          Винаги може да си пуснеш някой мънимейкър....

                          Вчера хвърлих 500 хиляди буквално на вятъра...Вместо да си купя Ягдпантера си купих Ягдпанцер 4. Трябваше да го продавам веднага. След всичките тия упражнения, в един момент бях останал с 600 хиляди.

                          Имаше ужасни нерви в отборни с ИСУ. Накрая след всичките тия драми се оказа, че имам да правя още 12 убийства. Решихме с един приятел да ги правим с котки. 8 поредни победи с котки и се оказа, че съм близо 300к напред (без тези от мисията), пък и Господ да поживи премиума от голямото гонене на ИС-6.

                          А най-голямата глупост е да драпаш със зъби и нокти , т.е с танк, с който не ти върви. Остави го за половин-един час. Помага.

                          Comment


                            ...... Победихме (15-4) благодарение на средните си танкове, а не на клечащите в края на картата ТД-та.
                            Attached Files
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Като се спомена за ису, днес направо ми изяде нервите една игра моето. Все още е със стоково оръдие. На една битка на карелия се бях позиционирал на перфектно място с отлична видимост и линия на стрелба срещу няколко скупчени противника. Но като се заяде играта, 7 изстрела подред отидоха в небето. След това два поредни с по 150 и 35 единици поражение срещу дебело бронирания английски разрушител стоящ на открито в полето. След това влезе между веригите на идващия челно срещу мен фердинант (пак направих малко над 200 със сплаш). Накрая пак бях направил 2000 поражение и 5-6 критикъла, като втория след мен от нашия отбор беше наполовина, но загубихме, понеже докато започнат да влизат моите снаряди, половината наш отбор беше избит.

                              Comment


                                А някой спомене за статистика,и ще отнесе дъълга и мазна псувня та чак ще му паднат гащите.
                                Прохоровка,нашия тип59 със 62%,син та чак лилав,забил се на А1 и не мръдна до края,там го и очистиха.Аз със обект 703 отивам да светя,гръмвам техния Т71,отнасям и Т54. Много ясно че ме убиват.Пиша му че е идиот,той се пеняви да му видя статистиката и че съм бил нуб. Всички ли я правите с криене тая статистика бе?
                                Клан [8282] .

                                Comment

                                Working...
                                X