Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    don4o написа Виж мнение
    Не знам при вас как е но аз Вафлите почти не ги виждам!Играя основно с ИС-8,СТ-1,Е 75.
    А оборудване/екипажи? СТ-1 например си е направо сляп като прилеп, без допълнителни модули /че даже и с тях/...

    Comment


      bruchpilot написа Виж мнение
      А оборудване/екипажи? СТ-1 например си е направо сляп като прилеп, без допълнителни модули /че даже и с тях/...
      За сега съм сложил подсилено окачване,бързо зареждане и прицелване.Просто първо откльчих купол и оръдие и за да ги сложа трябваше окачване,сега като откльча веригите ще махна окачването и ще сложа нещо за подобряване на обзора.просто в момента нямам свободен опит!!

      Comment



        кажете после че ММ не ме обича, да съм единствена Т9 -ка в двата отбора....при това мисли доста преди да ме пусне...иначе с Т8 танковет веднага ми намира отбор...

        Comment


          Изобщо недолюбвам такъв ММ. 3-ма "спотъра" и всичко останало си мери "пушките" (п*шките).

          Comment


            don4o написа Виж мнение
            За сега съм сложил подсилено окачване,бързо зареждане и прицелване.Просто първо откльчих купол и оръдие и за да ги сложа трябваше окачване,сега като откльча веригите ще махна окачването и ще сложа нещо за подобряване на обзора.просто в момента нямам свободен опит!!
            Аз съм му отворил всичко и танка ми е любимец много здрав и страхотно оръдие понякога го надценявам даже Е 75 ми се опира от Т 9 . Мисля по добър е от ИС 8 .Малко по тромав това му е косура.

            Comment


              emkirov написа Виж мнение
              Аз съм му отворил всичко и танка ми е любимец много здрав и страхотно оръдие понякога го надценявам даже Е 75 ми се опира от Т 9 . Мисля по добър е от ИС 8 .Малко по тромав това му е косура.
              Напълно съм съгласен с теб!Какво си му сложил като екстри?

              Comment


                подобрен прицел ,дотиквач и бинокъл понеже го имам като бонус но мисля че е по добре вентилация но не ми се дават пари

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	shot_090.jpg
Views:	1
Size:	548.9 КБ
ID:	538766 ЗабелClick image for larger version

Name:	shot_090.jpg
Views:	1
Size:	548.9 КБ
ID:	538766ежете къде е целия мой отбор!Плъхове мръсни!Тръгнах аз напред и по едно време като се огледах-никаква поддръжка НИКАКВА!Изпокрили се плъховете!Помолих за помощ няколко пъти-теглих им една,снимах ги и обърнах към тях!Двама от своите пречуках и после ме гръмнаха!Ама сега ми е кеф!!!!

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Забележете къде е целия мой отбор!Плъхове мръсни!Тръгнах аз напред и по едно време като се огледах-никаква поддръжка НИКАКВА!Изпокрили се плъховете!Помолих за помощ няколко пъти-теглих им една,снимах ги и обърнах към тях!Двама от своите пречуках и после ме гръмнаха!Ама сега ми е кеф!!!!
                    Ехееее, то и аз съм виждал разни горски плъхове, но тези твоите направо са отишли гъби да берат... Моят личен съвет е в такива случаи да НЕ ГЕРОЙСТВАШ!!! Смисъл няма!

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      [ATTACH=CONFIG]22639[/ATTACH] Забележете къде е целия мой отбор!Плъхове мръсни!Тръгнах аз напред и по едно време като се огледах-никаква поддръжка НИКАКВА!Изпокрили се плъховете!Помолих за помощ няколко пъти-теглих им една,снимах ги и обърнах към тях!Двама от своите пречуках и после ме гръмнаха!Ама сега ми е кеф!!!!
                      Всъщност това е печеливша тактика при защита на Ерленберг.
                      Може би с още един -два танка по пътя край реката..
                      Така че в случая не си прав, а и мн напред си отишъл с тоя сляп танк.

                      Comment


                        veso_t написа Виж мнение
                        Всъщност това е печеливша тактика при защита на Ерленберг.
                        Може би с още един -два танка по пътя край реката..
                        Така че в случая не си прав, а и мн напред си отишъл с тоя сляп танк.
                        Ха, хмммм, ъ-ъ-ъ-ъ, покорно моля за обяснение относно "печелившата тактика". Може би печеливша в ротен/команден бой?

                        Comment


                          Аз няма да се меся в спора!Не знам за тактика,знам само че се бяха изпокрили и даже не стреляха да не ги засече някой!Аз за какво взех да гърмя по тях!Ммммм...им!

                          Comment


                            bruchpilot написа Виж мнение
                            Ха, хмммм, ъ-ъ-ъ-ъ, покорно моля за обяснение относно "печелившата тактика". Може би печеливша в ротен/команден бой?
                            И за рандом става, за Assault режим. Ако машините на А7-А0 са добре камуфлирани - например ПТ-САУ, могат спокойно да прострелват флага, моста на А5 и идващите по прохода на колона 9, при условие, че има кой да им свети - по 2-3 машини около моста и двата хълма около прохода - D9-D10.
                            В битката има само по една артилерия, т.е. не е чак толкова страшно. Ако са повече артилерии и кашоните бъдат засветени - няма къде да бягат.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              bruchpilot написа Виж мнение
                              Ха, хмммм, ъ-ъ-ъ-ъ, покорно моля за обяснение относно "печелившата тактика". Може би печеливша в ротен/команден бой?
                              Рандъм, и то специално при Атака.
                              Нямам кой знае какво да добавя към казаното от feeesum.
                              Ерленберг не е балансирана карта и не напразно ще я променят.
                              Над 60-65 % от битките в режим се печелят от атакуващия отбор.
                              Основно с ръш от 6-7-8 жълто-зелени танка по 1-2 линията и ТД подкрепа от хълма на Г1 май се падаше.
                              Защитниците обикновено измират на А/Б 1/2/3 , освен ако не са 2:1, което никога не става.
                              След това масата по А/Б през моста към капа, другите през средния мост и играта свършва.
                              По 9-0 защитниците имат аналогично предимство в терена, много рядко става пробив там. Но пък става нещо друго - увличане в избиване на червено-кафявите атакуващи и отиват чак към К7/8 и после не могат да се върнат навреме да декапват.(Лично няколко пъти съм губил с Топгън по този начин.)
                              От друга страна като се скупчат на двата хълма избиват всичко около капа.
                              Особено пък ако някой с тежко желязо се жертва да умре на моста ... никакъв шанс за атакуващите, губят по време. Но това вече в рандъм съм го видял само 2 пъти и дори не знам дали беше нарочно

                              Comment


                                veso_t написа Виж мнение
                                Рандъм, и то специално при Атака.
                                Нямам кой знае какво да добавя към казаното от feeesum.
                                Ерленберг не е балансирана карта и не напразно ще я променят.
                                Над 60-65 % от битките в режим се печелят от атакуващия отбор.
                                Основно с ръш от 6-7-8 жълто-зелени танка по 1-2 линията и ТД подкрепа от хълма на Г1 май се падаше.
                                Защитниците обикновено измират на А/Б 1/2/3 , освен ако не са 2:1, което никога не става.
                                След това масата по А/Б през моста към капа, другите през средния мост и играта свършва.
                                По 9-0 защитниците имат аналогично предимство в терена, много рядко става пробив там. Но пък става нещо друго - увличане в избиване на червено-кафявите атакуващи и отиват чак към К7/8 и после не могат да се върнат навреме да декапват.(Лично няколко пъти съм губил с Топгън по този начин.)
                                От друга страна като се скупчат на двата хълма избиват всичко около капа.
                                Особено пък ако някой с тежко желязо се жертва да умре на моста ... никакъв шанс за атакуващите, губят по време. Но това вече в рандъм съм го видял само 2 пъти и дори не знам дали беше нарочно
                                Моя отбор си бяха чисти плъхове!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X