Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Това е следващата битка!Пак нямаше време!Click image for larger version

Name:	shot_096.jpg
Views:	1
Size:	354.1 КБ
ID:	538813

    Comment


      Нее тия вафли са ги измислили на най малко три ,четири водки ! Абсолютно съм сигурен !

      Comment


        don4o написа Виж мнение
        Това е следващата битка!Пак нямаше време!
        Не се ядосвай, при мен пък "отбор" нямаше.

        Click image for larger version

Name:	shot_120.jpg
Views:	1
Size:	378.0 КБ
ID:	538830 Click image for larger version

Name:	shot_121.jpg
Views:	1
Size:	348.9 КБ
ID:	538831

        Comment


          feersum написа Виж мнение
          Колеги, излишно много нерви хвърляте.
          Така е прав си но го осъзнавам по късно !

          Comment


            Днес след обяд, от 17 игри, 14 загуби...за сега...сагата продължава.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              Горе-долу и при мен е така. На "Сиемките" не трябва да се позволява достъп, дори до интернет! Иначе в последно време все по-често ми минава през главата да си продам всички машини, барабар с екипажа и да изтрия играта, за да не се изкушавам да я играя.

              Comment


                ckok_nogckok написа Виж мнение
                Горе-долу и при мен е така. На "Сиемките" не трябва да се позволява достъп, дори до интернет! Иначе в последно време все по-често ми минава през главата да си продам всички машини, барабар с екипажа и да изтрия играта, за да не се изкушавам да я играя.
                +1
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  Не знам тук ли да пиша!Заради мисиите играя в момента с Т-34-85,убих маса врагове а не ми дава на 5 машини по 25000!Аз ли нещо бъркам?Кажете моля!Просто не ги отчита!

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Не знам тук ли да пиша!Заради мисиите играя в момента с Т-34-85,убих маса врагове а не ми дава на 5 машини по 25000!Аз ли нещо бъркам?Кажете моля!Просто не ги отчита!
                    Мисията е за убиване на 5 средни танка с какъвто и да е танк а не за убиване на 5 танка със среден танк.

                    Comment


                      Да питам дали в обозримо бъдеще от War gaming се предвижда да " пипнат " мач мейкъра, така че да има поне мааалко равнопоставяне в силите между двата отбора? Два поредни дни съм на отрицателни победи за деня, като в повече от половината игри единият отбор буквално помита другия. Унищожава го без да спира атаката си. Тук е вече въпрос на късмет от кой отбор ще те пусне този мач мейкър. Специално след две такива крайно унищожителни за нас битки гледах статистиката на съотборниците си. Такива тиквеници... с между 44 и 48 % победи, като оцеляванията в битки варираха между 18 и 28 %. Как да играя с такива глупаци! Знам че умра ли, битката е почти напълно загубена. Много ме е яд, че давам всичко от себе си в играта, а съотборниците ми не се възползват дори като осветя враговете с риск за живота си. Още в началото на битката аз съм се отдалечил от базата, бързайки да заема възможно по-добра ключова позиция, която ми дава поглед над картата, а другите или тръгват 5 секунди след началото, или се стрелят един друг и се обиждат, или препречват взаимно пътя си и се самоблокират... Култовото в последно време е някой " капацитет " още в началото на битката да даде съвет да се кибичи в базата, защото целта на картата го изсисквала (при което биват унищожени без да окажат каквато и да е смислена съпротива) или другото което е, че в началото на битката всички се изсипват в една посока... дали за завземане на неокупирана база, дали за ръшване на вражеските позиции, при което резултатът е срамна загуба, но явно не им пука, защото това им е целта в играта - да губят те и съотборниците им. Съгласен съм с мненията по-горе, че на някои играчи, не само на сиемките, трябва да се забрани използването на интернет... или наистина да им се направи отделен сървър за бавноразвиващи, като за такива да се определят по някаква скала - победи, отношение убийства/умирания, оцеляване в битки, щети по врагове. Просто не може да се играе, ако нищо не се направи по въпроса. Битките вече не се решават от това в кой отбор има по-добри играчи, а в това в кой от отборите малоумниците са по-малко! Понякога един глупак +/- може да наклони везните за крайният резултат. Просто ми омръзна.... след 4 поредни победи последваха 6 загуби и то защо? Аз затова им пиша да не влизат никога повече в тази игра. Ще си дам почивка... поне докато не се чуе, че мисиите наистина си заслужават и не са твърде ангажиращи по отношение на застояването пред компютъра. Душевният ми мир е по-важен от това да трупам фрагове. В тази игра наистина трябва да имаш късмет по отношение на мач мейкъра; уцелването на враг при условие, че ти е на мушка, а снарядът има съвсем различно от твоето мнение къде би следвало да попадне, да не говорим за понякога твърде абсурди и почти граничещи с невъзможното рикошети и непробиване на броня, която винаги съм пробивал, а този път " не ще ". Просто съм разочарован. Понякога играта ми показва среден пръст. След силно успешна за мен битка, задължително трябва да последват 2 до 3 загуби, иначе не става. Последният абсурд от днес е че със златен снаряд на моето КВ-1С ударих СУ-100 и му взех 240 здраве, вместо 340, дори 400! Със златен не пробивам и ИС... Ще продължа да следя форума. Поздрави!
                      " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                      Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                      Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                      Comment


                        Голямо пипане не се очаква.
                        Официално мачването се прави по теглата на машините, а неофициално "злите езици" твърдят, че по-добрите играчи ги хвърля в битки със слаби съотборници за компенсация.
                        В идния пач ще се пипа по мачмейкинга на десетките... Което нас не ни вълнува чак толкова.
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          Mu3epHuk,промени малко тактиката за релаксиране!Започни някой танк от дървото!Аз бях същия Стигнах дъното на нервната система и разбрах,че требе да се промени нещо.Почти съм се отказал да пускам 9-10 ниво(поне засега)Карам лечението с арти и нивата 5-6.Особенно разтоварващо и неангажиращо са 2-3 ниво.Все едно играеш mario bros
                          Другия вариант е да се здържаш и да играеш от втора линия със среден танк или ТД около базата.И да не ти пука!Все пак е само една играПоне при мен дава резултат тази стратегия.Все още имам проблем с оставането ми на втора линия,но или ще го преодолея или ще делна всичко!

                          Comment


                            Кажете ми това играч ли е или нещо друго има?Click image for larger version

Name:	shot_099.jpg
Views:	1
Size:	304.5 КБ
ID:	538864Click image for larger version

Name:	shot_098.jpg
Views:	1
Size:	374.3 КБ
ID:	538866
                            Attached Files

                            Comment


                              Последната снимка не знам от къде дойде!

                              Comment


                                Bloksir написа Виж мнение
                                Mu3epHuk,промени малко тактиката за релаксиране!Започни някой танк от дървото!Аз бях същия Стигнах дъното на нервната система и разбрах,че требе да се промени нещо.Почти съм се отказал да пускам 9-10 ниво(поне засега)Карам лечението с арти и нивата 5-6.Особенно разтоварващо и неангажиращо са 2-3 ниво.Все едно играеш mario bros
                                Другия вариант е да се здържаш и да играеш от втора линия със среден танк или ТД около базата.И да не ти пука!Все пак е само една играПоне при мен дава резултат тази стратегия.Все още имам проблем с оставането ми на втора линия,но или ще го преодолея или ще делна всичко!
                                Разбирам те какво ми казваш. Като цяло КВ-1С е предпочитаният от мен танк, въпреки практически картонената му броня и дългото време за презареждане. По едно време преоткрих колко добър е всъщност КВ-1 (преди играх с него колкото да отключа КВ-1С) и каква е машина за фрагове, пари, победи и добра статистика като цяло, дори много ми вървеше с него. Постигнах много добри резултати, подобри ми се много бързо статистиката за победите, докато в един зимен ден по време на изпълнението на мисии за спечелване на ИС-8... не започна сагата именно с идиотите и мач мейкъра, който в 2/3 от игрите ме пускаше именно срещу по-високи нива. Едно че ИС-ове и други подобни ме убиваха с две попадения, второ че понякога се надпреварваха да ме " вземат " и един вид не бях опасен фактор за тях, трето че за да ги пробивам (и то понякога) почти винаги се налагаше да ползвам златни снаряди, а като ги ползвах ме обиждаха, че съм нуб. То и какво очакват да правя като са с 2 нива над мен и пробивността ми е повече от неефикасна. Това доказва колко тъпи играчи има. Презареждането ми става за 4,22 секунди и в най-добрият случай вземам 150-150 щета на ИС, а той презарежда за 10 секунди и ми взема 360-410. Просто... теглих временна майна и се върнах на КВ-1С да доразвия екипажа, понеже вече развиваха третото умение моите кавали. Сравнявайки го с КВ-1, имах чувството, че карам спортна кола! Влюбих се в маневреността и мобилността му. Един вид: Нека първата ти кола е Жигули, а нататък всяка следваща ще ти се струва Мерцедес. Та накратко танкът ми има по-важните умения и перкове, сложил съм му дотиквач, вентилация и забележете - бинокъл, който не бих махнал, защото понякога той прави победите в играта. Като съм с него, не са ми проблем Хелкати, Носорози, Щуги и други вечни дразнители! Спра ли се и задейства ли се бинокъла... наоколо почервенява. Що измет съм изтрепал с моето измъчено танкче. Турил съм българският флаг на лявата страна на купола, както и надписът " Комсомолец ". Понякога ме поздравяват и в повечето пъти прославям Родината Лошото е, че хич не носи на бой. Почти всичко, което ме удари прави дупка. Въпреки многото недостатъци, които го съпътстват и твъъърде бавното презареждане (мисля, че съм го свалил до 13,22 сек.), някак все към него ме тегли. Слабост ми е. Иначе разцъках артилериите и се оказа, че ги владея и доста добре се вписвам в обстановката. Ще послушам съветът ти да ползвам и другите танкове. Иначе от 2 дни не съм играл и ми е много хубаво! Мисля си, че ще ми хареса да не играя! Продължавам да ви наглеждам тук и да си сверявам часовника с вас. Поздрави!
                                " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                                Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                                Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                                Comment

                                Working...
                                X