Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Eguo написа Виж мнение
    За мен - определено ремонт.
    И в първо умение.
    Почти ме убедихте!Да попитам все пак-много често ме пуска с 9-10 ниво танкове.Когато това се случи не си позволявам нападателен стил на игра а почвам да се крия!Не е ли добре да засиля маскировката?Само питам!

    Comment


      Вероятно. Но ИС-3 - за близък бой. Маскировката не помага на тези нива.
      Може би в изключителни, много редки случаи...
      Ремонт - по-необходим.
      Маскировката и лампичка - струва ми се, по-необходими за танкови разрушители ниско-и средни ниво. + скаути
      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

      Comment


        Eguo написа Виж мнение
        Вероятно. Но ИС-3 - за близък бой. Маскировката не помага на тези нива.
        Може би в изключителни, много редки случаи...
        Ремонт - по-необходим.
        Маскировката и лампичка - струва ми се, по-необходими за танкови разрушители ниско-и средни ниво. + скаути
        Благодаря ви приятели-сложих ремонт!

        Comment


          Здравейте!Чудя се какво ще измислят за неделя?По точно с кои танкове ще трябва да печелим премиум акаунта?Естествено ако е като миналата седмица.Дано да ги имам в гаража!

          Comment


            don4o написа Виж мнение
            Здравейте!Чудя се какво ще измислят за неделя?По точно с кои танкове ще трябва да печелим премиум акаунта?Естествено ако е като миналата седмица.Дано да ги имам в гаража!
            Аз се моля за следните:
            ТД:С-35КА(със 105мм хихихи!)
            Тежък:КВ-1(7 игри макс ми трябват с любимото КВ)
            Среден:...(тука е проблем защото без т-34ките дето бяха вече аз имам само Пц 4 а едва ли ще го сложат него)

            Comment


              falcon_bg написа Виж мнение
              Аз се моля за следните:
              ТД:С-35КА(със 105мм хихихи!)
              Тежък:КВ-1(7 игри макс ми трябват с любимото КВ)
              Среден:...(тука е проблем защото без т-34ките дето бяха вече аз имам само Пц 4 а едва ли ще го сложат него)
              Имам гадното предчувствие че ще сме на френска вълна!Аз там имам само артилерия.

              Comment


                don4o написа Виж мнение
                Имам гадното предчувствие че ще сме на френска вълна!Аз там имам само артилерия.
                Може и така да е и аз мисля че поне едно франсе ще има дано е ТД-то,но за всеки случай трябва най-накрая да добутам тоя Б1 че да взема "яйцето".

                Comment


                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Може и така да е и аз мисля че поне едно франсе ще има дано е ТД-то,но за всеки случай трябва най-накрая да добутам тоя Б1 че да взема "яйцето".
                  Ако има французи аз не участвам!Дано са руски танкове-там ми е силата!

                  Comment


                    Здравейте!Опитвам се заради утрешната линия да стигна до Френския 5-о ниво танк!Хора аз ли съм толкова некадърен или какво?Тези танкове не се играят!Минах Д1 сега съм на Д2 -голяма мъка!Кажете как е по нататък?С Д2 вече правя 10 игри без победа!

                    Comment


                      Стискай зъби и драпай. Или го мини със свободен опит.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        Стискай зъби и драпай. Или го мини със свободен опит.
                        Стигнах до Б1.Този танк ще ме накара да намразя играта-най малко френската линия поне!!

                        Comment


                          az заради Б1 половин година не играх с френски танк после стиснах зъби няколко дена за двойният...после реших че не си струва и го минах на свободен, Яйцето е доста приятно...ако и аз на свободен да му отключих всички модули и елитен се играе съвсем прилично.

                          Иначе спокич, следващата седмица трябва да пуснат КВ или VK 30.01 (H), все прилични неща....но на мене ми свърши гаража и не мога да си взема германският, 120 гаражни слота не стигат явно.

                          Comment


                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            az заради Б1 половин година не играх с френски танк после стиснах зъби няколко дена за двойният...после реших че не си струва и го минах на свободен, Яйцето е доста приятно...ако и аз на свободен да му отключих всички модули и елитен се играе съвсем прилично.

                            Иначе спокич, следващата седмица трябва да пуснат КВ или VK 30.01 (H), все прилични неща....но на мене ми свърши гаража и не мога да си взема германският, 120 гаражни слота не стигат явно.
                            Имам да те стигам!Аз имам само около 45гаража!Тази седмица са на половин цена та мисля да купя 10.В момента развивам американците и ми трябват поне 8 гаража.

                            Comment


                              don4o написа Виж мнение
                              Тази седмица са на половин цена .
                              Towa е нещо което съм пропуснал. и аз ще си взема че да има къде да паркирам Т25АТ-то дето е промоционално.

                              Comment


                                Gaden Gogi написа Виж мнение
                                Towa е нещо което съм пропуснал. и аз ще си взема че да има къде да паркирам Т25АТ-то дето е промоционално.
                                Ей тъкмо се зарадвах,че ще мога да си взема Т25 АТ на промоция а то е другото Т25/2 намалено.

                                Comment

                                Working...
                                X