Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Здравейте!Видях промоцията!!!!Въпроса ми е-трябва задължително и трите танка ли да имам или само някой от тях?Аз имам в наличност само един от тях!Трябва ли да купя и другите или може и само с него?

    Comment


      don4o написа Виж мнение
      Здравейте!Видях промоцията!!!!Въпроса ми е-трябва задължително и трите танка ли да имам или само някой от тях?Аз имам в наличност само един от тях!Трябва ли да купя и другите или може и само с него?
      С всеки от тях по 20 фрага.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Здравейте!Дайте съвет за M18 Hellkat.Затруднява ме-всеки който ме види и ми взема скалпа!Пробива се от всичко.

        Comment


          don4o написа Виж мнение
          Здравейте!Дайте съвет за M18 Hellkat.Затруднява ме-всеки който ме види и ми взема скалпа!Пробива се от всичко.
          Направи така, че да не те виждат

          Сериозно - камуфлажна мрежа и умение камуфлаж на екипажа много помагат.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Играй го като лек в началото - на позиция - светваш, стреляш и бягаш, всичко те пробива, но оръдието и подвижността са страхотни, като изядеш един шамар (втория обикновено е последен ) заемаш задна позиция за наливане на демидж. Оборудвал съм Хелката с дотиквач, мрежа и оптика.

            Comment


              vvasman написа Виж мнение
              Играй го като лек в началото - на позиция - светваш, стреляш и бягаш, всичко те пробива, но оръдието и подвижността са страхотни, като изядеш един шамар (втория обикновено е последен ) заемаш задна позиция за наливане на демидж. Оборудвал съм Хелката с дотиквач, мрежа и оптика.
              Точно тази тактика ползвам но се дразня че бързо давам фира!

              Comment


                Играй тогава с АТ-2 , Хелката е за кеф, но прави и добри пари

                Comment


                  vvasman написа Виж мнение
                  Играй тогава с АТ-2 , Хелката е за кеф, но прави и добри пари
                  Заради мисията АТ-2 ще го купувам наново-добре че запазих екипажа на 2 умения е!Хелката трябва да го мина за да отключа следващия!Харесва ми бързината и оръдието му.Може би ще си го оставя в гаража,

                  Comment


                    Здравейте!Някакви прогнози кои танкове ще пуснат на промоция в близко време?Доста американски седмици трябва да купувам-затова питам.

                    Comment


                      don4o написа Виж мнение
                      Заради мисията АТ-2 ще го купувам наново-добре че запазих екипажа на 2 умения е!Хелката трябва да го мина за да отключа следващия!Харесва ми бързината и оръдието му.Може би ще си го оставя в гаража,
                      За АТ25/2 нямам думи, най-омразната ми машина в играта, а и Т28Prot. докато вземеш топовото оръдие е кошмар

                      Comment


                        don4o написа Виж мнение
                        Здравейте!Някакви прогнози кои танкове ще пуснат на промоция в близко време?Доста американски седмици трябва да купувам-затова питам.
                        Промоции на седмици можеш да очакваш вече само ако гласуваш за тях и спечелят вота за интерактивен спешъл а американските седмици са доста популярни и мисля че вече всички без Т25 АТ(защо го подценяват тоя прекрасен танк) са минали по веднъж и ще има бая да чакаш ще трябва на пълна цена да копуваш...Но всички американски седмици даже и Т25/2 си струват парите и носят тонове кеф!

                        Comment


                          falcon_bg написа Виж мнение
                          Но всички американски седмици даже и Т25/2 си струват парите и носят тонове кеф!
                          Специално Т20 и Т29 са изключително приятни за игра.
                          Т29 преди да го купиш събери свободен опит, че стоковия е тегав.

                          Comment


                            Здравейте!Имам ИС-3 и в момента стана на две умения(Братя по оръжие и лампичка за командира-и индивидуални умения за екипажа)Кажете какво да сложа за трето?Приемам съвети!Предварително благодаря!

                            Comment


                              don4o написа Виж мнение
                              Здравейте!Имам ИС-3 и в момента стана на две умения(Братя по оръжие и лампичка за командира-и индивидуални умения за екипажа)Кажете какво да сложа за трето?Приемам съвети!Предварително благодаря!
                              Аз бих препоръчал ремонт. Танка става за игра с бордовете, но тогава много ти късат веригите и ремонта много помага.

                              Comment


                                За мен - определено ремонт.
                                И в първо умение.
                                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                                Comment

                                Working...
                                X