Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Аз не съм стрелял първи в тях-стрелях в земята до тях!

    Comment


      don4o написа Виж мнение
      Не беше взвод.Просто случайна битка!
      Мисълта ми е, че ако двама съотборници във взвод се стрелят помежду си, за тях няма наказание.

      don4o написа Виж мнение
      Аз не съм стрелял първи в тях-стрелях в земята до тях!
      За системата, която следи кой колко щети по съотборници е направил, няма значение кой е стрелял първи. Убил си ги - т.е. нанесъл си щети по съотборник над определено ниво, затова си светнал в синьо.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        Мисълта ми е, че ако двама съотборници във взвод се стрелят помежду си, за тях няма наказание.



        За системата, която следи кой колко щети по съотборници е направил, няма значение кой е стрелял първи. Убил си ги - т.е. нанесъл си щети по съотборник над определено ниво, затова си светнал в синьо.
        За това трябва да се изчаква първо съотборника да светне. Макар че аз веднъж нямах тази възможност, Нашенски кралски тигър реши на мурованка да стои отзад и да стреля по нашите в задниците, та аз с Т30 тогава му ударих един и го довърших. И аз светнах в синьо. Но това са редки случаи.

        Comment


          don4o написа Виж мнение
          Дано не се пробват!
          Ако думнеш още някого, докато си син- автоматичен бан за 24 ч.
          Много добре действа на нервите да знаеш

          Comment


            feersum написа Виж мнение
            Мисля, че при първо прегрешение е 24 часа.
            Не знаю.... Читал на русском форуме, что синий цвет не проходит из-за времени.

            Необходимо отыграть определенное количество боев без "тимкилл".

            Т.е получается, что нельзя став синим - выйти из игры, зайти через неделю и приобрести нормальный цвет.
            Необходимо играть несколько битв, терпеть, и не отвечать на издевательства и выстрелы от своей команды.
            http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

            Comment


              Вече не светя!!!!Само веднъж един взе да ме стреля но аз го избутах с КВ-то под огъня на противника!Сега вече не светя.

              Comment


                Купих си А-43!!!Та питам с кое оръдие е най ефективен?Последното има 0,41-точност!!Дали да н е го карам с 57мм?

                Comment


                  don4o написа Виж мнение
                  Купих си А-43!!!Та питам с кое оръдие е най ефективен?Последното има 0,41-точност!!Дали да н е го карам с 57мм?
                  Той Виктор майче скоро го игра ама го няма да каже

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Купих си А-43!!!Та питам с кое оръдие е най ефективен?Последното има 0,41-точност!!Дали да н е го карам с 57мм?
                    Поне за моят стил на игра 76мм е по-доброто оръдие. На практика стреля почти толкова бързо, а разликата в точността и прицелването са пренебрежими.

                    feersum написа Виж мнение
                    Мисълта ми е, че ако двама съотборници във взвод се стрелят помежду си, за тях няма наказание.



                    За системата, която следи кой колко щети по съотборници е направил, няма значение кой е стрелял първи. Убил си ги - т.е. нанесъл си щети по съотборник над определено ниво, затова си светнал в синьо.
                    Това го промениха мисля, вече и във взводовете ги глобява. Да всетнеш син е най-лесно, ако удариш някой докато захваща базата. На мен ми се случи, но изглежда има някакъв толеранс и само в тази игра и послед в гаражът имах син ник.

                    Comment


                      Някой може ли да даде съвет кой танк да взема-Т25 АТ или Т20?

                      Comment


                        don4o написа Виж мнение
                        Някой може ли да даде съвет кой танк да взема-Т25 АТ или Т20?
                        Зависи какъв стил на игра ти носи повече удоволствие. Т20 е типичен фланкер. Мек, пъргав с прилична пушка. Дестрото е за позиционна игра. Доволно бърз на правата, баунсва прилично и стреля отлично. Виж някое клипче в тубата. Принципно и двата носят много удоволствие при правилна игра.

                        Comment


                          Някой знае ли като се объркат бутоните за аптечка и ремонт да се излезе от менюто и да се включи другото ?

                          Comment


                            vvasman написа Виж мнение
                            Някой знае ли като се объркат бутоните за аптечка и ремонт да се излезе от менюто и да се включи другото ?
                            Esc

                            Comment


                              Esc

                              Comment


                                bigbeer написа Виж мнение
                                Зависи какъв стил на игра ти носи повече удоволствие. Т20 е типичен фланкер. Мек, пъргав с прилична пушка. Дестрото е за позиционна игра. Доволно бърз на правата, баунсва прилично и стреля отлично. Виж някое клипче в тубата. Принципно и двата носят много удоволствие при правилна игра.
                                Купих и двата!

                                Comment

                                Working...
                                X