Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Alex2004BG написа Виж мнение
    Някой може ли да каже тоя какви ги приказва? Цък.
    За победите в WOWP ще ти дават някаква "валута", която може да се обръща в премиумен акаунт, който важи и за WOT. Един вид благодарност, че участваш в бетата, която както се чува е много зле от към посещаемост.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      1951 написа Виж мнение
      За победите в WOWP ще ти дават някаква "валута", която може да се обръща в премиумен акаунт, който важи и за WOT. Един вид благодарност, че участваш в бетата, която както се чува е много зле от към посещаемост.
      Благодаря, значи правилно съм разбрал.

      Comment


        Един клип от мен.
        Присылаемые реплеи принимаются от игроков с общей статистикой побед не более 52%, потому что у кого больше - те сами все умеют и кого угодно научат.Реплеи за...


        Тоя пич потвърждава това което аз отдавна го говоря, няма никакъв смисъл да вървиш напред. По добре е да висиш отзад в храстите, да пуцаш и да чакаш. Вярно, че играе на тд, но забележете и бат чата, той също не правеше някакви безумни наливания на юруш.

        Comment


          Ъъъъъ,доста едностранчив поглед върху играта ,а и твоето заключение е тотално погрешно-,,Тоя пич потвърждава това което аз отдавна го говоря, няма никакъв смисъл да вървиш напред''.

          Подред:Няма нищо лошо да висиш отзад щом не ти стиска да вървиш напред и най-вече щом нямаш уменията и опита (познаване на картата) да реализираш предимството на предната позиция.Но ако ще го правиш-задължителна е отценката както на собствения ти платун,така и на противниковите еденици.За какво говоря-ако ти си с медиум(платуна ви е медиуми),а противниковите са повече-естественно е да не се набутате на стандартна и очаквана предна позиция.По-скоро ще ги оставите те да я заемат,а вие да контрите от подходящо място.Примери много.Ако пък медиумите в двата отбора са равен брой и като количество и като качество(тиър)-тогава задълвително се борите за овладяване на ключова позиция.Ако пък не си платун-тогава е по-сложно.Аз лично се отказах с медиум пък бил и бат да ходя да скаутвам-загубена кауза-обикновенно нашите артита си чоплят носа или гледат на контра и скаутването ми си остава без смисъл.Ако сте платун тежки пък-тогава предварителната оценка е още по-важна.Дали ще пазите пасивно даден фланг,дали ще съпортнете група медиуми(ако не дай си боже провидението ви изпрати умен платун такива)дали ще неутрализирате група откъснали се напред противникови тежки-всичко е въпрос на преценка.Относно клипчето и коментарите на тоз суяк-ами логично е да остане платуна му последен жив като се крие и пак логично е да налее дмг и килове като му останат накрая напукани танкове.Общо взето добър начин за играене на рандом за начинаещ играч е този стил.Но нищо повече...

          Comment


            Принципно съгласен с една дребна забележка. Бързото скаутване с бат в началото на битката не е " загубена работа". Ако се направи грамотно, е добра основа, за изграждане на бърза и коректна оценка, в самото начало на битката. Не за артитата или камперите, а за собственото, последващо, най-изгодно позициониране. За да избереш поведение при което би бил максимално полезен за победа, е добре да имаш добър първи поглед. Карайки машина способна да осигури подобно предимство е непрактично да не се използва.

            Действително, същата информация би получил минута - две по късно от минимапа, но с цената на загубени точки живот от съотборници и намалено време за правилна реакция.

            Понякога излизането бързо напред с бат има и бонуса да прихванеш и напукаш, непредпазлив противников скаут, което дава шанс на твоя тим да се устрои комфортно по ключови позиции.
            Last edited by bigbeer; 31-05-2013, 15:05.

            Comment


              Да се присъединя към fidelis. Това е стил за трупане на ефективност само и единствено в рандомите, и то при положение че знаеш добре позициите и можеш да си играеш танка. Ако не знаеш позициите, се превръщаш в поредния идиот кампер, тотално безполезен за отбора. За съжаление това е един от многото примери как можеш да направиш някакви случайни цифри дмг и фрагове благодарение глупостта и на двата отбора. Този същият при положение че отбора му е бил адекватен в провеждането на атаката, нямаше да даде и изстрел. За съжаление както казах, почти няма клипове с добри отборни отигравания. Преобладават примери за самотния воин, обграден от глупаци, и как мощно наказва, благодарение на "умението" да си пази танка...

              Comment


                А да-на тези бунаци платуна им беше от три Тр10 танка-ами нормално се провали играта като три от топ танковете ти клечат от самото начало из буренаците-да си ,,съхранят'' танка и да бъдат ,,ефективни''...

                Comment


                  Mitko написа Виж мнение
                  Тоя пич потвърждава това което аз отдавна го говоря, няма никакъв смисъл да вървиш напред...
                  Да де, ама тоя пич не говори, че няма никакъв смисъл да се върви напред, а че на първо място трябва стои личната безопасност... което важи в пълна сила и за скаутите, където не се разчита на късмет и безсмислено ръшване... медиумите (няма как да са назад) но трябва да използвт като прикритие релефа, скали, убити танкове и винаги да имат план за оттегляне... тежките да се прикриват един друг и да не излизат един по един през 10 секунди и т. н. неща които важат за личната безопасност без значение дали си напред или назад. Иначе мога да ти извадя хиляди риплеи със загуба заради 8-10 от отбора, които също смятат, че няма никакъв смисъл да вървят напред

                  Comment


                    Явно трърде много безмозъчно са го гледали този.....или поне днескашнит еми съотборници са все такива...буфнали се в първите храсти и голямо важно че ще умрат последни...гледам статистиките в последните битки близополовината ми отбор е с нула щета... или изпълнението "искам скаут на е2" отивам аз, светя, въртя се като шугав за да светя дълго, отстрелвам се от една камара гадове...и след битката гледам, никаква щета от псотване...един месец ен играх и съм фрапиран от разликата, отделно дори битките в които побеждаваме пак са с резултат апочтина нула за другият отбор...което ем навежд ана мисълта че яко бъркат ММ-то с цел сигурно да избягнат зомбита с 20% примерно...единственото решение което виждам е игра само в платун с близки по умение другарчета и надежда да можем да изнесем играта сами ако се наложи


                    П.П. поредното зомби изпълнение, 6 от нашите без ниакъв принос (аз втори по щета), игра 15:1

                    Comment


                      А толкова ли не могат, или по-точно не искат, да направят ММ, в който сиемките да играят само помежду си, про-тата пак само помежду си.И от 35% до 55% например пак да има някакви граници, в които играчите да играят само помежду си.Поне според мен се израства с участие в успорвани битки, а не 15:0 за 2 минути.Вече и в американския сървър драстично се увеличиха (поне през последните 3 дена) такива битки за по 2-3 минути, в които няма значение какво ще направиш.Даже играя троен платун с хора от клана и ММ като реши да паднем, няма мърдане.Вярно правим битката донякъде интересна, ама пак падаме накрая.Не можеш да покриваш 6 страни все пак.А ако ММ ни прати противници с разни никчета Campos, Bambos и т.н. (някви индианци или от някой остров) дори няма време да се стреля.Те загиват за секунди, при което пак не се взима кой знае какъв опит.

                      П.П. Едно изключение от преди малко.На Лейквил тримата спряхме 10!!! танка в долината.Докато всички останали нашите съотборници бяха избити в града от 4 съперника.В крайна сметка избихме всички, взехме и BiA медали.Но това е само изключение.

                      Comment


                        Вие какви си мислите, че е целевата аудитория на играта? 6 годишния ми племенник я играе от една година и се хвали, че в неговата група в детската градина още едно дете я играело, но нямало толкова силни танкове като него.

                        Comment


                          Zerg написа Виж мнение
                          ...Вчера имах битка и някой зададе въпрос на колко години са съотборниците.Е,не повярвах.Почти всички бяха под 10 години...
                          Лошото е, че заради хлапетата убиват каквата и да е възможност за мислене.Така умряха World of Warcraft, Starcraft, така ще умре World of Tanks, както и доста други игри които имат потенциал да станат легенди.Но именно заради фактора "мисъл" (какъвто явно липсва при децата), те биват убивани от създателите си с цел бърза печалба.

                          П.П. Осем кръгли нули в отбора, дори троен платун не може да спаси загубата ...
                          Click image for larger version

Name:	shot_009.jpg
Views:	1
Size:	456.6 КБ
ID:	532261
                          Last edited by Zerg; 02-06-2013, 01:55.

                          Comment


                            Специалният брой на PC Gamer посветен на WOT:


                            Няма нищо кой знае интересно.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              До къде стигнаха вече WG.Не само да правиш всички убийства в отбора, ами и всичкия дмг ... Тази игра сериозно вече трябва да я забранят за деца под 24 години.
                              Click image for larger version

Name:	shot_010.jpg
Views:	1
Size:	434.8 КБ
ID:	532291

                              Comment


                                м-не просто трябва експито и парите да са само при реален принос, а ако някой е АФК да има и глоба, иначе с еполучава че някакви зомбита като твоите правят нула щета и освен ако не си убер геросйки настроен губите....вчера с Центуриона безчинствах, 3,5 щета (първият центурион) не помня колко нашматках, но другият фланг падн аи просто ми скочиха 4-5 и то звездно, а аз като паднах и отбора замина...вразите капнаха...ние можехем все пак д апобеним...но нашето М10/V вместо да капне тръгна д агони фрагове с артилериите...и то мнооого мудно, по мъзможно най-непроходимият път...абе зомби


                                Иначе ВГ могат хем да спечелят повече пари (зомбито като не напредва ще вкара повече злато) хем да направят играта по приятна ако въведат печалби само за активните играчи..а да и трябва да има медал който съотборниците ти да ти дават, нещо като оплакването но положително. Вчера на два пъти ми се паднаха СТРАХОТНИ разузнавачи, първият много хубаво забаламосваше гадовете докато аз с Т34 ги аихилирах, във втората игра на Прохоровка още в началото отиде, светна, нашият хумел изпари чуждият и ние спокойно прегазихме алеята (аз със СП)...като скаута оцеля до края на играта...ние всички му казахме ГГ, ама друго си е да му кликнеш после "признание" и човекът да си има специален медал..който да е ако примерно поне 3 съотборника ти гласуват, и те дане са ти от клана или от платуна.

                                Comment

                                Working...
                                X