Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общи приказки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Какво ли не бях виждал в тази игра, но това ме шашна!
    Взвод от три Lowe-та се беше наврял в една долинка в А0 на летището и си седеше там, видимо забавлявайки се на опитите на народа (и моя милост включително) да ги достигне. Даже не знам как са се навряли там, но умряха сред общ присмех.

    Click image for larger version

Name:	shot_121.jpg
Views:	1
Size:	475.0 КБ
ID:	536433
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      Някой има ли проблем с логването или разлогването от wotid-то?
      War, war never changes..

      Comment


        Click image for larger version

Name:	123.jpg
Views:	1
Size:	344.6 КБ
ID:	536435Click image for larger version

Name:	1234.jpg
Views:	1
Size:	282.1 КБ
ID:	536434
        Гати, или този е ужасен късметлия или ММ-то на руският сървър не е като нашето...и като им чета коментарите най-веротно е точно така. ако срещаха предимно Квасове хич нямаше да са толкова доволни.
        Иначе двамката с АТ-2 са ударили фжакпота с противници който са практичски безпомощни срещу тях.
        Ех ако и в европа беше така...самос него щях да си жулкам.

        Comment


          Има някакъв проблем с openid-то на wot. Вмомента не може да се разлогнете от сайта/форума, или ако си изтриете cookies не можете да се логнете обратно. Проблема е от вчера и няма офицялна информация по въпроса. Явно проблема е голям.

          edit:
          най-накрая офицялна тема:


          edit 1800:
          проблема изглежда е решен
          Last edited by StrEagle; 25-06-2013, 18:05.
          War, war never changes..

          Comment


            Или аз тотално съм забравил да играя или нещо съм урочасан :/ Три поредни битки на т1, т5 и т9(10) с идентичен резултат, сякаш все съм в зомбирания отбор...
            Click image for larger version

Name:	shot_067.jpg
Views:	1
Size:	448.4 КБ
ID:	536443 Click image for larger version

Name:	shot_068.jpg
Views:	1
Size:	455.8 КБ
ID:	536444 Click image for larger version

Name:	shot_069.jpg
Views:	1
Size:	357.7 КБ
ID:	536445
            Или играта вече на всички тиъри си е такава!?
            У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
            Очередь возмущалась, но не расходилась.

            Comment


              uzi71 написа Виж мнение
              Аз го играя с Мк.ХВ и много ме радва. Според мен е най-силната машина в Т4.
              Вярно това Мк ХВ е невероятно.
              Click image for larger version

Name:	shot_012.jpg
Views:	1
Size:	455.9 КБ
ID:	536447 Click image for larger version

Name:	shot_011.jpg
Views:	1
Size:	454.2 КБ
ID:	536448

              Първи по дмг в тиър 5.Оцелях непипан.А господата премиумни тежки тиър 5 дето останаха накрая се криха като мишки от мен, малко не ми достигна да ги овършея и тях.

              Comment


                Странно, матилдата е много лесен противник за двата мои тиер 5 премиума (Т-25 и чърил 3), не виждам защо тези двата ще се крият. С малко повече прицелване и те ще я дупчат.

                Comment


                  Angelmr написа Виж мнение
                  Странно, матилдата е много лесен противник за двата мои тиер 5 премиума (Т-25 и чърил 3), не виждам защо тези двата ще се крият. С малко повече прицелване и те ще я дупчат.
                  Факт е, че всеки танк е различен в различни ръце Затова този път се сетих да шотна резултатите от тази битка.Лично по мое мнение въпросните премиумни си бяха нубчета.С първия изстрел извадих от строя оръдието на Т14, докато той се изтегляше му вкарах още 3.Британецът тръгна да го прикрива.Аз почти го разфасовах с 10 изстрела, а той даже не ме уцели.След това се скриха в дън земя.Само бавната ми скорост ми попречи да резетна за втори път и да спечеля битката.

                  Comment


                    Напоследък повечето от хората във отбора ми не правят никакви щети все на 0.днеска не мога да взема победа със кв1 толкова битки и толкова много поражения супер,явно хората са зомбита там тръгват напред за да умрат без пречина еи така разбирате ли,за какво става въпрос хора който влизат в битката само да за умрат, за да дадат фраг на врага и най-вече за да ти скапят играта и повечето умират за броени секунди

                    Comment


                      Gaden Gogi написа Виж мнение
                      [ATTACH=CONFIG]20018[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20017[/ATTACH]
                      Гати, или този е ужасен късметлия или ММ-то на руският сървър не е като нашето...и като им чета коментарите най-веротно е точно така. ако срещаха предимно Квасове хич нямаше да са толкова доволни.
                      Иначе двамката с АТ-2 са ударили фжакпота с противници който са практичски безпомощни срещу тях.
                      Ех ако и в европа беше така...самос него щях да си жулкам.
                      какво е това м41 да няма казарма за екипаж??? 665 модула повредени как от къде защо е мистерия хахахаха.ами този т34 какво е това колко модула има в него бе

                      Comment


                        Това го има и при мен. Някакъв бъг е от старата версия на XVM. Но от новата се оплакват, че не работела коректно, та за сега и аз отлагам замяната.

                        Comment


                          Пускам си аз ей ся History channel да гледам Storage Wars... и що да видя - реклама на World of Tanks.
                          "Sponsoring history".

                          Пеерааси.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            По още няколко канала вървят реклами на разни езици...
                            У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                            Очередь возмущалась, но не расходилась.

                            Comment


                              Колеги, изключих динамичната камера, но прицелът продължава сякаш мазно да ме дразни. Знам, че има някакъв фикс направен, за да отстрани това. Моля, някой ако го знае, да даде линк. Искам да пробвам. Благодаря предварително!

                              P.S. Намерих го сам, но не върши работа. Моля, изтрийте този пост!!!
                              При мен се оправи всички с махането на динамичния, но все пак погледни да не ти е включен и сърварния прицел, той кара прицела да се движи мазно и някак забавено.
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment


                                Angelmr написа Виж мнение
                                Странно, матилдата е много лесен противник за двата мои тиер 5 премиума (Т-25 и чърил 3), не виждам защо тези двата ще се крият. С малко повече прицелване и те ще я дупчат.
                                Защото матилдата не е нагибаторска,и затова средният играч не е особенно опасен, но в подходящи ръце е страшилище.

                                Comment

                                Working...
                                X