Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хегемония - 1915

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ами той малко по-рано в дискусията се обади, че потвърждава . Става въпрос за Грей . Не знам как ще се споразумеете за ролите.
    Всички написани там са верни с изключение на двама, които не са ми потвърдили - Terror, Крылов и Shumy ги няма (всъщност, и Selandur не е потвърдил, сега като се замисля), ти си на мястото на Shumy в Германия. Свободни са мястоот на Крылов в Австрия и това на Terror в Англия. Евентуално може да се окаже, че има и едно свободно място в Испания. Останалите места са заети както са на сайта.

    Обнових страницата с ролите и заети/свободни места.
    Last edited by gollum; 22-10-2007, 15:47. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

    Comment


      Грей - политик, дипломат, адмирал
      Империал - генералисимус, икономист
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        ще се възроди Седмия Райх
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          Аз вече им изпуснах бройката...
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            княз Крылов написа
            ще се възроди Седмия Райх
            Главния агент на Дьозием Бюро подочу некви слухове (виж по-горе), които веднага бяха снесени на маршала. Той в присъщия си стил коментира:
            Баа, не щат ли десети! Са ше лъснем вагона в Компиенската гора и ше му сложим и вериги за да стигне поне до Берлин (аре оръдие нема да му слагаме, те англетата ги правят тези работи).

            Comment


              Е аз не за бройката - просто Тройката излезе не много късметлийско число - та дано Седмият Райх бъде късметлия. Тройката винаги е било прокълнато число .... А на Франсетата , честит им Трета Република
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                Не може ли тоя път за разнообразие те да са републик, а ние райх? Нали населяваме Фантасмагория?

                Comment


                  `Сичките сте мръсни империалисти (хегемони, ако щеш ), така че - може. Между другото, я ми изпратете разпределението на ролите - всеки с писмо (от пощата, котяо ще използва) към моята поща за играта. Непременно напишете форумния си прякор (от този форум) и кои роли ще заемате.

                  Comment


                    Може само през крив италиански макарон. Освен ако ония жабарите сега не почнат за сефте да правят прави макарони.
                    XV mile the sea brode is
                    From Turkey to the Ile of Rodez...

                    Comment


                      окай, чакай да си запиша .... Френска Демократическа Империя (ФДИ) и Съюз на Германски Социатически Кралства (СГСК) ...

                      Предлагам Русия да следва своите древни капиталистически традиции и да се прекръсти на СовХозПромУниверМагЦУМГенСекГУМПолитИздатРУМ
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        Айде пък все към модераторите с разбиране. И ние си имаме наши лични мании за величие. Скромни, но все пак реални...Като гледам френетичните цветове на все по-"голъмизиращия" се свят, мисля, че преобладаващо синьо, ай мийн, море + Франция, ще създаде известна хармония. Ващо кафяво, пък и на син фон, хер Грейка, си е направо аграрно изкуство, не ми се засягай.

                        Comment


                          така е, към политиката трябва да се подхожда с финес и естетика
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            gollum написа
                            `Сичките сте мръсни империалисти (хегемони, ако щеш ), така че - може. Между другото, я ми изпратете разпределението на ролите - всеки с писмо (от пощата, котяо ще използва) към моята поща за играта. Непременно напишете форумния си прякор (от този форум) и кои роли ще заемате.
                            Преди да са готови и уточнени правилата :?: Тъй и тъй съм сам...
                            "Далеч съм от мисълта си"

                            Comment


                              von Danitz написа
                              Не може ли тоя път за разнообразие те да са републик, а ние райх? Нали населяваме Фантасмагория?
                              На есенния брифинг (разбирай седянка) при откриване на на новата учебна година в Сен Сир (тя годината де, се открива сега не поради учителската стачка (ма смеят ли)), а поради това, че голема реколта от белгийци, пардон култивирани белгийци т.е. картофи, трябваше да се обере. И кадетите беха засилени. Та кви беха въпросите зададени на маршала:
                              1. Абе по кви правила ше воюваме?
                              Отговора бе: Женева нещо се бави и не е спуснала правила (голум извини ме за женския род, ма по-добре Женева отколкото върховното същество). Гат' ги спусне тогаз ще разберем.
                              2. Ако нашия президент (както и да реши да се нарича) армията (ма това значи народа) е зад него (ма нали не си мислите разни глупости по отношение изотзад).
                              3. Ако тябва райш, значи райш (дедо Горио знае нема звук х у френскио език).
                              Та да резюмираме: Пезиденте (ма нема зчначение на коя
                              република (по ред) ако изкаш и султан стани - армията е зад теб!!!

                              Comment


                                gollum написа
                                `Сичките сте мръсни империалисти (хегемони, ако щеш ), така че - може. Между другото, я ми изпратете разпределението на ролите - всеки с писмо (от пощата, котяо ще използва) към моята поща за играта. Непременно напишете форумния си прякор (от този форум) и кои роли ще заемате.
                                На кой мейл да пращаме?

                                А в страницата на Германия има доста сериозно количество исторически материал. Интересно
                                Last edited by Sturmfuhrer; 24-10-2007, 04:29.
                                Канцлер на хазната

                                Comment

                                Working...
                                X