Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Хич даже не е, вижте има си самолет, по модела можете да познаете страната, има си и въоръжение ама за сега няма да го казвам, а корабът е мноооого известен.

    Comment


      А на мене ми мяза на немски спомагателен крайцер. И предполагам че май се казва Орион
      Last edited by Thunderchief; 06-01-2005, 14:14.
      Can't talk! Got to Shoot!

      Comment


        Я да съживим малко темата, тук таме има бели петна по снимката защото някой (разбирай аз) си е играл да заличава издайнически надписи и знаменца. айде дерзайте докато не съм забравил кой беше корабът.
        Last edited by Gaden Gogi; 18-07-2005, 16:15.

        Comment


          Намяза на руски броненосен крайцер или Россия или Громбой, но ще поразгледаме(аз и другото ми аз ) още
          Can't talk! Got to Shoot!

          Comment


            Ами разглеждайте си, и бройте комините.

            Comment


              Имам чувството, че ако е руско то е бронепалубен и е Варяг.Аврорите са тритръбни, а Асколд - 5 тръбен.Крайцерите втори ранг са с 2-3 димохода.Не е американски или френски.
              П.В.

              Comment


                Е там е работата - и Россия и Громобой са с по 4, та за това кумините няма как да са ми ориентир, Баян също е с 4 но на палубата на това нещо не виждаме кули, а прав е Рюйтер че прилича и на Варяг, но поне на мойта картинка на Варяг го няма задния казермат дето се вижда на снимката
                Can't talk! Got to Shoot!

                Comment


                  Нищо няма да ви подскажа, но от сега виждам как допускате кардинални грешки

                  Comment


                    Gaden Gogi написа
                    Нищо няма да ви подскажа, но от сега виждам как допускате кардинални грешки
                    Ми недей, няма да е интересно, ако ни подскажеш. Пък ако много ни се опъне просто ще я зае.ем и като ти избяга публиката ще си я познаваш сам
                    Can't talk! Got to Shoot!

                    Comment


                      Боли ме глаутеуса ш'а знаеш.

                      Comment


                        Gaden Gogi написа
                        Боли ме глаутеуса ш'а знаеш.
                        А мене пък са ме заболели други работи с по-простички имена ма не е прилично да казвам тука кои са . Здраве да е. Загадчицата е хубавка, сега дирим.
                        Can't talk! Got to Shoot!

                        Comment


                          възможно е.Другият вариант е крайцера да е немски
                          П.В.

                          Comment


                            Както вече споменах: кардинално сте в грешка, ама кой ли слуша. После пак ще обявявате голямо-огромният самолетоносач за крайцер.

                            Comment


                              да не искаш да намекнеш, че не е крайцер?
                              П.В.

                              Comment


                                Кое? самолетоносачът ли?
                                Иначе айде от мене да мине: това е крайцер, снимката е правена 1912г (което ще рече че до тогава не е потънал или поне е изваден), в друго грешите, даже ти си го изръсил.

                                Comment

                                Working...
                                X