Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чуденки

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    цъ, в Шопистан е студено но не колкото твоят отговор, иначе е подводница, но не японска. Твърде лесно би било.

    Comment


      за разнообрази е може да пробвате да отгадаете какво е това на аватара ми.

      Comment


        Кат' едното нищо да е британското адмиралтейство.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          И аз така си мисля, но не съм проверявал...
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            messire Woland написа
            Кат' едното нищо да е британското адмиралтейство.
            Точно то е. При това е гледано от малко преди да стигнеш до Трафалгар. А какви малки хубави кръчмички има насреща му ако знаете. Абе въобще Лондон е един хубав град дето от 4 години не съм го посещавал и ми е някак мъчно
            Can't talk! Got to Shoot!

            Comment


              gollum написа
              Това, което е изобразено на втората снимка ми прилича на японска подводница.
              А според мене подводницата е по-скоро английска и ми прилича на Тип К(дето са били с 305мм. оръдие)
              Can't talk! Got to Shoot!

              Comment


                Пък според мене не е. Айде жокер: няма ли да е по-лесно да опитате да познаете първо самолета и по него да се ориентирате?

                Comment


                  не съм силен по подводниците, затова питам - крайцерът горе познат ли е?
                  П.В.

                  Comment


                    още не

                    Comment


                      Не е ли някой от класа Линдър?
                      П.В.

                      Comment


                        цъ

                        Comment


                          A на мене крайцера ми прилича на HMS Norfolk, или на Дорсетшир(от същия клас). Естествено може и да бъркам, но със сигурност е английски(Флага с кръста на Свети Георги е малко пооклюмал но се вижда)
                          Can't talk! Got to Shoot!

                          Comment


                            ти си по-близо, ама защо на никой не му прави впечатление че кърмата е цъфнала?

                            Comment


                              Gaden Gogi написа
                              ти си по-близо, ама защо на никой не му прави впечатление че кърмата е цъфнала?
                              Извини мене невежата в морските работи(пиша сипейки си главата с пепел), но къде видя кърма на снимката? Все ми се струва че туй ще да е бак с тия надстройки
                              Can't talk! Got to Shoot!

                              Comment


                                Ако е тежък срайцер изказвам предположението за крайцер с повредена кърма - Съфолк или Съфолк
                                П.В.

                                Comment

                                Working...
                                X