Уродчето може да го правят на базата на някоя съществуваща военна платформа или поне да ползват известни части от нея, заради по-добра логистика.
Това едно, второ, като се движи на колела след другите машини в подразделението, гори много малко гориво (като обикновен камион) и ще се движи само. Air-Mule-то ще трябва да го носиш с влекач до където трябва.
Абе не знам, расъждавам си просто


Leave a comment: