Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой танк бихте предпочели?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Сун Дзъ написа Виж мнение
    Просто те попитах кой е моделирал виртуалната битка.
    Ти ми отговаряш - руснаците.
    Изхода от битката - 10 унищожени "американеца" срещу един "руснак".
    Всичко е от ясно по-ясно..., чак кристално ясно...
    Благодаря.

    Ако гледат в подписа вие - всичко кристално ясно.
    Обобщена вашата идея - омраза към Русия.
    Какво ви не харесва в руска моделиране. Вие нацист?
    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

    Comment


      #62
      Eguo написа Виж мнение
      Вие нацист?
      Уважаеми, най-учтиво ще Ви помоля никога повече да не си позволявате подобни ... даже думи нямам!
      Извинявам се на всички в темата за офф-а, но господина трябва да е наясно, че да уважаваш казаното от един Велик българин е различно от "нацизъм".

      Comment


        #63
        Сун Дзъ написа Виж мнение
        Уважаеми, най-учтиво ще Ви помоля никога повече да не си позволявате подобни ... даже думи нямам!
        Извинявам се на всички в темата за офф-а, но господина трябва да е наясно, че да уважаваш казаното от един Велик българин е различно от "нацизъм".
        Знам и други велики Болгари. Виж моя подпис.
        От собствената си омраза - вие не да се крият зад големите имена.
        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

        Comment


          #64
          кало написа Виж мнение
          кристално ясно е само, че и ти създаваш тролинг и флейм в темата, защото не участваш по същество в разговора с каквито и да е аргументи. Пак ще повторя, ако не желаеш да играеш единствено ролята на трол в тази тема, то аргументирай поне едно от мненията си - със съответните данни и източник, позволяващи някакъв извод. С оглед естеството на завързалия се спор (силно казано, щото в спора твърдения и аргументи имат и двете страни, а в случая - такива има само в моите постинги), обаче, и подписа ти, съмненията, че страдаш от религиозна предубеденост май са основателни.

          Пак ще повторя основното си твърдение - а именно - Т-90А и М1А2 са с равни възможности (подвижност, защитеност, огнева мощ), общо-взето, като единият или другият имат малки преимущества в дадени сфери (запас от ход, проходимост, експлоатационни разходи, бойна скорострелност, АСЦ - Т-90, панорамен прицел, БИУС, качество на топловизионната картинка - М1А2), по-големи за Т-90А в далечния танков бой заради наличието на УР.
          Еми там ти е грешката.Т-90 никога не се доближавал като характеристики до М1А2.Но пак повтарям ,че двата танка са конструриани по различни концепции.Опитите Т-90 да се модернизира ,вече по друга концепция са обречени на неуспех.Руснаците го осъзнават това и вече разработват нов танк.

          Comment


            #65
            от мен да мине - пак ще те помоля - би ли се аргументирал? с данни, цифри, изобщо - факти?

            Comment


              #66
              plamenhk написа Виж мнение
              По определение е така и по друг начин не може и да бъде. Така е и със самолетите и с всичко руско.
              "Не имеющие аналогов в мире ™" бе човек, как да не разбра до сега ?
              Знам си аз, че нямат аналог, знам...
              Не, просто ми стана интересно, защото преди време бях гледал подобно моделиране само, че срещу Лео2. И там всички германски танкове дадоха фира. Сега тук и абрамсите - за скрап.
              Затова питах Кало, като човек, който разбира, да ми обясни. Не съм желал конфронтации или да се зевзеча...
              Вече ми е ясно.

              Comment


                #67
                foton11 написа Виж мнение
                Еми там ти е грешката.Т-90 никога не се доближавал като характеристики до М1А2.Но пак повтарям ,че двата танка са конструриани по различни концепции.Опитите Т-90 да се модернизира ,вече по друга концепция са обречени на неуспех.Руснаците го осъзнават това и вече разработват нов танк.
                Но това не означава, че Т-90 - най-лош танк в историята.

                Т-90 - не е лош танк. Нов танк - ще е най-добри.
                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                Comment

                Working...
                X