Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БОРСА

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Значи свържи се с Маузер и го помоли с ЛС да ти помогне-предполагам, че той и само той може да ти помогне.по принцип двама човека могат, но аз не съм в България за съжаление.
    Веднага му пиши ЛС!
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      Търся руска войнишка шашка обр. 1834 с гнезда за щик "Бердана" ¹2 върху ножната. Може само ножна или само гнездата.

      Comment


        Такова нещу барабар със щика съм го виждал един път през 1998 година-тогава му искаха 100 долара, а аз ги нямах.Още ме е яд.
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          Търся руска войнишка шашка обр. 1834 с гнезда за щик от "Бердана" ¹2 върху ножната. Може само ножната или само гнездата. Замяна с друга сабя.

          Comment


            Търся 4,5 мм цев за въздушна пушка "Иж-22" или "Иж-38". Може и за "Славия-630" или "Славия-631"

            Comment


              за размяна

              значи колеги сдобих се с 2 бр. "Въшкарници " от 70-80г. Понеже са ми в повече съм склонен да ги разменя за нещо ако некой прояви интерес те са от трудови войски чисто нови и без поражения от молци, както знаете моделът като цяло е почти идентичен с този от ВСВ като изклиучим по-силната извиика на капаците на джобовете и копчетата. аз лично си запазих 1 , тези които предлагам са с различен размер единият е нещо като м-л а другият е малък (с-м).
              Attached Files
              ТБТ

              Comment


                Търся да купя кания за щик нож- Шаспо , Снаидер или Х.Мартини

                Comment


                  Ето, това е борса.....

                  Comment


                    Ами като на тяхната земя се воювали много народи ще имат такива борси.Лигите ми текат като гледам ръждилките.Но очи пълни ръце празни.
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      Абе това сън ли е или реалност
                      Last edited by Parabellum; 03-07-2005, 19:16. Причина: махнах псувните

                      Comment


                        .
                        43. Превъзходството не е въпрос просто на пазени в тайна техники.
                        57. Със здрав разум не се постигат велики неща.
                        71. Не е мъдър човекът, който критикува времето, в което живее.

                        Comment


                          Защото не бяха по темата. Тази тема е "Борса". Както видяхте махнах псувните на Опълченеца, които разбудиха отново страстите.
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment


                            .
                            43. Превъзходството не е въпрос просто на пазени в тайна техники.
                            57. Със здрав разум не се постигат велики неща.
                            71. Не е мъдър човекът, който критикува времето, в което живее.

                            Comment


                              Торквемада, следващото ти мнение, ако е в същия дух аз ще го изтрия. Темата е за размяна и продажба, а за обсъждане на форумните правила има отделен раздел.

                              Comment

                              Working...
                              X