Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БОРСА

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    valo написа
    Предлагам още книги. Цената пак е в горния ляв ъгъл.
    След като позакъснях и изпуснах най-хубавите книжки, да са му честити на TVV, бих желал да се включа за Ръчното огнестрелно, Историята на винтовката и Точния изстрел. :fire:
    Не се гаси туй що не гасне!

    Comment


      Щик

      Продават ми 2 щика.Един за Mauser k98 и един за Mannlicher 95.Цената е 100лв за 98 и 75лв за 95,молбата ми е ,тъй като нищо не разбирам дали мове да ми пусне снимки на двата за да ги видя ,и по какви параметри мога да направя коментар на цената и добра ли е цената,разбира се.Ако мове да са един до друг за да добия представа за големината им.
      Last edited by Imperial; 03-07-2005, 22:09.
      България

      Comment


        :nworthy: Брандмейджър - Ако става дума за книгата на Т.Козловски "Точния изстрел" - имаш я само, че е ксерокопие. Напомни ми да ти я донеса в четвъртък.:fire:
        От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

        Comment


          Mr.MadMan написа
          Продават ми 2 щика.Един за Mauser k98 и един за Mannlicher 95.Цената е 100лв за 98 и 75лв за 95,молбата ми е ,тъй като нищо не разбирам дали мове да ми пусне снимки на двата за да ги видя,да не ме ебават нещо ,и по какви параметри мога да направя коментар на цената и добра ли е цената,разбира се.Ако мове да са един до друг за да добия представа за големината им.
          Това са луди цени за такива ножове. А из форума има доста снимки и на единия, и на другия. Почакай и ще ги намериш на една трета от тази цена.

          Comment


            Mr.MadMan написа
            Продават ми 2 щика.Един за Mauser k98 и един за Mannlicher 95.Цената е 100лв за 98 и 75лв за 95,молбата ми е ,тъй като нищо не разбирам дали мове да ми пусне снимки на двата за да ги видя,да не ме ебават нещо ,и по какви параметри мога да направя коментар на цената и добра ли е цената,разбира се.Ако мове да са един до друг за да добия представа за големината им.
            :mhehe: ХА тези са те зели за рипка Маузеровия може да го намериш спокоино за 50 - 60 лв. а Малинхеровия за 30 - 40 лв . и то в много добро състояние .

            Comment


              Начи, ето ги рамо до рамо. И една хартийка за мащаб А за цената - Опълченецът я каза просто перфектно, подкрепям!
              Attached Files
              На нож!

              Comment


                Извинете , че навлизам малко встрани от темата , ама искам да попитам от къде мога да си намеря някакъв добър меч от пластмаса , ама не от тези детските дето се продават по сергийте за играчки , ами някакъв който да е добре изработен и да е копиран от оригинал?

                Питам защото тренирам бойни изкуства и ми трябва такова чудо

                Comment


                  Baga-Tur написа
                  Извинете , че навлизам малко встрани от темата , ама искам да попитам от къде мога да си намеря някакъв добър меч от пластмаса , ама не от тези детските дето се продават по сергийте за играчки , ами някакъв който да е добре изработен и да е копиран от оригинал?

                  Питам защото тренирам бойни изкуства и ми трябва такова чудо
                  Виж тук:

                  Никто не обнимет необъятного! - Козьма Прутков
                  A який чоловiк горилку не п'є - то вiн або хворий, або падлюка. - Невідомий українець

                  Comment


                    Mr.MadMan написа
                    Продават ми 2 щика.Един за Mauser k98 и един за Mannlicher 95.Цената е 100лв за 98 и 75лв за 95,молбата ми е ,тъй като нищо не разбирам дали мове да ми пусне снимки на двата за да ги видя,да не ме ебават нещо ,и по какви параметри мога да направя коментар на цената и добра ли е цената,разбира се.Ако мове да са един до друг за да добия представа за големината им.
                    Аз като си бях в България май месец, продадох в Търновската борса едни нож за К98к за 50 лева.Тези 100 лева са нереални за 98.
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      Nick написа
                      Хубав сайт , ама е американски . Аз искам някаква българска компания за да мога да си поръчам. Иначе в този сайт няма много добри пластични мечове

                      Comment


                        ПОМОЩ !!!
                        Търся под дърво и камък глава за затвора на турски Маузер М1871/87.
                        В краен случай кандисвам и на технически грамотен чертеж.

                        Comment


                          Не знам какво точно ти трябва, но тук има цял куп части за турски маузер:
                          http://search.ebay.com/mauser_W0QQso...trypageZsearch

                          Comment


                            TVV написа
                            Не знам какво точно ти трябва, но тук има цял куп части за турски маузер:
                            http://search.ebay.com/mauser_W0QQso...trypageZsearch
                            Благодаря за линка, но там предлагат части само за по-новите модели. Аз търся за тубуларния...

                            Comment


                              Освен по еВау е много възможно да продават части в някой специализиран сайт, но тези сайтове Nick би ги знаел, аз понеже такива неща не събирам и си нямам и представа къде да търся.

                              Comment


                                TVV написа
                                Освен по еВау е много възможно да продават части в някой специализиран сайт, но тези сайтове Nick би ги знаел, аз понеже такива неща не събирам и си нямам и представа къде да търся.
                                Знае ги, но цената + доставката излиза почти колкото половината пушка...

                                Comment

                                Working...
                                X