Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БОРСА

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Пушката е къса бойна, без видими следи от намеса на "компетентни майстори", има 10-15 зарязвания/белязки по приклада, който е бил
    ремонтиран (има отчупени парчета от едната страна и същите после
    са били заковани-надявам се още по онова време). Механизма видимо
    работи-щрака .

    Comment


      #92
      Можеш ли да постнеш снимка?

      Comment


        #93

        Comment


          #94
          Според мен,/без да се правя на голям разбирач/това е някаква компилация. Едно време тази пушка е "събирана с метлата". Приклада, чукчето и всички скоби са груба изработка. Като оригинални детайли, виждам само плочката на механизма и цевта./значително скъсена/. Ако пушката не е на някоя историческа личност, цената и е минимална. По-добре е да се пази като реликва, отколкото да и се търси някаква пазарна стойност.

          Comment


            #95
            И все пак колко горе долу може да струва,
            питам понеже ми я предлагат. Има ли някъде
            информация в какви граници вървят по-обикновените
            саби, ятагани, щикове и др. хладни оръжия.

            Comment


              #96
              Няма фиксирани цени. Всичко е въпрос на лична договорка. Търсенето определя цената.
              Ако аз купувам тази пушка, без да имам друга информация за нея - давам до 50 лв. Ако я продавам - не по-малко от 80.....

              Comment


                #97
                Мерси много. Изглежда ще трябва всеки път да се допитвам, докато навляза в нещата. Ето сега например искам да си купя калъч, ама като не знам колко вървят ...
                Last edited by Imperial; 28-05-2005, 07:25.

                Comment


                  #98
                  И аз не знам....Но колкото и да се допитваш - нищо няма да разбереш. Когато "изгориш" няколко пъти, едва тогава ще започнеш да усещаш нещата....

                  Comment


                    #99
                    За съжаление както Вало е отбелязал, цените не са фиксирани и едно и също нещо струва различно в зависимост от това кой го продава: някои искат повече, други по-малко. Също така цените на много неща непрекъснато се качват, на някои бързо, като на ятаганите, на други по-бавно, като на някои щикове, но общо взето всички цени с времето растат. Освен това дочувам че доста неща вече много трудно се намират, например оръжията от преди 1878-а.

                    Comment


                      Колкото до евзалийката на Ред777, където му я предлагат ще потвърдя думите на Вало-не си струва брато да си даваш парите за това нещу.
                      Просто пушката я правена навремето-това става някъде преди Освобождението-от някой анонимен майстор.Това е сбирщайн от няколко неща.Механизмът е от ловна капсулна пушка, прикладът е правен доста нескопосано, цевта също.Така че по-добре не си давай парите за това нещо.
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        В събота са я продали за 200 лв.

                        Comment


                          red777 написа
                          В събота са я продали за 200 лв.
                          Да е жив и здрав купувача.....

                          Comment


                            Някой може ли да каже до какви пари
                            могат да се дадат ако искам да си купя
                            такива щикове?
                            Attached Files

                            Comment


                              Значи първото е Лебел и то от скъсяваната версия ! Вторто е Мосин-ако не ме лъже ключалката !
                              За Лебела последно което видях по Борсите между 80 и 120 лева, но всичко е въпрос на договаряне- ако успееш да го лапнеш за 30 кинта ще черпиш.
                              За Мосин-а , аз си мисля, че и 20 лева са му много.
                              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                              Comment


                                Parabellum е прав за цените а 2рия щик е за Мосин с сигорнос .

                                Comment

                                Working...
                                X