Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БОРСА

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Мдаа.....така стоят нещата, уважаеми сънародници....
    Attached Files

    Comment


      #47
      А честито! Аз пия боза, виждам, че вече имаш парички да ме черпиш!
      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

      Comment


        #48
        Хубаво, Парабеулме, а дезинтерия обичаш ли? /поредната българщина, засегнала един от стожерите на обществото, бозътъ :wall: :lol: :lol: :lol:/. Сори за оф-тпика, ама да си имаш едно на ум, че да не прекараш 100 /часа/ на тоалетна
        На нож!

        Comment


          #49
          kapitan написа
          Хубаво, Парабеулме, а дезинтерия обичаш ли? /поредната българщина, засегнала един от стожерите на обществото, бозътъ :wall: :lol: :lol: :lol:/. Сори за оф-тпика, ама да си имаш едно на ум, че да не прекараш 100 /часа/ на тоалетна
          Их пък и ти, Captain...не го плаши Парабелума, това с бозата вече отмина...пък и на него може да му е хубаво 100 часа на тоалетна, знае ли човек.... :lol: :lol:
          Хей, Парабелуме, що се умълча бре ?? Предложението ми за електрониката те зашемАти, нали...?? Затуй не ми отговаряш ти...щот` може да поискам %, а ??

          Comment


            #50
            Търся да купя затвор за пушка Манлинхер-Маузер-М95М.Калибър7.92. И затвор за Манлинхер -1888.г . както и приклади за Маузер-к98 и МР-41 .

            Comment


              #51
              Колко даваш за приклада за МР-41 ??

              Comment


                #52
                Приклад

                ww2 написа
                Колко даваш за приклада за МР-41 ??
                :sm186: Зависи от състоянието на дървото, има ли затилак и скоба за ремъка. Може ли да изпратиш снимка. И колега най-добре кажи някаква цена и ако ми изнася да го взимам.
                Last edited by Imperial; 24-03-2005, 20:56. Причина: преведено на български

                Comment


                  #53
                  Не бе колега, само питам....да знам, ако някой се обади, да дам повече ! :lol: :lol: :lol: :lol:

                  Comment


                    #54
                    opalcenec написа
                    Търся да купя затвор за пушка Манлинхер-Маузер-М95М.Калибър7.92. .
                    Какво разбираш под Манлихер-Маузер? Да не би да имаш в предвид стандартната М95 преработена в Югославия след ПСВ под патрон 7.92? Ако става дума за същата пушка-просто вземаш стандартен Манлихеров затвор, намираш си добър шлосер и той ти преработва изхвъргача по дъното на маузеровата гилза-т.е. да може да влиза в жлеба й.
                    Иначе тези пушки се намират само покрай границата ни със Сърбия-навътре в България ги няма.
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      #55
                      :fire: Ако е за приклади, аз имам един приклад от карабина Манлихер, един скъсен и боядисван от Маузер 98 и един от Крнка с бронзовия накрайник и частите по спусковата скоба. Самия приклад нещо е магерен и леко е изкривен вероятно от времето. Аз го взех да правя възтановка по него, но сега не ми трябва. Заради бронзовия накрайник, всеки се хваща за него, а не ще дървото. Обаче аз го давам комплект. :twisted:
                      :rock:
                      :rock:
                      :rock:
                      :fire: :fire: :fire: Изложбата се открива на 30 март от 16 часа в София, зад Съдебната палата, в Музея на МВР на ул. "Лавеле" ¹ 30. Който иска може да доведе приятели и познати :rock:
                      Last edited by танкиста от Харков; 25-03-2005, 09:28. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                      От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                      Comment


                        #56
                        ww2 написа
                        Не бе колега, само питам....да знам, ако някой се обади, да дам повече ! :lol: :lol: :lol: :lol:
                        Не си прави маитапи с такива сериозни неща колега :twak: . А ако можеш помагаи , защото другият път може ти да имаш нужда от помош :sm100: .

                        Parabellum написа
                        Какво разбираш под Манлихер-Маузер? Да не би да имаш в предвид стандартната М95 преработена в Югославия след ПСВ под патрон 7.92? Ако става дума за същата пушка-просто вземаш стандартен Манлихеров затвор, намираш си добър шлосер и той ти преработва изхвъргача по дъното на маузеровата гилза-т.е. да може да влиза в жлеба й.
                        Иначе тези пушки се намират само покрай границата ни със Сърбия-навътре в България ги няма.
                        Точно нея имам предвит Parabellum . :tup: разликата не е само в изхвъргача а и цялата глава на затвора е по различна .
                        Last edited by Imperial; 25-03-2005, 17:23.

                        Comment


                          #57
                          цената на пушката която съм предложил за продан
                          е 70 лв.ще добавя че е еднозарядна и стреля
                          с кръгли сачми.пушкат е спортна и е с оригиналния си
                          орехов приклад.

                          объркал съм-не 70 а 80 лв
                          Last edited by dragunov; 25-03-2005, 18:45. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                          Comment


                            #58
                            танкиста от Харков написа
                            :fire: Ако е за приклади, аз имам един приклад от карабина Манлихер, един скъсен и боядисван от Маузер 98 и един от Крнка с бронзовия накрайник и частите по спусковата скоба. Самия приклад нещо е магерен и леко е изкривен вероятно от времето. Аз го взех да правя възтановка по него, но сега не ми трябва. Заради бронзовия накрайник, всеки се хваща за него, а не ще дървото. Обаче аз го давам комплект. :
                            Аз проявявам интерес и към дваат приклада.100% гаранция от мен че ще ги взема :rock:

                            opalcenec написа
                            :

                            Точно нея имам предвит Parabellum . :tup: разликата не е само в изхвъргача а и цялата глава на затвора е по различна .
                            Тази пушка съм я виждал на картинка. 100% съм сигурен обаче, че сърболята са пилили и шлайфали стандартната глава на затвора, затова те съветвам да намериш затовор от М95 и по него да го докараш до М95Маузер
                            Last edited by Parabellum; 28-03-2005, 21:44. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              #59
                              За прикладите

                              :fire: Драги Парабелум, още днес ще ги потърся из таваните и ще ги приготвя. Като се върнеш ще ги имаш. Доколкото разбрах става дума за манлихеровия и маузеровия. :nworthy:
                              От както е изобретен барута, ангелите не участват в сраженията на хората!

                              Comment


                                #60
                                танкиста от Харков написа
                                :fire: Драги Парабелум, още днес ще ги потърся из таваните и ще ги приготвя. Като се върнеш ще ги имаш. Доколкото разбрах става дума за манлихеровия и маузеровия. :nworthy:
                                Понеже чета бързо не съм прочел , че има и манлихеров-аз имах в предвид Крнката и Маузера, сега обаче променяма намерението си -ВЗЕМАМ И ТРИТЕ
                                Пиши ми на ЛС колко парички им търсиш
                                То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                                Comment

                                Working...
                                X