Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ти ги погледни от женска, аз така направих Оказа се, че имам 24 неща да направя докато навърша 30. Имам време
    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

    Comment


      Забавен списък. Току минах 30-те, пък като гледам много пунктове от списъка - цели 27, които за своя радост съм пропуснал .

      Comment


        Добре, ще коментирам някои от женска гледна точка...

        mellisa написа

        9. Да откажеш цигарите, да пропушиш пак и така няколко пъти - Това пък защо?

        15. Да си гледал стрийптиз - Ако си правил брои ли се?

        38. Да си правил секс по време на пребиваването си на трите континента - във връзка с една друга тема ми е любопитно, дали козите се зачитат като сексуални партньори?

        64. Да си спечелиш добър приятел извън училищните години и местоработата си - Тези от нета броят ли се :Р

        73. Да можеш да се смееш над себе си - Е, това наистина ми харесва
        Ами това е. Другите говорят сами за себе си, според мен
        Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш...

        Comment


          d`za написа
          Добре, ще коментирам някои от женска гледна точка...


          Ами това е. Другите говорят сами за себе си, според мен
          За стриптиза не го видях така, може би защото съм гледала и дори не се замислих Но предполагам, може да се обърне в женски вариант да сме правили.

          Хм...козите...не знам...Питай този, който има интерес към тях

          Да, приятелите в нета се броят...но сигурна ли си, че са истински и добри приятели ?

          Аз се затрудних с това с бръсненето /заменяме го се пилация/ и т.10.
          "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
          Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

          Comment


            Пиши на кирилица!
            Last edited by Parabellum; 16-04-2005, 02:51.

            Comment


              Е аз като 13години по-малък от теб не съм го прегледал но ще го сторя след малко и ще видя колко неща вече съм направил.

              Между другото пиши на кирилица моля.

              Comment


                В света на подобряване качеството на работата с клиентите и увеличаване обема на продажбите, се препоръчва замяна на следните изрази:
                1. "Чий го търсите?" - "Какво именно ви интересува?".
                2. "Всяк'ви тъпни " - "Широк асортимент от стоки".
                3. "Добре,бе!" - "Фирмата дава гаранция".
                4. "От къде ги взимат такива тъпаци?" - "Оставете координатите на вашата фирма".
                5. "Да се таковам в задника" - "Проекта има нужда от доработка".
                6. "Закле'ам се в кварталния!" - "Лично ще следя за изпълнението".
                7. "Да те таковам в устата!" - "В настоящия момент предложението ви не ни интересува".
                8. "Що за хуйна?" - "В този пункт е допусната грешка".
                9. "Ски'й к'ва курва!"- "Кажете, какво сте завършили?".
                10. "Да те е*а отзад!" - "Не са договаряни отстъпки".
                11. "Тъп гъз" - "Клиент".
                11. "Тъпа крава" - "Клиент".
                12. "Очилато магаре" - "Перспективен клиент".
                13. "Заебах те вече" - "Какво още ви интересува?".
                14. "Ходи да се ...!" - "Обърнете се към моя колега...".
                15. "Не думай... Ще се подмокря!" - "Нима?!".
                16. "Разкарай се педал..." - "Винаги се радваме да ви видим!".
                http://www.bukvite.com

                Comment


                  Мелиса и мен ме затрудни бръсненето. Както и да съм спала с по-възрастна/по-млада жена, но в крайна сметка, нали ги обърнахме в женския вариант
                  Аз не съм броила колко съм направила, но си имам такъв собстен списък /С малко по-малко неща вътре/, който започвам да изпълнявам след два месеца /тоест като навърша пълнолетие/
                  Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш...

                  Comment




                    :rock: :rock: :rock:

                    BEWARE OF THE CAT

                    Пазете се от навъртащи се наоколо котки с AWP-та

                    Comment


                      Това е много готина снимка, ако беше малко по-голяма щях да си я сложа на десктопа
                      Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш...

                      Comment


                        Намерих я на Yahoo! Image Search. Пишеш cat sniper. Изкарва ти четири или пет страници с резултати, като цяло 90% са тази снимка в различни размери. Това беше най-голямата на първата страница, по-нататък беше излишно да ровя

                        Comment


                          Хах. Единствената такава, която бях виждала е как една котка е вдигнала лапи пред един пищов, т.е. предава се
                          Не знам дали мястото на това е тук, но който иска може да го погледне. Това е тест за Непорочност
                          Long ago there was a really cool online purity test called Purescore. MILLIONS took part, but it was made with Flash and so it doesn't work any more. Thanks to all those who took the test as far back as 2009. Were you an angel or a devil?!


                          Ето ви и малко кандидат-студентски бисери
                          · Лирическият герой на Вапцаров са селяните, с увиснали мустаци и потури, в които обаче има нещо силно, здраво и желязно...

                          · Иван Асен не обичал да гледа тъжни вестоносци. Той обичал веселите годежари! Вместо меча си той вадел нещо друго.
                          Христо Ботев налял туба бензин в огъня на революцията със своята поезия...

                          · ...в нощта на 7 срещу 9 септември....

                          · Ботев е колът, на който се вее знамето на българската революция.

                          · По това време е имало и жени- воеводки, които са обладавали по стотина- двеста яки мъже. Но това не било верният път за освобождението на България.

                          · От творбите на Вапцаров ни гледа озъбеното свирепо куче.

                          . По време на Възраждането българските жени си раждали по много деца, за да се възползват от безплатната работна ръка

                          . Вероятно лирическият герой е гей, тъй като при толкова самодиви пита: "... кажи ми , сестро де е Караджата". (Из съчинение на тема "Посланието на поета в "Хаджи Димитър" ).
                          Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш...

                          Comment


                            mellisa написа
                            Истинска случка от тази есен.

                            .... Уплашен, китаецът я пуска, но от многото шум и крясъци около нея, патицата получава инфаркт и умира.
                            ....
                            ?!? Че тази патица не е ли могла просто да отлети по-далеч от "многото шум и крясъци около нея"? Или е била толкова дебела от грижите на местните, че не е можела да лети? Защото животните не получават току-така инфаркт.

                            Сержант Алексей Воронин написа
                            Или в превод:
                            "Това е глупаво. S-2 (?) докладва онази картечница за елиминирана преди часове. Престани да шаваш с пръсти!"

                            Постарах се да дам най-добрия превод.
                            S-2 - тактическо разузнаване. Кратко обяснение:
                            Last edited by bsb; 17-04-2005, 15:04. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

                            Comment


                              Сейчас Россия продвигается по пути укрупнения регионов. Возможно Болгария в ближайшее время станет гораздо больше ( см. карту где столица региона -Казань)
                              Attached Files
                              "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                              Comment


                                Мерси, bsb

                                Comment

                                Working...
                                X