Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Comment


      messire Woland написа Виж мнение
      Това е много хубава снимка, от преди войната е, и историята на тоя човек е много впечатляваща - отказва да се разведе със съпругата си (еврейка) и изчезва някъде на изток, защото за наказание го правят фронтовак... изобщо, куражлия.
      sigpic

      Sword song and horn sound

      Comment


        само не разбрах къде е майтапът в случая...
        дай боже на всеки народ да има такива неконформисти
        "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
        FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

        Comment


          sewast написа Виж мнение
          Това е много хубава снимка, от преди войната е, и историята на тоя човек е много впечатляваща - отказва да се разведе със съпругата си (еврейка) и изчезва някъде на изток, защото за наказание го правят фронтовак... изобщо, куражлия.
          Не знаех, че има и история, но е добре
          Снимката ми се стори твърде хубава, дори и да не беше истинска (какъвто явно е случаят). Може би трябва, ако излязат още данни, да отиде в тема за любопитни неща, определено в раздела за Втората световна война, особено ако знаеш и още неща.
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            messire Woland написа Виж мнение
            Не знаех, че има и история, но е добре
            Снимката ми се стори твърде хубава, дори и да не беше истинска (какъвто явно е случаят). Може би трябва, ако излязат още данни, да отиде в тема за любопитни неща, определено в раздела за Втората световна война, особено ако знаеш и още неща.
            Месир, аз попаднах съвсем случайно на историята на човека, докато дремех пред телевизора по време на една от многото поредици за ВСВ. Инак незнам повече от това, което пише в уики за него:



            Вариантът на немски е комай най-подробен и сигурно е достатъчно коректен, който може би могъл него да погледне.

            Още нещо, на което попаднах сега, може също да е интересно:



            sigpic

            Sword song and horn sound

            Comment




              Все съм виждал разни чудеса по парадите, ама харпунджии не бях виждал.

              Comment


                Rednecks нямат равни...

                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment




                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    Truth will save the world

                    Comment


                      Click image for larger version

Name:	letter.jpg
Views:	1
Size:	130.2 КБ
ID:	530720

                      Comment


                        I have the unique ability of playing songs with just my hands; here I am playing the ending theme, Still Alive, from the video game Portal.More videos will b...


                        http://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Pujol вярно че с ръце не е същото, но пак се хилих 2 минути

                        Comment


                          Кухулин написа Виж мнение

                          Все съм виждал разни чудеса по парадите, ама харпунджии не бях виждал.
                          В кръга на шегата - това да не са македонските ВМС в пълния им състав ;-) ?

                          Иначе шаренията по парадите е според държавата ,ей тия южноамерикански рамбовци ме убиха :-)
                          Attached Files

                          Comment


                            Ооо нечовеци

                            Comment


                              Кухулин написа Виж мнение
                              Ооо нечовеци
                              Сигурно са от ония дето смаляват глави за трофеи.
                              sigpic

                              Sword song and horn sound

                              Comment


                                Ако не сте видели днешното xkcd: Kill Hitler

                                Comment

                                Working...
                                X