Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    pnp5q написа Виж мнение
    Сега на тази дата, дано скоро и на друга! Честит празник!
    Започва работа по българска ракета-носител
    Четох го още като го постнаха в аеро-прес...и се вързах (не знаех че първи април, Радомир звучеше на място а и не погледнах абревиатурата PHI). Извиках жена ми на пожар, тя изтърча от долният етаж, разказах и на две-на три и и показах статията с гордост. Тя почете малко, погледна ме със съжалении и каза: "Мило, дори да не си забелязал в статията, че наименованието на ракетата носител звучи като Голф-2, как не можа да не забележиш линка под статията "България купува F-22". Направо се почувствах като похабен генетичен материал
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      Спокойно и аз в първия момент се вързах, още повече, че видях връзката на 2-ри. А и с всички тези фантасмагории в темата за въображаемата война през 2024-та . Но споменаването на Перник ме накара да се загледам малко по-внимателно и да се разсмея.

      Comment


        Гърция си иска компенсациите от ˆ70-95 млрд. от Германия

        Comment


          Нелепостти за вътрешна консумация.Парижкия мирен договор е категоричен - претенции към Германия може да има за вземания само от преди 1.09.1939г.....
          Политикът трябва да може да предскаже какво ще стане утре, след седмица, след месец и след година. А после да обясни защо това не е станало

          Comment


            зла карикатурка

            sigpic

            Sword song and horn sound

            Comment


              Click image for larger version

Name:	180px-Cnc4.jpg
Views:	1
Size:	13.2 КБ
ID:	530626
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment


                Чудня синя вечер ми се`й отворила...
                Следва - общия предшественик на На`ви и... смърфовете!
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  "Логично" днес е наред червено - следващото е послучай 50-годишнината /миналата година/:Click image for larger version

Name:	0_6d460_95fb1cbb_XL.jpg
Views:	1
Size:	67.9 КБ
ID:	530627
                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    http://www.youtube.com/watch?v=GbEwV...eature=related може ид а е пускано но има доста забавни моменти

                    Comment




                      thorn

                      Средновековните църкви в България

                      Comment


                        Хем кич, хем като конниците от Апокалипсиса..

                        Comment


                          "Жената: - Приличам ли ти на Ам-Гъл!??
                          Аз: - Не.
                          Жената: - Ш`от съм дебела, нали?!!"
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment




                              И още нещо
                              "Lots and lots of money. Enough money to suggest very clearly that it belonged to either a thief or a publisher"
                              "Купища пари. Предостатъчно, за да допусне, че принадлежат или на крадец, или на издател"
                              Тери Пратчет
                              Last edited by messire Woland; 27-04-2012, 13:38.
                              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                              Проект 22.06.1941 г.
                              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                              Comment


                                "Танкове в леса се гушат, а коминчетата пушат." (рус.)
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X