Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Click image for larger version

Name:	34892-175524-93f3dff27c6623333e6009ae30b22206.jpg
Views:	1
Size:	56.2 КБ
ID:	530369
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

      Comment




        Comment


          http://ask-foreigner.blogspot.com/20...1_archive.html това направо ме разби... и днес по хисторито го даваха... че на Хитлер му давали лекарства от екстременти на български селяни.... :-|

          Comment


            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

            Нагъл маймуняк дразни тигри Наистина доста нагъл, аз не очаквах, че може чак толкова ...
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              Хаха, те тия са някакви бебета-тигърчета, много им разбира главата

              Comment


                Click image for larger version

Name:	alternate_currency.png
Views:	1
Size:	21.2 КБ
ID:	530381
                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                Comment


                  "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                  Comment


                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      Клинтън обвини Асад в цинизъм

                      Много весело заглавие

                      Comment


                        Щеше да е смешно, ако не беше тъжно, защото става дума за изчезналото момиче от Перник.

                        Бойко Борисов: "Използвахме тежка техника и най-накрая куче на Червения кръст изрови трупа на момичето. Затова казах на Цветанов, когато вземе заплата да купи на кучето три-четири телешки пържолки".
                        Истинската тирания е само тази, която господства несъзнателно над душите, защото е единствената, която не може да се победи. Тиберий, Чингис хан, Наполеон без съмнение са били страховити тирани, но от гроба Мойсей, Буда, Иисус, Мохамед, Лутер са упражнили върху душите деспотизъм с доста по-различна дълбочина.

                        Гюстав Льо Бон

                        Comment


                          Летят в вертол¸те Медведев, Путин и Кудрин. Кудрин говорит: Вот я сейчас брошу на землю тысячу рублей и нашедший е¸ человек, будет счастлив! Путин ему отвечает: А я сейчас брошу две купюры по 500 рублей, и два человека,нашедшие их,будут счастливы!На что Медведев отвечает: Эх вы,благодетели! Вот я брошу сейчас десять сторубл¸вых купюр, и десять человек будут счастливы! Пилот вертол¸та поворачивается к ним и говорит: А я сейчас тр¸х мудаков сброшу, и сто двадцать девять миллионов человек будут счастливы

                          Comment


                            Сун Дзъ написа Виж мнение
                            Летят в вертол¸те Медведев, Путин и Кудрин. Кудрин говорит: Вот я сейчас брошу на землю тысячу рублей и нашедший е¸ человек, будет счастлив! Путин ему отвечает: А я сейчас брошу две купюры по 500 рублей, и два человека,нашедшие их,будут счастливы!На что Медведев отвечает: Эх вы,благодетели! Вот я брошу сейчас десять сторубл¸вых купюр, и десять человек будут счастливы! Пилот вертол¸та поворачивается к ним и говорит: А я сейчас тр¸х мудаков сброшу, и сто двадцать девять миллионов человек будут счастливы
                            Возят се в хеликоптер Медведев, Путин и Кудрин (кой е тоя елемент междо другото?). Кудрин казва: Ей ме на сега бъркам в джоба и хвърлям към земята хиляда рубли и правя човека, който ги намери щастлив. Путин се включва в разговора: Гледай ме какво правя - хвърлям две банкноти от по 500 рубли и правя двамата късметлии намерили ги щастливи. Медведев отговаря, аз сега изхвърлям десет банкноти от по сто рубли и десет човека, ще бъдат щастливи. Пилота на хеликоптера се извръща към тях и им казва: А аз сега ще изхвърля от хеликоптера трима мухлювци и ще направя щастливи сто двайсет и двевет милиона човека.
                            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                            Comment


                              Amazon написа Виж мнение
                              ... Кудрин (кой е тоя елемент междо другото?). ...
                              http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...B2%D0%B8%D1%87

                              Comment


                                Ако се отоплявате с твърдо гориво, имате шанс да се сдобиете с малко АК. Е, стига да живеете близо до Ижевск:
                                Житель Удмуртии купил ящики для растопки печи, в которых оказались автоматы Калашникова
                                Накратко, местните полицаи видели как някакъв в някакво селце разтоварва сандъци от камион. Решили да ги проверят и в 64 сандъка намерили 79 автомата "Калашников". Човекът твърди, че щял да ползва сандъците за горене. Докарал му ги шофьор на частна фирма, който ги изнесъл от територията на "Ижмаш".
                                P.S. Още малко подробности:
                                При проверке инцидента с вывозом автоматов с "Ижмаша" на свалке найдены детали оружия
                                Шофьорът, който изкарвал отпадъците, поискал и сандъците, за да ги продаде. Обаче понеже купувачът вместо 500 рубли (25 лева) му платил само половината, той пък му дал само половината сандъци, а останалите изхвърлил на бунището. Съответно в сандъците на купувача имало 23 автомата, останалите били намерени на бунището.

                                Comment

                                Working...
                                X