Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    На гръцкия остров Тасос най-вероятно са открити гробницата на Александър Велики и Ковчега на завета. Това съобщиха руските медии.


    thorn

    Средновековните църкви в България

    Comment


      Analog man...

      Comment


        Путин срещу комунизма

        Руският премиер и бъдещ президент е твърдо решен да отмени редица съветски декрети, укази и постановления. Сред тях са и такива подписани лично от Владимир Улянов (Ленин) - за въвеждане на държавен монопол за търговията с кибрит и свещи и национализация на фабриките, които ги произвеждат (1918 г.)

        Comment


          Новата Снежанка:



          Тия от Холивуд пак са объркали приказката

          Comment


            Кльощав мъж с плочки на корема е като дебелана с големи цици - не се зачита.

            И поздрав с това :
            http://rayofhalifaxproductions.com/26662

            Comment


              Дали не се предвижда въвеждане на задължителен психологически преглед за депутатите питат избирателите канцлера Меркел. Има и лични въпроси като например за какво харчи заплатата си от 20 хиляди евро, обича ли наденички и какво пише в досието й от Щази.

              Comment


                Роботът Желязко. Весело

                Comment


                  д-р Франкенщайн

                  Comment


                    Comment





                      Карикатурката е от 1952.


                      thorn

                      Средновековните църкви в България

                      Comment


                        От блога на Тони Филипов:

                        Всички вестници съобщават изключителната новина, че към НАП вече били подкачени касовите апарати на трима ясновидци и гадатели. И отчитали по 300-400 лв. оборот дневно.

                        Comment


                          sigpic

                          Sword song and horn sound

                          Comment


                            старо но златно
                            War, war never changes..

                            Comment




                              Коментар към това:

                              Ничего вы не понимаете.. Именно так выглядит битва за урожай!
                              „Аз, Драгомир, писах.
                              Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                              Модератор на раздел "Военна Авиация"

                              Comment


                                Международна група от млади учени се отправили в Африка да изучават слоновете. След като завършили изследванията и се прибрали вкъщи, всеки написал книга.
                                Немецът написал: "Въведение в слоноведението", в три тома;
                                Американецът: "Как да отгледаме по-голям слон";
                                Французинът: "Любовният живот на слоновете";
                                Англичанинът: "Слоновете в Британска Западна Африка";
                                Руснакът: "Русия - родина на слоновете";
                                Българинът: "Българският слон - малкият брат на руския слон";
                                Датчанинът: "100 вкусни блюда от слонско";
                                А исландецът, като се прибрал, написал "Исландия и исландците"!
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X