Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Канадската полиция гони бандити
    this is so funny but u know North Dakota is the same way subscribe to me if u like
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Dinain написа Виж мнение
      Не съм аз виновен! Г-н Крилов, поправете граматиката си - подвеждате форума!
      г-н Крилов пише на разбирем български с някои граматически грешки не от глупава кортуазия, а за да бъде разбиран от болшнството на форума. А да се гаврят целенасочено с родния ми език е обидно.
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        И аз да се включа в темата за руската техника

        Comment


          Alfex написа Виж мнение
          И аз да се включа в темата за руската техника
          Хаха!.. Яко!..

          .
          ..И кажи ми ти страннико,
          чувал ли си звук,
          по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

          Comment


            княз Крылов написа Виж мнение
            г-н Крилов пише на разбирем български с някои граматически грешки не от глупава кортуазия, а за да бъде разбиран от болшнството на форума. А да се гаврят целенасочено с родния ми език е обидно.
            Пишеш в български форум, където уважението към родния ти език, е обратно пропорционално на безмислените ти оплаквания.
            This is my signature. There are many like it but this one is mine.

            Comment


              Темата е за майтапи, та само по този начин разбирам размяната на реплики по повод на уважението към даден език. Това е намек.

              Comment


                Три паметни изказвания :

                1.Българското правителство трябва да вземе суверенно решение по въпроса след задълбочени консултации с нашата страна...
                (Руският посланник Авдеев по въпроса за демонтирането на паметника на съветската армия в София)

                2.Под въпрос е изобщо съществуването на етнически българи.
                ("Световен македонски конгрес" - в. "Нова Македония".)

                3.Ръководството на ДПС отива на преговори с цар Борис , а после не ме осведомява как са протекли!
                (Димитър Сепетлиев - депутат от ДПС, пред БР.)


                (с извинение, ако някой вижда политизация тук)
                Колко бързо изчезва всичко — и самите тела във вселената и споменът за тях във вечността. Каква е природата на всичко сетивно и особено на онова, което ни примамва с удоволствие, плаши с мъка или заслепява тщеславието на хората с празната си външност. Колко евтино, презряно, нечисто и изложено на гибел е то в оценката на умствената способност.

                МАРК АВРЕЛИЙ, "Към себе си", II, 12

                Comment


                  абе темата не е ли "майтапи"?

                  Comment


                    кало написа Виж мнение
                    абе темата не е ли "майтапи"?
                    Ако във въпроса се визира моя пост, аз лично считам, че тези изказвания са голям майтап. Но като се замисля сега, твърде е възможно за някои хора и особено за определени кръгове, те да са лишени от този си комичен елемент, съобразно някаква политическа чувствителност. Така или иначе, подхождам към майтапа от гледна точка не на пристрастие, а като алогичност и противоречие на смисъла в изказването.
                    Колко бързо изчезва всичко — и самите тела във вселената и споменът за тях във вечността. Каква е природата на всичко сетивно и особено на онова, което ни примамва с удоволствие, плаши с мъка или заслепява тщеславието на хората с празната си външност. Колко евтино, презряно, нечисто и изложено на гибел е то в оценката на умствената способност.

                    МАРК АВРЕЛИЙ, "Към себе си", II, 12

                    Comment


                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        „Единствен Путин ги владее, Единствен той ще ги открие, Единствен вси ще ги сбере и в тъмнина ще ги обвие.“ Муахахаха
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          Ааа това е страхотно!
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            към горното стихче ...

                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              Какъв Путин бре - за студената война става въпрос...
                              Но картата е дивна.... мен най-ме кефи Тито като Саруман
                              Recalibrating my lack of faith in humanity...

                              https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                              Comment


                                Путин е вечен, само дето преди е стоял в сянката на разни пионки като СТалин, Хрущев , Брежнев, Горбачев и Елцин (който едиално се вписва в ролята на омагосания крал на Рохан)
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X