Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Как селяните ще ни оправят

    Може да е пускано и преди, не знам, обаче е весело

    Comment


      Кухулин написа Виж мнение
      Как селяните ще ни оправят

      Може да е пускано и преди, не знам, обаче е весело
      Това съм го гледал страшно пъти и всеки път е смешно,но и вярно до някъде

      Comment


        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          «В России прошлое непредсказуемо».
          В превод: "В Русия миналото е непредсказуемо". Днес попаднах на тази фраза
          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
          Проект 22.06.1941 г.
          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

          Comment


            Тъкмо щях да го пусна и видях, че Империал ме е изпреварил, затова нещо друго:

            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Imperial, същата снимка я имаше с надпис "Good shot, Mr. President" сложена на някой от присъстващите.

                Иначе:



                И малко отвъд Осама:
                „Аз, Драгомир, писах.
                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                Comment



                  В тази статия се представя "истината" за ВСВ и войната в Либия.Ето само един цитат от статията:
                  "Като компенсация,че ги отърва от Хитлер,Америка взе от Русия Аляска,а Русия получи по измислен договор като победител държавата Прусия,останала без един германец след Войната и безлюдните Курилските острови,за да пази Жълтото море от врагове."

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	golfrules.jpg
Views:	1
Size:	70.8 КБ
ID:	530007
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      Сборник задач противоалкогольного содержания - публикувано в Москва през 1914 г.
                      Не знам дали данните са верни, малко се съмнявам, но все пак е любопитно. Иначе задачката за продажбата на бика ми хареса най-много

                      Comment


                        Вчера вечерта руснаците правиха репетиция на парада на 9 май.
                        Централните магистрали на града бяха пълни с танкове и ракети.
                        Ние с дъщерята седнахме в едно кафене на Тверская. Около него на улицата стояха ракетите Топол
                        огромни монстрове. Нагоре по улицата стояха ракетите Искандер, а по-надолу някаква нова модификация на зенитните установки Панцир- без оръдия, само с ракети.
                        Точно до кафенето стана танк Т-90 за да прегради излаза с перпендикулярната улица. Аз поръчах на келнерката три кафета за танкистите. Оказва се, че мамят народа- келнерката се върна и каза, че танкистите много благодарят но са само двама, а не трима.
                        Мафия

                        Comment


                          Из руския линукс-баш:

                          Понеделник сутринта, 2050 год.

                          Добро утро, Вася.

                          Заповядай твоята персонална абонаментна справка <справка_от_гугълмап>: за цените на бирата в радиус 1 км от твоя дом (линк). Подсказка: Най-близкия магазин го прескочи днес, вчера управителят му се договори по гугълток да закупи партида просрочена "Балтика".
                          Относно интересуващите те извращения <списък>: няма новини за изтеклото денонощие,
                          Затова пък на любимия ти форум <име_на_форум>: те нарекоха *(премахнато по молба на асоциацията за борба с нецензурната лексика) и *(премахнато по молба на асоциацията за борба за правата на сексуалните малцинства).
                          Друга активност за денонощието:
                          - Майка ти се логва и търси 22 пъти варианти на въпроса `Как да откажа сина си от интернет-зависимостта`. Мен ще пита! Накрая кликна на първата реклама `Интернет-мачо на месеца. Не пропускайте!`. И даже я запази в `Избрано`.
                          - Мацката, с която се запозна вчера, е флиртувал(а) още със <списък от 30 url-a>, а също така е качил(а) 14 женски и 11 мъжки анкети на сайтовете за запознанства. Подсказка: В половината случаи е предложил(а) изпращане на снимка безплатно, а в другата половина - `срещу скромно възнаграждение`. Да внимаваш с нея(?), Вася.

                          Поздрави,
                          Гугъл
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            :
                            Attached Files

                            Comment


                              Ето как са победили във ВСВ!
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment


                                Нова катерица!!!
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X