Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    За щастие за сега тя изостава от Обама. Дано така да се задържат нещата.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      Обама беше един с изражение на Форст Гъмп ли?
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        Obama е черния.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          е да имаше нещо такова в него - ама имаше много дибилно изражение - не че пречи де Но ще е готино - първи чернокож президент Може би накрая ще пуснат и бели президенти на САЩ по филмите ха ха ха

          Да поздравя всички католици на форума с големия празник. Днес по католически календар се празнува денят на Св.Св.Кирил и Методи - Покровителите на Европа
          Last edited by княз Крылов; 14-02-2008, 16:15. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            Жена за президент поне за мен щеше да е по-интересно, но и негър става. Това определено е развитие и стъпка напред за страната, определено положителна. Ако стане де, все пак изборите предстоят. Империал, я сподели малко като как изглеждат тия възможности от страна на обикновенния човек там - ако имаш такива контакти с американци де.
            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
            Проект 22.06.1941 г.
            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

            Comment


              На мен ми харесва Обама. Хилари е с вид на квартална лелка, а и като знам мъжа й сега тя може да му връща с бойскаутите

              княз Крылов написа
              Да поздравя всички католици на форума с големия празник. Днес по католически календар се празнува денят на Св.Св.Кирил и Методи - Покровителите на Европа
              Хехехе княза - католик. Празнувай си ти с пергамента и перото, аз отивам да видя какво правят 2-3 бутилки мавруд :sm113:
              Last edited by Odzava; 14-02-2008, 17:43. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                Най-вероятно нищо интересно няма да има, ще има застяраващ, бял, anglosaxon президент.

                Comment


                  Одзава аз съм путинист - на нас не ни е позволено да почитаме друг бог освен Владимир Владимирович (да се свети и пребъди името му нетленно).
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    Един е бог и Медведев е неговият пророк?

                    Comment


                      княз Крылов написа
                      Одзава аз съм путинист - на нас не ни е позволено да почитаме друг бог освен Владимир Владимирович (да се свети и пребъди името му нетленно).
                      А кога е празника на виното по разпореждане на Путин. На водката знам - всеки ден :lol:
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        На виното деня е когато свърши водката - на потомствена аристокрация е позволено свободна замяна
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          Рингтона, разработен от японски учени, за който се твърди, че уголемява бюста:



                          Използвайте с мярка, за да не се налага хирургическо отстраняване на бюста!

                          ПП. ...или най-малкото - разработване на друг рингтон за намаляване на бюст
                          Last edited by Agobot; 14-02-2008, 20:10.
                          Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                          Comment


                            Арсеник в гофретата - един поглед на Красита връз Суини Тод
                            "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                            Comment


                              Last edited by Odzava; 15-02-2008, 16:24.
                              Докторите казват - алкохола е враг, Господ казва - обичай врага си!?

                              Comment


                                :mhehe:

                                Comment

                                Working...
                                X