Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Княже, дано това ти оправи вкуса
    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

    Comment


      неа, не можах много да схвана смешката - може би заради слабия ми английски ;(
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        супер е :sm113: :mhehe:
        Кръвта из нашите гърди
        не е съвсем изляна!
        Народе, цял стани! Иди!
        Че Македония въстана.

        Comment


          княз Крылов написа
          неа, не можах много да схвана смешката - може би заради слабия ми английски ;(
          Извинявам се, княже, ето - от горния ред отляво надясно:
          Домът на Адолф Хитлер, 1933: Съмнения се прокрадват
          1"Канцлерът Хитлер се оттегли за вечерна почивка. Той е изтощен от събитията през деня и не трябва да бъде обезпокояван по никакъв повод. Вашият караул ще приключи в 8 сутринта, ефрейтор.
          - Да, сър!"
          2"Е, лека нощ, ефрейтор.
          - Почакайте, сър! Една минута. Може ли да поговорим?
          - Какво има, младежо? И защо си толкова мрачен? Сега е чудесно време да си жив!"
          3"Да, да, разбира се! Аз знам, че хер Хитлер е великият водач, който ще осигури уважение и просперитет на Германия - наистина ЗНАМ това. Само... Имам предвид..."
          7"...тези постоянни опити за покушение над живота му от пътешественици във времето!! Искам да кажа - да се чуди човек!
          (Откъм стаята: Ще млъкнете ли там!!)"
          ------------------
          P.S. Интересно - няма слухове за такива случаи. :sm186:
          Last edited by pnp5q; 20-02-2008, 16:32.
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            Win FTW!
            „Аз, Драгомир, писах.
            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

            Модератор на раздел "Военна Авиация"

            Comment


              Вижте това умрях да се смея - http://www.vbox7.com/play:a94287c8
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                Пишейки една курсова работа, попадам на следното сайтче и по-точно на този артикъл:



                То не беше гняв, възмущение и т.н., след което набързо написах писмо до редактора и с най-мил тон му обясних, че държавата ми от доста години не се нарича, както е посочено в сайта. Последва моментален отговор, в който покрай учтивите формалности ми се съобщава следното:

                "Actually someone else wrote in and said the same thing and so in the 16th edition that word will not be there"

                Американци!

                А и това ме втрещи:

                "Deaf population: 533,544"

                Възможно ли е 1 на всеки 16 човека в България да е глух?!?
                Last edited by Stormbringer; 20-02-2008, 23:21.
                "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                Comment


                  Възможно ли е 1 на всеки 16 човека в България да е глух?!?
                  Вероятно тези данни включват и частичните увреждания на слуха/зрението, а не само 100% слепи/глухи. Така ми се вижда напълно нормално, но не мога да си представя кому е нужна подобна статистика. Все едно брой на рижавите или гърбавите
                  "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                  "But I know none, and therefore am no beast."

                  (Richard III - William Shakespeare)

                  Comment


                    400 от общо около 1 600 професионални военнослужещи жени са бременни. Такива са последните гинекологични данни, постъпили в Генералния щаб на Българската армия, информира Frognews.bg.

                    Да, по видимому в Болгарской армии больше не чем заняться. Поступление на службу - прекрасный повод уйти в декрет. Мотивация не карьерная а денежная.
                    "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                    Comment


                      По данни от Преброяване'2001 в страната 263 143 души имат медицински установена степен на увреждане.

                      Вероятно са имали предвид и глухите в преносния смисъл на думата: говориш му, а той не чува.

                      А за бременните не е толкова странно: предвид откога има жени военослужещи, то възрастта им е между 20 и 30 години и е логично една четвърт от тях да са в майчинство. Пък и нямат проблеми с намирането на партньор в живота
                      Last edited by Хана; 21-02-2008, 08:08.

                      Comment


                        Dinain написа
                        Вероятно тези данни включват и частичните увреждания на слуха/зрението, а не само 100% слепи/глухи. Така ми се вижда напълно нормално, но не мога да си представя кому е нужна подобна статистика. Все едно брой на рижавите или гърбавите
                        Ееее ... по тази логика при 7,3 млн население хората само с частично увреждане на зрението трябва да са около 4,2 млн (грубо казано с късогледство и далекогледство са около 60 %). Вероятно друго са имали предвид.

                        А за бременните жени в армията :tup: - Партията е казала да се борим с демографската криза. И военните изпълняват.
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          Има голяма доза истина за съжаление... :evil:
                          Една страна, един народ, еднинна вяра - Нов живот, една любов, но без предел, една борба, но със свята цел! http://www.vbox7.com/play:5d39112b

                          Comment


                            Доктор Одзава е прав. Няма да споря с доктор Одзава по докторски въпроси.
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              Dinain написа
                              Доктор Одзава е прав. Няма да споря с доктор Одзава по докторски въпроси.
                              :sm113:

                              А броят на рижавите е 0,3 % от населението на Земята. Тук вече спор може да има
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment


                                "Вероятно са имали предвид и глухите в преносния смисъл на думата: говориш му, а той не чува."

                                Ако това са имали предвид, според мен данните са силно занижени
                                "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                                Comment

                                Working...
                                X