Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи (версия бис)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ова е въргузуняк, по трънски. Руснаците не знаят. В Трън е центърЪТ на славянството, будали. Он млекото га нури да са окапе, ама а, шот немат Х, кат са закилингисам.

    Comment


      :sm186: княз Вургузуняк-Кылов ? Нещо не ми се вързва на езика Може да махнем Крылов - тога всичко сие на мястото :nod:

      П. С. Хана :tup:
      Вурдалака според "Митологичната енциклопедия" е умрял вампир (макар, че самия вампир в нежив, как ще умре :sm186: ).
      Всъщност вампирите по света наброяват над 85 вида, които са от обикновенни до екзотичните румънски "стриги". последните били дружелюбни към циганите, за разлика от останалите етноси. Вампири-расисти може би :lol:
      Върколака пък е животно или човек, който има способността да се превръща в човек/животно. Най-често това е приписвано на вълците и от там - "върколак". Ако чуеш, че поради определени причини болните от Lupus vulgaris са горени като върколаци незаслужено - не вярвай. Истински върколаци са били.
      А караконджула - ето от Уикито: "Караконджул - думата има турски произход /още - караконджо/, но е навлязла трайно в българската демонология.

      Караконджулът наподобява космат човек с голяма глава, рога и опашка, с едно око и един крак. Той е половин човек - половин кон. Приема облика на голо човече, на куче, теле, яре. Живее само през "мръсните дни" - от Бъдни вечер до Йордановден. Заради него януари се нарича "караконджов" месец.

      Живее в пещери, реки, запустели воденици и където расте бръшлян. Той примамва пътници и ги възсяда. Хвърля ги от високи скали и дървета в дълбоки вирове или ги разкъсва между воденичните колела. Съществото злосторничи само до първи петли, след това изчезва внезапно.".

      Така, че княза да си избере как ще се казва :lol: :lol:
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        Е аз имам една стара разработка за Вампирите :

        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          княз Крылов написа
          Е аз имам една стара разработка за Вампирите :

          http://rpg.bg/forum/viewtopic.php?t=534

          Вампири пиещи кръв не знам дали има, но енергийни вампири има със сигурност! :nod:

          Comment


            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
            "But I know none, and therefore am no beast."

            (Richard III - William Shakespeare)

            Comment


              Ц ц ц , мда
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                Авторът на този плакат няма никакъв шанс в БС. И не заради съдържанието (средно тежко по скалата за малоумие, като всяка политакция впрочем), а като изпълнение. Дано научи азбуката.
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  И защото аз ще орева света за поруггаване на честта на любимия ми Путенчо (Извенете, Владимир Владимирович, за фамилиарността и нарушението на постановление 002/01.01.000² "Не изричай напразно името Президентово!" - в това свое невелно деяние съм се ръководил само от чистата любов и искрено уважение)
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    Княже, ако го наречеш Пиндз..чо ще е по-добре, отколкото Путенчо. В България сме :sm113:
                    А като се сменят с оня с "руската фамилия" ще стане пълен зоопарк.
                    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                    Неизвестен руски адмирал

                    Comment


                      Odzava написа
                      Авторът на този плакат няма никакъв шанс в БС. И не заради съдържанието (средно тежко по скалата за малоумие, като всяка политакция впрочем), а като изпълнение. Дано научи азбуката.
                      Хе, може би това с t-тата е нарочно... има си сигурно някакво дълбоко амбивалентно и трансцендентно символно значение

                      Comment


                        Гледам, че не е пускано тук -> http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1159718

                        Comment


                          княз Крылов написа
                          Е аз имам една стара разработка за Вампирите :

                          http://rpg.bg/forum/viewtopic.php?t=534
                          Медицинската част доста куца, чесно :sm186:
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            Сигурно - но аз не съм медик и съм се позовавал на популярни други стати по въпроса
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              Новини от Близкия Изток

                              Смешен клип на иранската опозиция

                              От Мемри ТВ:
                              В памет на Фарфур, убит от агентите на Мосад в предния сезон.

                              Фарфур е мъртъв, да живее Нахул!

                              Нахул се заема с възпитанието на децата.

                              Скоро Нахул се разболява и умира, понеже няма достъп до лекарства. Щафетата поема Асуд.

                              В следващата серия Асуд щурмува египетската граница, но още не е качена в youtube.
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                Odzava написа
                                Медицинската част доста куца, чесТно :sm186:
                                Като ще играем на правопис. :p
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X