Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ДЪГА

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    ха, не се бях сетил че форматът е нестандартен, поради което оттеглям предложението си за сканиране, няма кой да сканира на части и да слепя после..
    Last edited by Imperial; 25-01-2005, 17:12.

    Comment


      #47
      Падна ми един брой на новата Дъга..
      Просто е ужасен!!..


      .
      ..И кажи ми ти страннико,
      чувал ли си звук,
      по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

      Comment


        #48
        :cry: искам ДОБРОМИИИИИИИИИИИР И ЕЛЕМААААААААААГ :cry: (а Парабелуме от този комикс нищо не се чете ама като че ли е за покръстването?!)
        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

        Comment


          #49
          Засега това е от мен.Скоро и наживо.
          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

          Comment


            #50
            За Добромир даже си купих отделна книжка !

            Comment


              #51
              От къде как се казва искам аз!!!
              ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

              Comment


                #52
                Съвсем в началото на 90-те я имаше, аз по случайност я намерих, заедно с последния, 42-ри, брой на Дъга. Точно тогава вече се бях запалил, но само това намерих . Самата книжка нямаше някакво специално заглавие - на корицата е написано Добромир, същото заглавие, като в списанието.
                Имам доброто намерение да я сканирам качествено, така че не знам кога ще стане... Тя поне е в А5 формат и няма да има проблем с това, но пък мастилото прозира и на следващата страница... Вече тая книжка сигурно ще ти струва маса пари, както и повечето стари комикси, които се водят за "Антикварна стока". Евентуално човек може да уцели нещо по залежалите складове за вторични суровини, където хубавите книги и списания ги продават, а не унищожават. Но пак ще са на цена... Еех...
                Attached Files

                Comment


                  #53
                  В интерес на истината я взех доста евтино от вече бившата държавна книжарница

                  Comment


                    #54
                    Тази книжка навремето я изтървах и сега ме е яд. Ще ти бъда благодарен ако я сканираш.
                    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                    Comment


                      #55
                      Говоорим за списанието с комикси,нали?
                      Pro Deo fide et Paria

                      Comment


                        #56
                        Всъщност, който има всичките Дъги с Добромир, няма да изпусне нищо - тази книжка съдържа малко посъкратени най-важните истории, до заминаването на Добромир за Пчелник. 48 страници. Черно-бяла с един-единствен цвят.
                        Soul_Hunter, има ли я още тая книжарница, и ако да - къде?

                        Comment


                          #57
                          Амм за съжаление не иначе съм от Етрополе ..от там си купих 2 пъти Люти Чушки и то за стотинки преди деноминацията

                          Comment


                            #58
                            fan4battle написа
                            Всъщност, който има всичките Дъги с Добромир, няма да изпусне нищо - тази книжка съдържа малко посъкратени най-важните истории, до заминаването на Добромир за Пчелник. 48 страници. Черно-бяла с един-единствен цвят.
                            Дайте да вземем да се свържем с автора на Добромир-ако е жив още де- и да го питаме за продължението.Някой знае ли какво става после?
                            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                            Comment


                              #59
                              Така.
                              Намерил съм всички броеве на списанието от брой 3 до брой последен.В момента съм сканирал 3,4,5 и 6 брой.С Имперко говорих и той даде идеята да се направи сайт на който да бъдат качени сакновете и всеки да тегли и благославя.
                              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                              Comment


                                #60
                                Мхм. Само ми кажи пак къде ги качваш че не ги намирам.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X