Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    1951 написа Виж мнение
    Иначе танкът е безумно грозен... Прилича на незаконния син на Lowe и VK3002D
    Вече ми харесва, нямам търпение
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      #77
      А някой знае ли дали новите медиуми са предно задвижване - палят ли се от пред?
      War, war never changes..

      Comment


        #78
        StrEagle написа Виж мнение
        А някой знае ли дали новите медиуми са предно задвижване - палят ли се от пред?
        По-скоро не, ако говорим за тиър 8,9 и 10. Всички имат дизели и трансмисията им не е отпред. Но си имат други сериозни грижи.
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          #79


          Отзивите са - танка е с невероятно оръдие, много бърз и изключително маневрен. Пробива се от всякъде, трябва да се избягва директена обмяна на изтрели с противника. Също така се oneshot-ва от артирелии
          War, war never changes..

          Comment


            #80
            Във форума пишат, че на втора фаза от теста са нърфнали точността в движение на леопарда. Аз не съм си инсталирал тестовия сървър (нямам достатъчно място на диска, нито време за теста), така че да питам вашите наблюдения какви са?

            Comment


              #81
              Ами това което си написъл е точно така, тествах го.Доста бърз танк, много мощно оръдие но оставиш ли се да те целят си като от цилофан. Дупчих почти винаги и то без кой знае какво целене което доста ми хареса. От 2 позиция атакуващ с него ще стават чудеса, поне това ще е моята тактика.

              Comment


                #82
                8,5 се пуска на руския сървър на 18 април, четвъртък.
                На евросървъра вероятно следващият вторник или сряда.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #83
                  1951 написа Виж мнение
                  8,5 се пуска на руския сървър на 18 април, четвъртък.
                  На евросървъра вероятно следващият вторник или сряда.
                  Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!


                  Comment


                    #84
                    Супер, на всичкото отгоре ми остават под 30 000 опит гриндене с VKDB и съм готов за индианеца. Това германско дърво се очертава да бъде приятно за някой с моите вкусове за танкове. Казват, че само индианеца бил малко по-тромав за среден, но ще видим.

                    Comment


                      #85
                      Ами аз съм се приготвил за новите немски танкове подобаващо , събрал съм 85 к опит на VK3002DB , 45 k опит на VK2801 , 25 k опит на Pz-III/IV , 25 к опит на PzIIG , 8 млн. кредита и 300 к свободен опит.
                      Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                      Comment


                        #86
                        @ PepeII , браво бая опит си събрал ще ти стигне. За индийчето трябваха 81100 на тестовия, по добре повече не му трупай а вкарвай в екипаж.

                        Researched:
                        Indien-Panzer researched. Undistributed experience spent: 39288. Free Experience spent: 41812.

                        Comment


                          #87
                          Само 81 хиляди? Аз съм си предвидил към 95 на VK DB, довечера ще ги докарам до поне 110
                          Да има... за всеки случай.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            #88
                            Да, мен туй ми беше една от целите да видя колко опит иска да не се мина , а екипажа ми е троен и иска много там Имах и скриншот на следващите но скоро заради модове преинсталирах клиента и са заминали, но ако не бърка ми се въртят едни цифри от рода на 115 к -165к. Мислих бързо да отворя и 9 ката но нещо от теста се отказах, но ще видим пак какъв акъл ще ми дойде докато ги пуснат.

                            Comment


                              #89
                              Lyutskanov написа Виж мнение
                              @ PepeII , браво бая опит си събрал ще ти стигне. За индийчето трябваха 81100 на тестовия, по добре повече не му трупай а вкарвай в екипаж.

                              Researched:
                              Indien-Panzer researched. Undistributed experience spent: 39288. Free Experience spent: 41812.
                              Аз VK3002DB , даже го продадох , но имам два екипажа за медиуми с по 3 скила и ще ги ползвам тях.А иначе мисля да взема новата 8-ца (поне отзивите за нея не са лоши) , и направо към Леопарда.
                              Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                              Comment


                                #90
                                И леопард прототипа изглежда обещаващ.

                                Comment

                                Working...
                                X