Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    До колкото разправяха супертестърите са изпитвали Т-60, Т-70 и Т-80 на куп. Къде и как ще се разполагат в руското дърво е неясно.

    Германският среден клон е ясен от известно време:
    VK2001(DB) - тиър 4, DW - тиър 5, VK3002(DB) v1 - тиър 6, VK3002(DB) - тиър 7 (танкът си е сегашния), Indien Panzer - тиър 8, Prototype Arbeltsgruppe А - тиър 9 и Leopard 1 - тиър 10.
    Като май ще пуснат и Aufklarerpanzer Panther за тиър 7 лек (ще се разучава от VK2801).
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      #17
      Според мен е елементарно къде ще ги сложат руските танкове, 6, 7 и 8 тиър съответно.

      Comment


        #18
        Mitko написа Виж мнение
        Според мен е елементарно къде ще ги сложат руските танкове, 6, 7 и 8 тиър съответно.
        Нищо елементарно няма в това, отделно в тези танкове дори ТЕ не могат да измислят достатъчно характеристиски че да с ана това ниво. Аз ги виждам Т-70/80 да са макс Т5, и то с напънки, като Т-30/40 реално е един и същи танк, Т-70/80 също, като 80 може да се получава от топовата купола, Т-60 без варианти.

        Comment


          #19
          По спомени, тези танкове са леки от класа на т-50
          Та даже и с по-ниски характеристи
          Какво ще правят в класове над Т-34, те са си скаути.
          освен ако не измислят нов танк с тези индекси
          Сънят е слаб заместител на кофеина!

          Comment


            #20
            Скоро...


            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              #21
              На тия тревясалите китайски баири, да си се бият китайците на велосипеди! Дано не съм прав, дано тая карта САМО прилича на Драконовият кенеф. Аман от идиотщини. Ако наистина има опция за изключване на карта и АКО тая е същата като Драконията - дърпам и шалтера веднага!
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                #22
                Работното име било "Жемчужная река"... и на мен ми изглежда като преработен Хребет.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  #23
                  BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                  На тия тревясалите китайски баири, да си се бият китайците на велосипеди! Дано не съм прав, дано тая карта САМО прилича на Драконовият кенеф. Аман от идиотщини. Ако наистина има опция за изключване на карта и АКО тая е същата като Драконията - дърпам и шалтера веднага!
                  То вярно си приличат ама имаше и още 2 скриина (ония със новия Т-60 на тях) в едния се вижда танка на някакъв голям дървен мост в град а на другия Т-60 в плитка вода пред един огромен мост в китайски стил.

                  Comment


                    #24
                    Мислех, че само аз я мразя тая карта;-)
                    Сънят е слаб заместител на кофеина!

                    Comment


                      #25
                      Реалната танкова промишленост е много далеч от играта. Развитието на машините не е само екстензивно, повече броня, по големи топове, по мощни двигатели. Да не говорим, че по време издишат. 10 тиър при немците са проекти от 1944, а Т-62А е прототип от 60 те.
                      Ламьов баир е уникално тъпа карта, единствено южен бряг може да я конкурира.
                      Last edited by Mitko; 15-03-2013, 17:40.

                      Comment


                        #26
                        Mitko написа Виж мнение
                        Реалната танкова промишленост е много далеч от играта. Развитието на машините не е само екстензивно, повече броня, по големи топове, по мощни двигатели. Да не говорим, че по време издишат. 10 тиър при немците са проекти от 1944, а Т-62А е прототип от 60 те.
                        То и някакси няма как да измислят Т10 немско производство между 44-та и педесе-и-някоя, до прототипите на Леопард
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          #27
                          И аз си мислех, че само аз имам обосновано предположение, че Драконов хребет е рисуван от почерпен руснак с една част от тялото, която се намира някъде отзад

                          Comment


                            #28
                            Напоследък WG не се справят добре с вкарването на нови карти напоследък.
                            Драгоновия хребет бе издънка цели два пъти (при оригиналния релийз и после при преработения), Тихият бряг и той се издъни, преработката на Прохоровка, Манастира и Руинбург ги бяха направили на бабуни като лунен пейзаж, Провинцията се оказа неиграема на високите нива...
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              #29
                              Аз в рандом играя основно с мобилни машини и Драконовия хребет я намирам за приятна карта.
                              Но с тежките железа е много много непрятна
                              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                              Comment


                                #30
                                1951 написа Виж мнение
                                До колкото разправяха супертестърите са изпитвали Т-60, Т-70 и Т-80 на куп. Къде и как ще се разполагат в руското дърво е неясно.

                                Германският среден клон е ясен от известно време:
                                VK2001(DB) - тиър 4, DW - тиър 5, VK3002(DB) v1 - тиър 6, VK3002(DB) - тиър 7 (танкът си е сегашния),
                                - тиър 8, Prototype Arbeltsgruppe А - тиър 9 и Leopard 1 - тиър 10.
                                Като май ще пуснат и Aufklarerpanzer Panther за тиър 7 лек (ще се разучава от VK2801).
                                Може ли малко информация по колко опит ще е нужен да се отварят:
                                8)Indien Panzer
                                9)Prototype Arbeltsgruppe А
                                10)Leopard 1

                                Благодаря предварително

                                Comment

                                Working...
                                X