Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    PepeII написа Виж мнение
    Аз VK3002DB , даже го продадох , но имам два екипажа за медиуми с по 3 скила и ще ги ползвам тях.А иначе мисля да взема новата 8-ца (поне отзивите за нея не са лоши) , и направо към Леопарда.
    На мен ми хареса много 8 -та .Бързо се адаптирах към него и 100% ще си го взема.

    Comment


      #92
      8.5 пристига! http://worldoftanks.eu/news/7026-ver...5-be-released/

      Comment


        #93
        Тегля и след малко пробвам новия пач.

        Comment


          #94
          Angelmr написа Виж мнение
          Тегля и след малко пробвам новия пач.
          Свали се изключително бързо и мазно.

          Премиумната артилерия Sexton I я няма. Както се чу, имала нужда от балансиране.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #95
            Аз пък си преинсталирам цялата игра, нещо се омаза инсталацията.

            Comment


              #96
              Нова визуализация за отборния резултат!

              С моя перфектен английски съм писал и качвал шотове в темата на европейския форум. Всеки който е несъгласен и иска да има опция за изключване на това нововъведение, моля да драсне по някоя дума там.

              оп забравих за линка: http://forum.worldoftanks.eu/index.p...f-team-status/
              Last edited by Петър Илиев; 24-04-2013, 17:54.

              Comment


                #97
                Доволни ли сте танкисти от новия пач ? Аз си взех индийско ли , индианско ли беше танкче и му се наслаждавам

                Comment


                  #98
                  Като го взема може би ще бъда доволен. Но за момента хич не съм доволен от начина по който довършиха VK3002D. В момента танка няма мощния си стар двигател и е с намалена мобилност. Намалена е и ротационната скорост на купола. Сега стреля малко по-добре от преди, но в близък бой е почти безполезен, понеже завива като малка тухличка, а купола се върти още по-бавно. За сметка на това все още няма нужната бронебойност да е снайпер.

                  Comment


                    #99
                    hull traverse: up from 36 to 38 deg
                    turret traverse: down from 46 to 32 deg
                    shmallturm traverse: down from 30 to 24 deg
                    hitpoints: down from 1180 to 1150
                    viewrange: up from 350 to 370 m
                    RoF L70: up from 13,95 to 15
                    RoF L56: up from 8,7 to 9,37
                    hull weight: up from 34,9 to 37,16
                    turret weight lowered to 7,745
                    overall weight -2t

                    увеличили са боекомплетка на всички оръдия
                    наклона на оръдиетно надолу е увеличен от 6 на 8 градуса
                    намалено е съпротивлението на мека почва с 8%

                    също така ми се струва, че танка преди пач-а не можеше да се върти на място, а сега може.
                    Last edited by StrEagle; 25-04-2013, 11:38.
                    War, war never changes..

                    Comment


                      Преди пача го ползвах с първия купол и това беше най-пъргавия медиум в този тиер. Свикнах да го ползвам като дразнител, или в определени моменти да влизам в близък бой с него. В повечето игри правих около 1200 поражение. Но сега заради тромавия купол не мога да обикалям около тежък танк (е около КВ2 мога) така че да стрелям по него и той да не може да стреля в отговор. Така, че танка остава да се ползва като снайпер. Но 150мм бронебойност е силно недостатъчна за тиер 7 снайпер. СЛед пача въпреки подобреното оръдие средното поражение на игра не ми се е повишило.

                      Comment


                        @Angelmr Преди беше добър танк, с него имам доста тигри убити в бой 1 в 1, имам и няколко супер пършинга, на тях бях им хванал цаката малко да му виждам веригите и под ъгъл ги дупчих. С индианеца още не съм взел последното оръдие и съм направил такава статистика каквато нямам на никой друг танк, а все още не съм му свикнал напълно.

                        Comment


                          Взех си така мечтания Леопард , и за сега разочарованието е голямо.По вероятно е да не мога да го играя , но ще се науча.И въпреки всичко , пичовете правещи играта , се стремят всячески да прецакат всичко което е немско (ако греша , някой да ме поправи , но кажете ми моля ви един немски танк който се ползва масово на клановите).
                          Този, който не е готов да отдаде живота си , той не е достоен да го притежава.

                          Comment


                            Масово-никой.Отминаха времената когато 110Е5 беше ОП и вървяха тролски тактики с един вид танкове...
                            Сега всичко е разумен баланс от различни машини.От немските-Е50 може би се полузва най-много.Макар далеч да не е най-необходимия медиум.

                            Comment


                              Леопарда още е нов за кланови. Няма необходимата критична бройка. Предполагам, че ще се ползва, това е следващата линия по която съм тръгнал да вадя десетка.

                              Comment


                                PepeII написа Виж мнение
                                Взех си така мечтания Леопард , и за сега разочарованието е голямо.По вероятно е да не мога да го играя , но ще се науча.И въпреки всичко , пичовете правещи играта , се стремят всячески да прецакат всичко което е немско (ако греша , някой да ме поправи , но кажете ми моля ви един немски танк който се ползва масово на клановите).
                                Би ли споделил колко ти струваше да го имаш веднага след пускането на пача?

                                Това, което прави впечатление при теб е, че движиш линията с най-точни пушки в играта, а процента точни попадения ти е много далеч от истината. Вероятно не ти върви с най-добрия снайпер в играта до момента, по именно тази причина. Определено има нужда да преосмислиш приоритетите си при стрелба и излизане на стрелкова позиция. Може би темата "как да печелим повече" би ти била полезна да коригираш това си изоставане.

                                Comment

                                Working...
                                X