Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кланови войни

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    fidelis написа Виж мнение
    ----
    О той администратора се знае От ЕПИК е. Даже съм аз самия. И даже 3 от тия 13 турнира моя отбор ги е печелил Намирисва ти на корупция, нали Ако някога ти се случи да играеш с нас - сам ще се убедиш дали има корупция или просто ще си изядеш боя на общо основание Та преди да си почнеш анализа да ти дам още един факт - за тия 13 турнира са искани всичко 4 пъти моя намеса за арбитраж в мач. Турнирите просто си вървят и накрая се излъчва победител. На последното 3х3 имаше 47 отбора участници, а на 7х7 - 17 - не е зле за малка България, нали?

    Raste
    До колко е вярно/невярно няма никакъв смисъл при тази разпаленост.Естествено ще "приказвам,каквото ми е изгодно" ,но от коректност към хората с които съм в този форум от години,смятам да не ги манипулирам с глупости.

    И вземи се регистрирай официално,да не се бъркат плс.

    Въпроса за корупция,сам го повдигаш.От отзиви на участници с които съм коментирал представянето им,до момента нямах такива впечатления.Но щом казваш....най-добре си знаеш.

    За мен,като форма на администрация на каквото и да било,почиващо на конкурентни начала,е недопустимо администратор да участва и във надпреварата.Най-малкото това би повлияло емоционално на преценката му.А доколко умееш да контролираш емоцията си е видно.

    Допускането,кой кого ще натупа ако се срещнем в турнир е чисто спекулативно и също не си заслужава коментара.

    Отново има опасност във личната си омраза да игнорирате въпрос на Гоги,което е най-малкото дразнещо.Не,че знам с какво точно съм я заслужил.

    Съдейки по реакцията на Империъл май ставаме глупаво досадни и е време да прекратим заяжданията не мислиш ли ?
    Last edited by 1951; 05-04-2013, 20:28.

    Comment


      #77
      Imperial написа Виж мнение
      Не са за теб клановите войни
      Аз знам че не са, по стадни изпълнения не си падам. Просто ми стана интересно. Пък и е забавно как се занимават с пишкомерия.
      Иначе читав анализ на статистикат ана играч без достъп до сървъра не може да се направи. Прекомерно лесно могат да се манипулират данните...говорим от сравнително добър играч да изкараме уникум, зомбитата са неспасяеми.

      Comment


        #78
        Gaden Gogi написа Виж мнение
        Аз знам че не са, по стандни изпълнения не си падам. Просто ми стана интересно. Пък и е забавно как се занимават с пишкомерия.
        Иначе читав анализ на статистикат ана играч без достъп до сървъра не може да се направи. Прекомерно лесно могат да се манипулират данните...говорим от сравнително добър играч да изкараме уникум, зомбитата са неспасяеми.
        Гоги бъркаш много! Добрата отбора игра не е стадно изпълнение! Мога да ти кажа как протича една битка при нас - план преди битката, по време на битката командира координира звената и намесите са от типа, примерно - "хайде сега медиумите тръгвайте по фланга намерете им и убийте артилерията", след битката - разбор с повече или по-малко викане ако сме загубили. Ако си мислиш, че някой ти казва на къде да си обърнеш куполата, кога да гръмнеш, къде да си сега, къде да си след 15 секунди и т.н. - това не е играта на който и да било силен клан. Освен ако не изпълняват много специфична роля, повечето играчи получават задача за битката и имат достатъчна степен на свобода как да я изпълнят.

        Comment


          #79
          fidelis написа Виж мнение
          Гоги бъркаш много! Добрата отбора игра не е стадно изпълнение! .
          Хич не бързам, просто ти не знаеш какво аз включвам в понятието "стадо".
          Иначе самият факт че CW се прави само с един тиър машини автоматично е прави скучна за мен. Отделно чак такова вманиачаване точно в ИГРА го намирам за болестно състояние...професионалните не ги броя, това си е шоубизнес.

          Comment


            #80
            gogi,fidelis съм
            Едно предложение:понеже си напълно неизкушен от една страна,а от друга-имаш интерес да видиш какво е-ела довечера в нашия ТС към 21:10 БГ време (обади ми се веднага ще ти дам права) и просто послушай-брифинга преди битката,самата битка и разбора след това.После ела и напиши впечатления тук-ти ще си ,,глас божи''

            Comment


              #81
              bigbeer написа Виж мнение
              За мен,като форма на администрация на каквото и да било,почиващо на конкурентни начала,е недопустимо администратор да участва и във надпреварата.Най-малкото това би повлияло емоционално на преценката му.А доколко умееш да контролираш емоцията си е видно.
              Както той сам каза досега е имало точно 4 спорни ситуации за 13 турнира. При победа или загуба не е виновен админа. Лаете по Расте (защото вероятно искате повече отколкото успявате да спечелите), но досега е докарал над 1 200 000 злато за БГ играчи, което без неговата организация не би било реалност! Ето и статистиката, която бях изкарал за първите 10 турнира.
              http://game.worldoftanks.com/media/uploads/posters/key_art/wot_promo_image_1024_768_com.jpg http://www.worldoftanks.com/ Играта в момента е в closed beta и за безплатна игра изглежда доста добре.;) Преди час някъде ме одобриха и сега я свалям да пробвам. Някой играе ли я? :) Трейлър. FAQ


              При 3х3 (топ 10) виждам 7 ЕПИК отбора (1-6място + 10то), 2 БРЕЙВ отбора и 0 БГ_АД отбора.
              При 7х7 (топ 10) виждам 3 ЕПИК отбора (3те участващи, заемащи 1-3 място), 2 БРЕЙВ отбора (4 и 7 място) и 1 БГ_АД отбор (6то място)

              И ако според вас БГ ЕСЛа е нагласен нека погледнем европейския. Отваряйки А-Сериите (професионалните) аз виждам 2 БГ отбора (двата от ЕПИК) съответно на 2ро място в най-горната дивизия (топ 20) и 17то в средната дивизия. Звучи добре, но е факт, че не можем да се мерим с професионалните отбори, които играят там за пари поради простата причина, че НЕ тренираме и НЕ отделяме време за А-сериите. Просто играем 3-4 мача на седмица.

              bigbeer написа Виж мнение
              Относно стоенето на върха,хайде моля стига грандоманщини.Играта има множество аспекти,като клановите битки са само един от тях.А напоследък ви отупват дори и там,кланове статистически много под вашия.Имате история с която можете да се гордеете и един доказано превъзходен тактик.Недейте лежа на стара слава,а градете върху тази основа.
              Да така е. Това са Кланови битки, Е-спорт, известност и лични постижения (статистики). В последното сме чак на 40то място в сървара, но това не пречи на първите две както се вижда.
              А относно "отупването" няма непобедим клан, дори с Пиратите навремето направихме 50% победи без злато(защото нямахме). Винаги биеш по-силни и падаш от по-слаби. Нека не изключваме и факта, че от доста време сивия алианс (ЕПИК включително) се бие с много повече противници. Малко кланове биха издържали на 4-5 битки на вечер с до 3 различни клана, а от това неизбежно пада качеството.

              А ето и интересно изказване в едно от интервютата на Пиратите по повод ЕПИК:

              I’ll just throw a few questions now about the tournament. What’s the hardest battle you played?
              Hardest battle was our first game in the second round against the team [EPIC]. [EPIC] played really well and nearly killed us at the start. Luckily we were able to turn it around, but it was so hard.

              So [EPIC] are a team to watch out for in the future maybe?
              Definitely! They are a very experienced team and you can see from Clan Wars that they are a force to be reckoned with. They have some very good leaders and their tactics are at the highest level.
              Интересно ми е какво биха казали за клана, който ги "победи" във Франция.

              А относно ЕПИК-БГ_АД наистина сме имали малко битки, но от това което видях определено могат да победят, но не повече от 2/10. Вероятно защото не се впрягат като обсебени, а играят за удоволствие.

              Sharana
              и аз пиша от тук, защото "след активация започва Вашият едноседмичен период на нов потребител без права за писане"
              Last edited by fidelis; 05-04-2013, 17:42.

              Comment


                #82


                Защо му е на човек да гледа сапунени сериали, когато има кланови сплетни

                Лек офтопик, но тези филми съм ги гледал преди 10 - 15 години. Първо беше Starcraft, после CS и на финал малко Warcraft и разни авиосимулатори. После си казах, че съм вече дърт за тия неща. Не, че си нямаше и забавните моменти. Като градския турнир по Starcraft през 2000 г., който прерасна в меле "на живо" Или обикалянето по нощите из клубовете в града през лятото на 2001 г. да търсим "оня смотан хакер" в CS
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #83
                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  Хич не бързам, просто ти не знаеш какво аз включвам в понятието "стадо".
                  Иначе самият факт че CW се прави само с един тиър машини автоматично е прави скучна за мен. Отделно чак такова вманиачаване точно в ИГРА го намирам за болестно състояние...професионалните не ги броя, това си е шоубизнес.
                  Да, не знам какво имаш предвид под "стадо".

                  От друга страна - хората се вманиачават по риболов, гледане на мачове, телевизия, военна история , марки, капачки, авиомоделиране, електрически влакчета, автомобили и т.н. Ако не беше общността и отборната игра едва ли щях да обръщам повече от 2-3 часа седмично внимание на тия танкове. В момента е средно два часа вечер и нощем, като през лятото по разбираеми причини се разрежда значително, а през уикендите около турнирите е 3-4 часа. Затова гледам да разпределя това време максимално ефективно rolleyes1:

                  ----

                  Raste
                  Last edited by 1951; 05-04-2013, 20:30.

                  Comment


                    #84
                    1951 написа Виж мнение

                    Като градския турнир по Starcraft през 2000 г., който прерасна в меле "на живо" Или обикалянето по нощите из клубовете в града през лятото на 2001 г. да търсим "оня смотан хакер" в CS
                    Неприятно беше в залите, когато някой от играчите, дебеловрат с 2-3 активни неврона, в един момент му писва да яде бой в играта и става и тръгва да търси тоя, дето го е убил отново за 19найсти път
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #85
                      Оригиналното ми заглавие на темата си беше много точно.

                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #86
                        Странното за мен е, че се изразходва толкова енергия именно в междукланови сплетни. При това е налице подобно нещо
                        в продължение на една седмица ви гонихме по картата, без никакъв съпорт, насред целия ваш собствен алианс, всичките ви съюзници плюс BIA незаети с нищо друго в този момент и накрая ви изтрихме за да не приказвате много-много
                        Защо вместо БГ клановете, макар и в различни алианси, не се подкрепят, а се стига до подобно противопоставяне, което води със себе си само негативи.
                        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                        Comment


                          #87
                          Ultramarine написа Виж мнение
                          Странното за мен е, че се изразходва толкова енергия именно в междукланови сплетни. При това е налице подобно нещо Защо вместо БГ клановете, макар и в различни алианси, не се подкрепят, а се стига до подобно противопоставяне, което води със себе си само негативи.
                          А, е това е вечния въпрос. Щото единственото възможно БГ обединение е такова с лидер ЕПИК. Което, повярвай ми бърка в здравето на МНОГО хора. Клана на бигбирата навремето разви сериозна дипломатическа дейност за да докаже, че е кръвен враг на ЕПИК и да го приемат в някой от алиансите, които се бият срещу нас. Ние пък си имаме съюзите и традициите от вече две години и не сме склонни да ги развалим. Нашите командири са казвали, че ще помогнат и са помагали на всеки български клан, който го е пожелал, ако това е било възможно. Който не го е пожелал или не е било възможно - не му е помагано.

                          Raste

                          Comment


                            #88
                            fidelis написа Виж мнение
                            А, е това е вечния въпрос. Щото единственото възможно БГ обединение е такова с лидер ЕПИК. Което, повярвай ми бърка в здравето на МНОГО хора. Клана на бигбирата навремето разви сериозна дипломатическа дейност за да докаже, че е кръвен враг на ЕПИК и да го приемат в някой от алиансите, които се бият срещу нас. Ние пък си имаме съюзите и традициите от вече две години и не сме склонни да ги развалим. Нашите командири са казвали, че ще помогнат и са помагали на всеки български клан, който го е пожелал, ако това е било възможно. Който не го е пожелал или не е било възможно - не му е помагано.

                            Raste
                            А защо изобщо някой клан трабва да е лидер? За мен е логично ако са да кажем 5 БГ клана всеки да е равнопоставен.Може би точно заради това се дразнят другите.
                            Дори и да имате контактите, връзките и т.н. вкарайте ги в услуга на хипотетичния алианс, но да ги използвате, за да налагате мнение на другите е...
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              #89
                              Ultramarine написа Виж мнение
                              А защо изобщо някой клан трабва да е лидер? За мен е логично ако са да кажем 5 БГ клана всеки да е равнопоставен.Може би точно заради това се дразнят другите.
                              Дори и да имате контактите, връзките и т.н. вкарайте ги в услуга на хипотетичния алианс, но да ги използвате, за да налагате мнение на другите е...
                              Равнопоставено е невъзможно, защото е сбирщина а не организирана група.
                              Всеки голям алианс си има водещ клан и лидер на алианса, който мести чиповете всяка вечер. На сивите беше 1PAD преди време сега е ЕПИК. На златните предполагам е O-S-C като най-силен клан (поправете ме ако не съм познал). Във всеки алианс си има силни (основни) и слаби (съпорт) кланове. Когато нападаш е логично да използваш най-силните си кланове, а другите да им помагат. Винаги има човек, който прави ходовете, защото ако всеки сам си ги мести ще стават глупости и пречене.
                              Невъзможно е алианс от равнопоставени членове, защото просто клановите не са еднакво силни. Винаги едните имат повече опит и военна сила, които синхронизират действията, а не налагат мнение.

                              А сега пак за прослувутия хипотетичен алианс - вие как си го представяте? Основните CW кланове (ЕПИК и БГ_АД) да си зарежат съюзниците в Европа и печалбата от злато, за да се бият сами някъде, защото няма други български кланове, които могат да оцелеят повече от 3 дена на картата?

                              Sharana

                              Comment


                                #90
                                Ultramarine написа Виж мнение
                                А защо изобщо някой клан трабва да е лидер? За мен е логично ако са да кажем 5 БГ клана всеки да е равнопоставен.Може би точно заради това се дразнят другите.
                                Дори и да имате контактите, връзките и т.н. вкарайте ги в услуга на хипотетичния алианс, но да ги използвате, за да налагате мнение на другите е...
                                Защото играта е такава - военизирана. Имаш щаб и съветници, но общо взето накрая един човек или малко хора вземат решенията. С демокрация война не се прави, това дори утвърдените демокрации го знаят и затова си имат армии в които НЯМА демокрация.

                                Давам ти за пример сивия алианс. Шарана написа кои са лидерите на сивия алианс. Освен тях, всяка вечер има доста широки срещи, на които се изказват една камара мнения и желания, но традиционно един човек взема крайните решения, мести чиповете, планира битките и държи в главата си цялата стратегия.

                                Това е системата, тя работи и не идва от играта. Причина за дразненето на другите е не системата, а това кой ще бъде отпред, защото всеки българин дълбоко в себе си е много голям вожд. Затова няма единен БГ алианс.

                                Raste

                                Comment

                                Working...
                                X