Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кланови войни

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Не че се заяждам обаче темата се казва КЛАНОВИ ВОЙНИ и я четат хора, които се интересуват!
    Когато толкова държиш да модерираш търкай нападките. Някой постна нещо от друг форум, обяснихме му какво е и кой го е писал и ти го изтри. Сега като влезне пак даже и поста няма да си види.

    Comment


      Господа, не бъркайте търпението и възпитанието ми с водене на дискусия.
      Не водим дискусия. Аз ви обяснявам как седят нещата тук, а вие ако искате се съобразявате и сте добре дошли или не се съобразявате, което рано или късно ще доведе до напускането ви.

      И въобще, във времената, когато всеки срещу 50 лева може да си направи форум в интернет е някак си дразнеща упоритостта, с която се опитвате да пренесете помийната яма от Хардуера тук.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        1951 написа Виж мнение
        Господа, не бъркайте търпението и възпитанието ми с водене на дискусия.
        Не водим дискусия. Аз ви обяснявам как седят нещата тук, а вие ако искате се съобразявате и сте добре дошли или не се съобразявате, което рано или късно ще доведе до напускането ви.

        И въобще, във времената, когато всеки срещу 50 лева може да си направи форум в интернет е някак си дразнеща упоритостта, с която се опитвате да пренесете помийната яма от Хардуера тук.
        Достатъчно дълги години съм бил администратор за да знам много точно, че не водим дискусия и накрая ще стане това, което реши този с копчето.

        Форум можем да си направим за 20 минути, но за да е легитимен, да пишат по-сериозните играчи и да искат да го посещават всички трябва да е нетурален. Този е такъв. Аз не се опитвам да ти кажа, че не си прав - аз ти предлагам как могат да се подобрят нещата. Погледни колко хора има онлайн в момента в темата и ще разбереш, че може би имам право. Помийната яма в Хардуера си е тяхна собственост и е следствие изцяло на това, че за 3 години, така и не се организираха да определят администратор само за WoT и да отделят отделен форум за него. Нищо че има 1,5 млн четения на темата. Погледни ако желаеш и структурата на официалния форум на WoT - освен темата "Кланови войни" - която е точно в контекста на темата, в която пишем в момента има и тема (даже подфорум) "Кланова дипломация" - в която е съсредоточено точно троленето между клановете, под най-различни форми. Така че ако искаш можеш да приемеш съвет от мен като админ вероятно с повече опит от тебе, ако искаш не - копчето е при тебе
        Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
        Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
        ESL BG WoT Master League Admin

        Comment


          Raste написа Виж мнение
          Достатъчно дълги години съм бил администратор за да знам много точно, че не водим дискусия и накрая ще стане това, което реши този с копчето.

          Форум можем да си направим за 20 минути, но за да е легитимен, да пишат по-сериозните играчи и да искат да го посещават всички трябва да е нетурален. Този е такъв. Аз не се опитвам да ти кажа, че не си прав - аз ти предлагам как могат да се подобрят нещата. Погледни колко хора има онлайн в момента в темата и ще разбереш, че може би имам право. Помийната яма в Хардуера си е тяхна собственост и е следствие изцяло на това, че за 3 години, така и не се организираха да определят администратор само за WoT и да отделят отделен форум за него. Нищо че има 1,5 млн четения на темата. Погледни ако желаеш и структурата на официалния форум на WoT - освен темата "Кланови войни" - която е точно в контекста на темата, в която пишем в момента има и тема (даже подфорум) "Кланова дипломация" - в която е съсредоточено точно троленето между клановете, под най-различни форми. Така че ако искаш можеш да приемеш съвет от мен като админ вероятно с повече опит от тебе, ако искаш не - копчето е при тебе
          Макар, че ти благодаря за конструктивно изложената позиция, продължавам да не виждам нищо полезно в това да се даде на няколко трола обиталище.

          При следващото изпускане на темата тя ще бъде заключена, а замесените ще получат едноседмичен отпуск.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Ха! Изненада!

            Hey Folks! The all important Victory Point to Gold Conversion ratio is here!
            Victory Points 5:1 Gold.
            War, war never changes..

            Comment


              StrEagle написа Виж мнение
              Аз бях заложил на точно толкова Айде 200К у клановата каса :Р
              Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
              Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
              ESL BG WoT Master League Admin

              Comment


                Вече е официално и на руския 5:1 ще е. Значи
                200 537 злато за EPIC
                6 526 злато за BRAVE
                5 450 злато за BG_AD
                300 злато за BGA
                100 злато за -9TB-
                55 злато за BGPZB

                Расте колко събрахте от самия income? То само от точките идват 5К голд на ден

                Comment


                  Честито на EPIC! Браво!
                  "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                  Comment


                    Мисля че бяхме събрали към 250к само от приходи. Вече раздадохме 170к из клана по заслуги за битки.
                    На руския сървър са раздали М60 танковете, така че до края на седмицата очакваме и на европейския сървър да ги раздадат.

                    Браво и на BRAVE и BG_AD!
                    Last edited by StrEagle; 24-07-2013, 14:58.
                    War, war never changes..

                    Comment


                      1951 написа Виж мнение
                      При следващото изпускане на темата тя ще бъде заключена, а замесените ще получат едноседмичен отпуск.
                      За съжаление потребителят giurza реши да изпада в грубо тролстване, което му издейства мигновен едноседмичен отпуска.

                      А темата, за сега, остава заключена.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment

                      Working...
                      X