Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кланови войни

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    spiji написа Виж мнение
    Относно Клановите войни лека ретроспекция относно картата :
    1 . Фюжъна ( за тези които не ги разпознават - жълтия алианс държащ Русия почти от началото на играта ) декларираха , че благодарят за добрите битки с Греис , Казна , ЕФЕ и ще потърсят щастието някъде другаде ( бай бай Русия)
    2.[WHY] WHY so Serious - почти превзеха Испания и се готвят усилено за война с Грейс
    3. балканите - е там никога не е ясно дали ще се разберат [PRIDE] PRIDE и [SV_G] Steel Vortex Gladiators сега и [-I4G-] Incoming for Gold искат парче от там явно войната тепърва започва.
    4. Европа продължава да е сива въпреки опитите на S-D и компания да се " както казва Alagar нанесат"
    5. QV се разпаднаха , 322 също се разпадат.
    6 Казна продължават с палежите в руските територии
    7.[IIBII] = Prva Oklopna " // bitange // " Divizija напусна златния алианс
    8. Златния алианс си държи Англия ( без изгледи да я загуби скоро) и опитва да се разшири в северозападна Франция.
    ================================================== ================================================
    Сега едни съвет към БГ клановете необвързани с алианси :
    Момчета забравете за Балканите там сега предстоят интересни времена , 2 клана се бият 3-ти влиза пиратите си гледат и чакат ще вземат страна и този когото изберат ще победи.
    Надълго се дискутира тука как едва ли не африканските кланове били равни на тези в Европа :
    Няма такова нещо не са по слаби много по слаби са нямат и по 300 танка а в европа тези танкове заминават за 3 най-много 4 дни .
    Място за ландване на група кланове се избира като разгледаш колко противника има в региона и колко близки ландинги има - например добро място е Beheira и Matrouh два ландинга с еднаква карта за около 1-2 седмици ландване без да се влиза с битка за собственика и може да пробвате инвазия.Има и още нещо за да предприемете нещо такова преди това ландваите поне 1 седмица на Souss-Massa-Draâ и Tébessa за да научите картите които са до избраните от вас ландинги . Надявам се съм бил полезен
    1.Фюжъна ще се върне в Русия 100%

    2.WHY винаги са били силни в Испания но сами едва ли ще задържат.

    3.Балканите вярно не са оферта в момента за БГ клановете които се опитват.Не съм сигурен даже че и ЕПИК и БРЕЙВ и БГ_АД да дойдат да помогнат дали ще се получи сериозно задържане там.

    4.Европа е сива благодарение на подмолни договорки от Сивите с QV които седейки в WHY алианса изведнъж решиха да ударят в гръб Златния алианс.До колкото си спомням сивите по това време имаха 3-4 територии.S-D ли само се опитват да направят нещо в Европа? Мисля че единствения алианс който е задържал и не е спрял да се бие с така наречените Сиви (червени в миналото) е Златния.

    5.QV се разпаднаха да!!Какво да очакваш от куп 14-15 годишни лидери които съм чувал само да църкат по ТС каналите и да заплашват.

    6.КAZNA си е казна няма спор.Лидера им е един от най-добрите тактици и командири.

    7.1ва Окопна напусна Златния алианс!!! Спиджи да отиде да се пробва да ги вкара в Сивите така както се опита да вкара и BONES като си бяха сменили цвета. Спиджи нищо лично. Има моменти в които член на Златния алианс иска малко да разпусне или да реорганизира и решава да потренира или реорганизира клана си на други територии.Тогава в знак на лоялност и да не намесват Златния цвят клана си сменя боята.

    8.Златния алианс както някой беше казал "не е нищо особенно" Ама е факт че от 1 година вече горе долу не е излизал от картата и не е спирал да се бие с така наречените Сиви!!

    За останалите БГ кланове които се пробват по балканите лично аз ще кажа;
    Не спирайте да пробвате бъдете заедно и организирани.За жалост БГАД клановете не могат да помогнат поради вече поети ангажименти с Златния алианс.Аз и другите командири на АД сме винаги насреща за инфо контакти и други.

    Личен съвет от мен

    Съберете се и от 5-8 клана които сте се обединили в идеята България за българите и ги обединете в 2 максимум 3 клана. Както направихме ние и Викингите едно време.
    ALL GREAT THINGS ARE SIMPLE ,AND MANY CAN BE EXPRESSED IN SINGLE WORDS:
    FREEDOM,JUSTICE,HONOR,DUTY,MERCY, HOPE.
    -Winston Churchill

    Comment


      ...........

      nobalistic написа Виж мнение

      4.Европа е сива благодарение на подмолни договорки от Сивите с QV които седейки в WHY алианса изведнъж решиха да ударят в гръб Златния алианс.До колкото си спомням сивите по това време имаха 3-4 територии.S-D ли само се опитват да направят нещо в Европа? Мисля че единствения алианс който е задържал и не е спрял да се бие с така наречените Сиви (червени в миналото) е Златния.
      Само благодарение на това е, съгласен съм. На Спижо второто му име е Подмолния А така наречения Златен алианс беше създаден с цел да се бие срещу сивите, както и БГ_АД влезе в него за да се бие срещу ЕПИК. Така че е нормално да продължавате да се биете и ще го правите докато не успеем да изолираме всички останали фронтове и да ви обърнем достатъчно внимание. Вероятно и това ще стане, а до този момент с темпото с което вземате в алианса всеки, който лендне сигурно ще сте станали 30 клана вътре.
      Last edited by 1951; 20-05-2013, 00:04.
      Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
      Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
      ESL BG WoT Master League Admin

      Comment


        А интересен пост
        "8.Златния алианс както някой беше казал "не е нищо особенно" Ама е факт че от 1 година вече горе долу не е излизал от картата и не е спирал да се бие с така наречените Сиви!!"
        1. има нов клан на немските прота след QV скоро пак ще се бият на картата.
        2. Златния алианс или както им викаме по накратко оранжевите не са от 1 година първо те държаха англия и се обособиха като алианс от не повече от 7 месеца от който 5 са във война с сивите. Основаха се защото битанге не можеха сами да държат англия която им бе отстъпена . 3 месеца след това решиха да обявят война на сивите . Това че съм говорил с бонес е напълно нормално клана има потенциал а аз имам място за още 2 клана на територията ни.
        3. Оранжевите са си фактор аз съм го написал и в резюмето
        "7.1ва Окопна напусна Златния алианс!!! Спиджи да отиде да се пробва да ги вкара в Сивите така както се опита да вкара и BONES като си бяха сменили цвета. Спиджи нищо лично. Има моменти в които член на Златния алианс иска малко да разпусне или да реорганизира и решава да потренира или реорганизира клана си на други територии.Тогава в знак на лоялност и да не намесват Златния цвят клана си сменя боята."
        ........ С когото си искам ще говоря , и за каквото си искам. Истината е че благодарение на тези разговори вече има спогодба между 3 алианса да не се палят територии инициатива подета от мен. И продължаваме да се мъчим да ограничим тази простотия с палежите поне между големите алианси.
        И за битанге аз с тях си говоря доста преди да има БГ_АД като клан и мисля да продължа да си говоря пък ще видим какво ще стане.
        Last edited by 1951; 20-05-2013, 00:04.

        Comment


          До момента в темата има 37 изтрити поста, което е към 15% от съдържанието въобще.
          Мен не ми пречи да трия, но вие мислете дали има смисъл да пишете толкова много и толкова детински, когато писанията ви я изтраят няколко часа, я не.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            4.Европа е сива благодарение на подмолни договорки от Сивите с QV които седейки в WHY алианса изведнъж решиха да ударят в гръб Златния алианс.До колкото си спомням сивите по това време имаха 3-4 територии.
            Да видим правилно ли съм разбрал. Значи сивия алианс от 4-5 територии в Европа си я върна побеждавайки Mafia (SD и компания), Fusion, WHY с компания и златните из Франция, само защото клана Q-V е ударил златните?
            Според мен има нещо общо с факта, че нямаше ръководство и след като управлението се пое отново (този път от ЕПИК) нещата започнаха да се стабилизират и Сивите отново превзеха Европа.
            А колкото до Q-V те си имаха лични сметки за уреждане с O-S-C и в началото се биха изключително с тях.

            S-D ли само се опитват да направят нещо в Европа? Мисля че единствения алианс който е задържал и не е спрял да се бие с така наречените Сиви (червени в миналото) е Златния.
            Имало е много алианси преди златните, ще има и след тях. Iberica, Shiny, Rebellion/Fusion, Hydra, Mafia, Enigma, Pinks, BiA и компания.

            -------------

            А за клановете които влизат в алианса вървим по пътя на Сивите
            Искаш да кажеш по пътя на Розовите нали? Тяхната доктрина беше всеки който кацне около тях да го канят и уговарят да стане розов.
            Last edited by 1951; 20-05-2013, 00:02.

            Comment


              0.86

              Някой попадал ли е на това?Струва ми се доста интересно

              http://world-of-kwg.livejournal.com/195445.html
              ALL GREAT THINGS ARE SIMPLE ,AND MANY CAN BE EXPRESSED IN SINGLE WORDS:
              FREEDOM,JUSTICE,HONOR,DUTY,MERCY, HOPE.
              -Winston Churchill

              Comment


                Тъй като нямам време да чета, удрям ключа.
                По-късно ще чистя, но мисля да оставя темата заключена с надеждата, че участниците в дискусията ще проявяват повече зрялост.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Отключвам темата с призив за зрялост и предупреждение, че при ново масово триене на сцени от сапунени сериали ще има ново заключване.

                  И така, новост от руския сървър. Нещо, което явно ще дойде и на другите:

                  Реалистичные битвы на легендарных танках, более 800 машин готовы к бою, 150 млн игроков по всему миру. Присоединяйся к культовой игре World of Tanks!
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Ето за какво ще се дават М60 http://worldoftanks.ru/news/2383-first_campaign/ доколкото мога да разбера с моя лош лош руски ще са награда във първата кампания на "световната война".

                    Comment


                      falcon_bg написа Виж мнение
                      Ето за какво ще се дават М60 http://worldoftanks.ru/news/2383-first_campaign/ доколкото мога да разбера с моя лош лош руски ще са награда във първата кампания на "световната война".
                      Трябва да си изиграл поне 10 битки в кампанията и да си член на клан от ТОП-30 (по резултатите от кампанията). Поне според мен е 100% сигурно, че наши кланове (от EU) ще попаднат в ТОП-30. На RU за да вземеш М60 ще трябва освен всичко и да си обуеш гащите през главата

                      Comment


                        Alex2004BG написа Виж мнение
                        Поне според мен е 100% сигурно, че наши кланове (от EU) ще попаднат в ТОП-30.
                        Много силно предвиждане, ако под "наши" имаш предвид - Български. Към момента имаме само 1 БГ клан трайно настанен в така наречения "топ 30". Потенциално още 2 имат шанса да де борят макар и адски трудно. Единият има машините, опита и играчите, но е адски несериозен напоследък по отношение клановите битки. Другия от самото си създаване бележи сериозен и непрекъснат напредък, но към момента е стигнал едва до "топ 100" . Ако кара със същите възходящи темпове би могъл към края на лятото да стигне "топ 30". И все пак да не забравяме че теоретично, колкото по-близо е върха, толкова по-трудно ще се напредва.

                        Comment


                          Машините вече нямат такова значение, а самите играчи и отборната игра. След малко ще си преведа поста, който писах в европейския с цялата информация, която е налична.

                          Comment


                            В топ 30 засега е наистина един с още два потенциални, но има още много. Но на всяко ниво поотделно(без последното) всеки от българските кланове има шанс.

                            От това, което се знае в момента.

                            Всеки сезон ще има четири нива, които ще се играят с различно ниво танкове. Във всяко ниво топ 5 клановете ще печелят М60 танка + топ 30 в края на целия сезон. За да получиш танк трябва да си бил в поне 5 кланови битки или 10 за топ 30 накрая.

                            - Първо ниво: Завоевание с тиер 1 танкове. Всички ландват с Т1 и превземат територии от неутралните ботове. Основните битки видимо ще са на ландингите, защото всеки ще бута напред срещу ботовете и няма да се бие с много съседи. Ще продължи докато всички територии се превземат (седмица до две). Общо точките (златото) в това ниво ще са 8 800 + М60ци за първите пет клана.

                            - Второ ниво: Грабене с тиер 2-6 танкове (няма подробности дали 6 тежки, 5 медиум, 4 ТД, 3 арти и 2 скаут или друга система). Кървава битка между клановете като целта е да превземеш територия, за да я ограбиш и печелищ точки. Всеки ще се концентрира върху нападение, за да граби. Общо точките (злато) ще са 17 590 + М60ци за първите пет клана.

                            - Трето ниво: Съпротива с тиер 7-8 танкове. Всички ландинги се затварят и започват да избухват много революции. Всички на картата се концентрират да си пазят земите от революциите, а всички останали се мъчат да ланднат през тях. Всяка успешна защита на революция ще носи точки. Общо ще има 283 210 точки (злато) + М60ци за първите пет клана.

                            - Четвърто ниво: Глобална доминация. Вероятно няма да има ландинги и революции и ще останат само хората, които вече са на картата. Трябва да започне битката на титаните с тиер 9-10 танкове, където победата при атака вероятно ще носи повече точки, за да насърчат боевете по картата. Общо точките (злато) ще са 320 100 + М60ци за първите пет клана.

                            В общи линии дават 629 700 злато на сезон + поне 30 клана получават М60ци. Вече няма да е задължително да имаш 5+ 10ки, за да се представяш успешно в клановите войни.

                            След края на сезона (най-вероятно 2 месеца) ще има 1 месец почивка и след това трият картата.

                            Comment


                              Sharana написа Виж мнение
                              Машините вече нямат такова значение, а самите играчи и отборната игра. След малко ще си преведа поста, който писах в европейския с цялата информация, която е налична.
                              Уважавам опита придобит от битки на високо ниво, но имам основания за мнението си. Клана в който бях до скоро, беше ланднал в европа. Момчетата направиха редица успешни битки със далеч по - oпитнии кланове. При защита на земята си имахме и битки с по 15 - 0, запазвайки пълен сетъп за следваща битка. Въпреки това, за 3 дни боеве заключихме практически всичките си 10-ки и не малко други машини. Мисля, че да се влезе в топ 30 ще изисква нонстоп боеве на високо ниво. Предполагащо съответната бройка машини в клана, да се издържи до отключване на първите заключени. По най-беглата ми преценка това ще изисква минимум 350 топ танка и адски добра дипломация. Или 500+ танка ако нямаш достатъчно добър алианс да ти пази гърба. В горния си пост не споменах имена, за да не обидя някого, но към момента БГ клановете имащи необходимия потенциал са само ЕПИК, БГ_АД и Брейв. Изредих ги по брой налични към момента машини, а не по някакъв друг критерий.

                              Ценя стремежа на момчетата от БГА, МАН и вече бившия ми клан БГ2АД, но мисля, че нямат необходимия ресурс да се преборят. Всички други български кланове към момента е несериозно да мислят за влизане в топ 30. Много бих се радвал някой да ме опровергае на практика, когато въведат системата и на ЕУ сървъра.

                              П.П. написах поста си преди да излезе втория на Шарана. Ако всичко посочено от него се осъществи практически, то редуцирам прогнозата си до само един от БГ клановете, и без да ми се сърдят при не-много висок шанс. Всички останали просто нямат тактическата дисциплина, опита и нужната зрялост, да се преборят по тази схема. На практика борбата ще е, не да се влезе в топ 30, а в топ 5. На този етап за повечето БГ кланове, това е просто утопия.
                              Last edited by bigbeer; 21-05-2013, 23:47.

                              Comment


                                Не си чел внимателно, не за топ 30, а за междинните нива. тиер 1, 2-6 и 7-8. Там топ 5 печелят и реално всеки има шанс.
                                Големите кланове няма да имат много машини нисък с екипажи, за да са ОП в долните нива. Там ще е до голяма степен ВБР!

                                Последното ниво с 10ки машините играят много голяма роля, защото ще е поне 2 седмици този етап и ще има цикли на заключване.

                                Comment

                                Working...
                                X