Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Получаваш код, който да активираш когато си поискаш с 3 дни премиум или премиума се самозадейства веднага след победата, с която си го придобил? Не ми се вярва да е вторият вариант май.
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      Баш 2-рия вариянт е, мен ако питаш. Кой ще се занимава да праща стотици хиляди кодове..
      War, war never changes..

      Comment


        вторият трябва да е, точно както мисията от миналат аседмица когато даваха по един ден.
        Иначе слабичко ми се вижда...няма скоро да дочакаме оборудване ан 50%...или и да дочакаме ще е на 30%.

        Comment


          Вторият вариант е.

          Иначе, доста скромен уикенд:
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            1951 написа Виж мнение
            Вторият вариант е.

            Иначе, доста скромен уикенд:
            http://worldoftanks.eu/en/news/46/fast-furious-special/
            Е тъкмо да си взема Кромуелчето,че ми липсва!
            А ако не забелязахте в списъкът присъства и АМХ 40 кво му е бързото и яростното на патето нещо не мога да разбера!

            Comment


              falcon_bg написа Виж мнение
              Е тъкмо да си взема Кромуелчето,че ми липсва!
              А ако не забелязахте в списъкът присъства и АМХ 40 кво му е бързото и яростното на патето нещо не мога да разбера!
              Могъща броня за класа му + 75мм пушка го правят опасен в близък бой.А ако хубавичко го засилиш по някой баир вдига над 40км/ч. И аз се озверих първия път, но е истина. Бърз и яростен е в определени ситуации.

              Comment


                bigbeer написа Виж мнение
                Могъща броня за класа му + 75мм пушка го правят опасен в близък бой.А ако хубавичко го засилиш по някой баир вдига над 40км/ч. И аз се озверих първия път, но е истина. Бърз и яростен е в определени ситуации.
                Броня няма, оръдието е идеално, а динамиката, скоростта и маневреността са супер.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Mitko написа Виж мнение
                  Незнам какво държат, ама аз се барикадирам със сандвичи 3 дни до компа и ще ги спукам.
                  Явно не само ти така си решил да правиш, сървърите са претоварени човек не може да влезне Аз тъкмо си наумих да ис купя М103 и може нещо френско...ама нъц

                  Comment


                    falcon_bg написа Виж мнение
                    АМХ 40 кво му е бързото и яростното на патето нещо не мога да разбера!
                    Позволи ми да те "светна"
                    "бързината" му предизвиква "ярост", поради което то е "бързо и яростно"

                    Comment


                      Протестирам! Френския кашон доста прилично си се засилва и способен на светкавични и изненадващи атаки.
                      Проблема е, че за да се засилиш трябва половината битка да катериш някой склон .... след което имаш само един опит, за да направиш успешно спускане
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        И нагледно защо е трудно изкачването!
                        Click image for larger version

Name:	559675_500900343309853_1386119814_n.jpg
Views:	1
Size:	36.4 КБ
ID:	536984

                        Comment


                          До тук 5 дена премиум
                          тази промоция си я бива
                          Сънят е слаб заместител на кофеина!

                          Comment


                            Втори път ми дава 300 000 в рамките на два дни - аз ли съм късметлия или има някоя промоция, която съм изтървал?
                            Сънят е слаб заместител на кофеина!

                            Comment


                              ValBo написа Виж мнение
                              Втори път ми дава 300 000 в рамките на два дни - аз ли съм късметлия или има някоя промоция, която съм изтървал?
                              Промоция е! От началото до края на месеца всеки ден ще можеш да спечелиш 300к ако убиеш 30 врагове от тиър 4 нагоре!

                              Comment


                                falcon_bg написа Виж мнение
                                Промоция е! От началото до края на месеца всеки ден ще можеш да спечелиш 300к ако убиеш 30 врагове от тиър 4 нагоре!
                                В рамките на 24 часа - важно уточнение.
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X