Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    boyankolev написа Виж мнение
    Приемете, че като няма начин в играта съветските танкове да са 5-10 пъти повече от противниковите, леко са им завишили реалните характеристики за някои от тях и стига сте ревали...
    Вместо да ис избиват комплексите можеха просто да ги направят по евтини като пари и ресърч, и с малко по-висока доходност, така хем щяха да се ресърчват по-лесно хем да бъдат играни за парички...или айде ако не могат да го понесат поне стоковите им конфигурации да са поне малко реални пък после нека фантазират..

    Comment


      Bloksir написа Виж мнение
      На един ред и на дваматаБайка?Това е руска дума и не я разбирам!Факти?Ако ми извадиш на таз измислица,евала!Това за 13 танка го знам,само,че си в грешак!
      За глупостите,4600 игри имам само с три нации.С тях около 5 танка!Моля те!
      Колега, аз пък имам 14000 игри с три нации, предимно с 5-6 танка. Моля те, иди прочети как танковете се поставят в битка. Няма национални преференции, колкото и да ти се иска.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        Bloksir написа Виж мнение
        Да уточним само,че 122 мм за нищо го нямат в играта.Слага се на танкове,които не са сработили с това оръдие.За тази реалност говоря.Колкото за Кралския тигър,през ВСВ няма нито един унищожен от оръдие!Било на танк или ПТ САУ!Така,че да се гърмим за кеф и удоволствие.Важното е да не смесваме историческата и гейма реалност!
        Проблема няма нищо общо с руските танкове или 122мм д25т. Всеки танк в играта носи не историческото си оръдие, а оръдие от поне едно поколение по-съвършено с което просто е тестван по някое време, но никога не е пдроизвеждан в голяма серия. Примерно тигъра исторически не е носил друго освен 88л56. Кралския тигър пък е носил само дългото 88мм. Американците чак в края на войната използват 90мм оръдие, а в играта го имат от тиер 6.

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Кой са го свили спрямо реалноста, и кой е с реални характеристики? Иначе раздути значи да имат нереални двигатели...дори с стокова конфигурация, да имат нереални оръдия, с нереална скорострелност и пробивност. Раздути значи танк с примитивно оборудване да има съпоставими характеристики с друг танк който е фрашкат с хайтек. Раздуто е това танк с тесен купл и един пълнач да има по-голяма скорострелност от танк с широк купол и двама пълначи. Радуто е танк с реална маса от 39 тона и 520 коня двигател и скорост от 50 в играта да е 36 тона, 620 коня и 56 км /ч (стоков). Същият танк реално да има 153 мм купол а в играта да е с 200. и т.н.т. и т.н.т.
          Гледаш на данните много избирателно. Аз пък ти дадох примери за параметри сериозно свити в сравнение с реалността. Например бронебойността на 100 мм е идентична с тази на дългото 88мм на германците. А точността и на двете д10 и д25 минимално превъзхожда тази на немските 88мм оръдия. В играта стрелят като чифтета само от упор.
          Last edited by Angelmr; 27-02-2014, 20:17.

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            Проблемът е че не са еднакво нереалистични. Иначе повечето американски машини в топовата си конфигурация отговарят точно на реалните машини. В същото време при руските е точно обратното, Т-54 който визирах преди дори стоков е анаболизиран до безумие.....
            Много смешно. Колко точно хелката носят 90мм оръдие? А колко М6? Какво оръдие носи пършинга? А патъните? За масово големите серии тежки танкове да не говорим. Там май само м103 е по-реалистичен и масово произвеждан. Може би и т32. Повечето американски тежки танкове остават само прототипи и демонстратори.

            Comment


              Angelmr написа Виж мнение
              Много смешно. Колко точно хелката носят 90мм оръдие? А колко М6? Какво оръдие носи пършинга? А патъните? За масово големите серии тежки танкове да не говорим. Там май само м103 е по-реалистичен и масово произвеждан. Може би и т32. Повечето американски тежки танкове остават само прототипи и демонстратори.
              Само ще ти кажа че бъкел не разбираш от американски танкове. Иначе има вариант на М18 със 90 мм оръдие, има и със 105 мм гаубица. М103 в топова конфигурация отговаря на реалният. Т32 в никаква. Т-29/30/34 са били готови за производство, просто не е имало зор да ги правят. Колкото до М26 - реалните оръдия стоели на този танк са доста по-мощни от игровите. и т.н.т и т.н.т., много неща пише по дебелите книжки ...стига да има кой да чете.
              А Д-10 си е баш с каквато пробивност си е било.

              Comment


                Когато сравняваш пробивността го правиш при еднакви стандарти. Иначе сравняваш ябълки с домати. Сравнителни тестове с еднакви стандарти обаче са правени рядко. А разликите в тестовете между различните държави може да бъдат сериозни. Сега от таблета не мога да търся, но четох преди време резултати от тестове на бронебойността при еднакви стандарти. Ако ми остане време ще ти ги изровя. А там резултатите са такива каквито вече ги писах. Д10 дупчи колкото 88л71. Има същата точност и с около 2-3 изстрела в минута по малко.
                Този вариант на м18 колко точно е бил произвеждан и кога? Защото ако ще се хващаме за варианти има и вариант на кв1с със 122мм оръдие.
                Т29/30/34 може да са били готови за производство, но не са произвеждани масово. Остават си екзотични прототипи реални колкото кв1с. Истинския американски тежък танк от войната е м26.

                Comment


                  Angelmr написа Виж мнение
                  Т29/30/34 може да са били готови за производство, но не са произвеждани масово. Остават си екзотични прототипи реални колкото кв1с. Истинския американски тежък танк от войната е м26.
                  Не са ги произвеждали защото са нямали зор да го правят, а М26 е среден танк.

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    Не са ги произвеждали защото са нямали зор да го правят, а М26 е среден танк.
                    Имали или не, това не е важно. Произвеждани са колкото и КВ1С със Д25. А М26 е с теглото на тежък танк и е обявен за войската като такъв по време на войната.
                    И не разбрах колко точно М18 са били оборудвани със 90мм оръдие, в коя година и в кои бойни действия са участвали? Също така ще те затрудни ли прекалено, ако ни осведомиш кога патъните получават 105мм оръдие? Извинявай, че ти задавам толкова много въпроси, но разчитам на експертизата ти относно американските танкове.

                    Comment


                      Понеже не ми отговори на въпроса за патъните, аз все пак погледнах набързо. М46 никога не е носил 105 мм оръдие. М47 с такова оръдие е произведен в съвсем малка серия за испания, не знам точно кога, но вероятно на доста по-късен етап като експортна машина. М48 е ъпгрейдван в средата на 70-те с него. М60 е с такова оръдие още от началото и влиза в производство 8 месеца преди т-62 но не прототипа от играта а истинския със 115мм гладкоцевно оръдие. И само 3 години преди т-64...
                      Всъщност от високите тиери единствено М103 е относително реалистичен, но и той е късен дизаин с множество дефекти, произвеждан е в ограничена серия и е ползван сравнително за кратко. Дефакто в играта американците носят оръдия от епохата на ранните модерни танкове (по времето на М60 вече се произвеждат серийно гладкоцевни танкови оръдия, а съвсем скоро дошлия след това т-64 е с по-високи показатели от ранните т-72). Това мисля покрива въпроса коя точно нация е надута в играта.
                      Last edited by Angelmr; 28-02-2014, 21:11.

                      Comment


                        На миналия тест пробвах Т-62А и Обект 140 след като видях какво могат тия джаджи веднага реших да се обзаведа с по 1 брой.
                        Започнах линията сега съм до Т-34-85,който много ми допадна та искам да попитам какво да очаквам от Т-43 и Т-44 както и коя от десетките да взема първа?

                        Comment


                          Т-43 e общо взето T-34-85 с малко повече кръв.
                          Т-44 е много добра машина, само че трябва да се отвори цялата. Играй с последното 100мм.
                          Т-54 е невероятния нагибатор.
                          За мен разлика м/у 62 и 140 няма.
                          War, war never changes..

                          Comment


                            Angelmr написа Виж мнение
                            И не разбрах колко точно М18 са били оборудвани със 90мм оръдие, в коя година и в кои бойни действия са участвали? .
                            M18 e obорудван с купола от М36 през 1945, и това е направено като ВОЙСКОВИ ремонт, освен подмяна на боеукладкат аи смяна ан куполата друго не е пипанео, идеята е била да се ползва за разрушаване ан укрепления при десанта в япония, онези обачи дали фира и подобно нещо не се наложило
                            Angelmr написа Виж мнение
                            Също така ще те затрудни ли прекалено, ако ни осведомиш кога патъните получават 105мм оръдие? Извинявай, че ти задавам толкова много въпроси, но разчитам на експертизата ти относно американските танкове.
                            Няма да ем затрудниш, въпреки че ми е досадно. Сега това в играта дето го наричат М46 е комбинация от М46 и М47, М47 (чиято е втората купла) ползва 105 мм оръдие.

                            Comment


                              StrEagle написа Виж мнение
                              Т-43 e общо взето T-34-85 с малко повече кръв.
                              Т-44 е много добра машина, само че трябва да се отвори цялата. Играй с последното 100мм.
                              Т-54 е невероятния нагибатор.
                              За мен разлика м/у 62 и 140 няма.
                              Т-44 е страхотен танк!Лошото е че много често го пуска срещу доста на брой десятки където е много трудно да се изяви!

                              Comment


                                Angelmr написа Виж мнение
                                И само 3 години преди т-64...
                                И само 15 години преди последният да става за нещо...


                                Angelmr написа Виж мнение
                                Всъщност от високите тиери единствено М103 е относително реалистичен, но и той е късен дизаин с множество дефекти, произвеждан е в ограничена серия и е ползван сравнително за кратко.
                                Всъщност М103 не е късен дизайн, и не страда от множество дефекти, и недей да четеш руската википедия, има си нормални книги. Отделно танка служи за основана М48 тъй че е леко по-ренен, и е ползван доста дълго.
                                Отделно дето от руските и толкова няма да се съберат реалистични ...на око Т-10 (наричан в играта ИС-8) и до някъде ИС-7.

                                Колкото до това коя нация е надута- има си цифри за тази работа, които съвсем ясно показват чии танкове са надути....и то до ниво дори стоковият да не отговаря на реалните машини.


                                Дефакто в играта американците носят оръдия от епохата на ранните модерни танкове (по времето на М60 вече се произвеждат серийно гладкоцевни танкови оръдия, а съвсем скоро дошлия след това т-64 е с по-високи показатели от ранните т-72). Това мисля покрива въпроса коя точно нация е надута в играта.[/QUOTE]

                                Comment

                                Working...
                                X