Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Взех ИС 3 и искам да знам какво да му сложа

    Comment


      #92
      вентилатор, рамър, бързо целене, след няколко дни като са на половин цена

      Comment


        #93
        Продадопх КВАС-а и си взех Т-150. МНОГО приятно съм изненадан - Добра броня, приемлива скорост, страхотното оръдие 107мм ЗиС-6 здраво удря. Фарми пари като луд.
        Ето една победа от днес с екипаж на 100%, без никакви умения допълнителни, а на танка има монтиран само дотиквач. Без премиум акаунт съм.

        Победа!
        Битка: Линията Зигфрид 24 декември 2012 г. 18:00:13 ч.
        Танк: Т-150
        Опит: 1*208
        кредита: 27*103
        Постижения в битки: Нашественик, Снайперист, Най-добър стрелец, Значка за майсторство:Танков ас
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          #94
          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
          Продадопх КВАС-а и си взех Т-150. МНОГО приятно съм изненадан - Добра броня, приемлива скорост, страхотното оръдие 107мм ЗиС-6 здраво удря. Фарми пари като луд.
          Ето една победа от днес с екипаж на 100%, без никакви умения допълнителни, а на танка има монтиран само дотиквач. Без премиум акаунт съм.

          Победа!
          Битка: Линията Зигфрид 24 декември 2012 г. 18:00:13 ч.
          Танк: Т-150
          Опит: 1*208
          кредита: 27*103
          Постижения в битки: Нашественик, Снайперист, Най-добър стрелец, Значка за майсторство:Танков ас
          Май ще взема да се върна да го пробвам този сволач. незнам защо, но Т 28 и Т 150 са двата танка които с голямо удоволствие ги трепя.
          Между другото искам да ви кажа че с ИС 3 играта е страхотна има моменти в които губя но има моменти и когато съм на страхотна печалба.
          Оръдието му е страхотно а и ефекта от удара му е супер добър. В мамента събирам опит на екипажа като на командира ще му сложа първо лампичаката.

          Comment


            #95
            Тест-драйв на ИС-2 (Руският, не китайският)

            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              #96
              Не е лошо клипчето.Напоследък се нароиха доста и стават малко по-смислени.

              Comment


                #97
                Много добро!
                War, war never changes..

                Comment


                  #98
                  IS-3
                  Според мен най добре му сложи 1во вентилация 2ро стабилизатор 3то бързо прицелване .За уменията на екипажа 1во братя по уръжие 2ро шесто чуство снайпер превантивна поддръжка безопасно съхранение 3то всички ремонт 4то наставник прицелна стрелба плавен ход ? "по избор" аз съм сложил камофлаж .Все пак танка не е снайпер и се тиграе агресивно с него .Не се чака а се търси противника .Но това е мое мнение .С този танк и в ESL играя и се представя доста добре .Лично мнение с което не ангажирам никого .Поздрави .

                  Comment


                    #99
                    От ИС-3 и аз съм много доволен.
                    Играе се по същия начин като КВ-1С - много агресивно, само дето оръдието е по-точно и има сериозно предно брониране.
                    С него няма нужда да се криеш толкова бързо след изстрел. Няма нужда и да седиш на ромб, а по-скоро да се движиш напред назад, докато презареждаш за да не ти целят долния броневи лист.
                    Оборудвал съм го с дотиквач, стабилизатор и бързо прицелване.
                    Лошото му е адски малкия наклон на оръдието надолу.

                    Comment


                      boyankolev написа Виж мнение
                      От ИС-3.......... Няма нужда и да седиш на ромб, .
                      Седенето на "ромб" с ИС-3 е безкрайно вредно, за него и за другите танкове с подобен нос....защото така се "изправя" ъгълът зададен конструктивно....

                      Comment



                        човекът си има две десетки, кой като него

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          http://karopka.ru/bitrix/components/...check_socnet=Y
                          човекът си има две десетки, кой като него
                          Хааааа честитка! Жалко ,само,че поне едната не е хамериканска.Най-би ме накефил М60,ама като се стискат да го пуснат в играта,може и М103.Принципно хамериканците ми стоят някак по-окръглени и зализани.Повечето руски,изглеждат посмачкани,а дойчовските лекинко ръбати...

                          Comment


                            bigbeer написа Виж мнение
                            Хааааа честитка!
                            Е то не съм аз човека, тези са на клиент, ние просто ги произвеждаме.

                            Comment


                              Само да споделя, премиумното Су-100 е просто нечовешка машина, съвсем явно си личи че е руска.

                              Comment


                                Здравейте на всички почитатели на играта!Както бях споменал в една друга тема която от днес е заключена аз от скоро играя тази игра.Доста се зарибих!Честно казано не съм много доволен от себе си.Нямам някакви големи постижения.Стигнал съм с много мъки до осмо ниво(ТИГЪР-2иИС-3).С тях засега съм повече вътре!Единствения танк който играя с лекота и на голяма печалба е СУ-100М1.С този танк играя с огромно удоволствие и без напрежение!Може ли да кажете по-нататък по тази линия все така ли са добри танковете-изобщо някой от знаещите да сподели характеристики на танковете след СУ-100М1.Предварително благодаря!

                                Comment

                                Working...
                                X