Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Победа!
    Битка: Степи 17 април 2013 г. 22:36:33 ч.
    Танк: PzKpfw VIB Tiger II
    Опит: 3*966 (x2 за първата победа за деня)
    кредита: 63*769
    Постижения в битки: Значка за майсторство:Танков ас След 180 битки най сетне го направих танков ас, за съжаление с ИС-7 все още не мога да стана

    Comment


      Victory!
      Battle: Port Friday, April 19, 2013 6:08:15 PM
      Vehicle: GW Tiger
      Experience received: 1,127
      Credits received: 37,248

      Една добра битка с артилерията.Половината игра го играх като ТД.

      П.С. Попринцип съм посредствен артилерист и подобни изпълнения са по-скоро рядкост

      Attached Files
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Victory!
        Battle: El Halluf Sunday, April 21, 2013 12:19:11 AM
        Vehicle: StuG III
        Experience received: 1,404
        Credits received: 34,293
        Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun
        Attached Files
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          След 8 поредни загуби се наложи аз да реша кой отбор да победи
          Attached Files

          Comment


            Вземах си Хетцер. Честно хич не съм впечатлен - Алекто определено ми е по-готин. Явно ще ми е само преходен към Щуг-3. Постна битка а пък стана Ас.
            Attached Files

            Comment


              Победа!
              Битка: Редшир 21 април 2013 г. 22:47:36 ч.
              Танк: T26E4 SuperPershing
              Опит: 1*359
              кредита: 90*605
              Постижения в битки: Снайперист, Най-добър стрелец, Значка за майсторство:Танков ас

              Екипажа е на 99%. Резулата е без премиум.
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                Засега най-голямата ми победа с най-добрата ми машина.
                Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	296.0 КБ
ID:	532047

                Comment


                  Победа!
                  Битка: Езерен град 22 април 2013 г. 21:52:27 ч.
                  Танк: PzKpfw III
                  Опит: 3*054 (x3 за първата победа за деня)
                  кредита: 19*049
                  Постижения в битки: Невъзмутим, Изкусен стрелец, Най-добър стрелец, Значка за майсторство:Танков ас

                  Явно незаслужено съм пренебрегвал този танк преди. Оказа се много забавен.

                  Comment


                    Боя не е кой знае какво, интересен е финансовия резултат и по-скоро графата разходи

                    Comment


                      Току що на новата азиатска минавам през краткия път и убивам 7 с Хетцера, продължавам да търся други противници, а трима навлеци от моя отбор дето само се криха в в базата до този момент отиват и започват да превземат противниковата. Казвам им два пъти "убий всчичко" ... и отидох и ги очистих тия тримата та ме баннаха за 24 часа и ми е интересно автоматично при 3 и повече френд кила ли става това или при определен брой репорти от играчите?
                      Против подобни идиотски прояви съм но тези си бяха чиста проба пилешки нууб навлеци, които биха изкарали всеки от релси, а исках не толкова да направя повече убийства, колкото да поразгледам картата!

                      Comment


                        Victory!
                        Battle: Karelia Saturday, April 27, 2013 12:53:34 AM
                        Vehicle: T57 Heavy Tank
                        Experience received: 2,140
                        Credits received: 104,802
                        Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Steel Wall, Top Gun, Mastery Badge: "Ace Tanker"

                        Не е зле като за ,,стадно животно'' като мен...
                        Верно,не е с 3-5Тр танк,ама все пак от осмината пречукани четерима бяха Тр10....
                        7800дмг

                        Comment


                          Петър Илиев написа Виж мнение
                          а ме баннаха за 24 часа и ми е интересно автоматично при 3 и повече френд кила ли става това или при определен брой репорти от играчите? !
                          Aвтоматично при 2 и повече.

                          fidelis написа Виж мнение
                          Victory! Верно,не е с 3-5Тр танк,ама все пак от осмината пречукани четерима бяха Тр10....
                          7800дмг
                          Какво значение кой тиър е танка? Важно е битката да ти е харесала и да имаш желание да я споделиш. Примерно вчера взех "АС" на Е-50 то и в следващата битка на Центурион 7-мицата. Грозни и нервни битки, в които нашите бързо измряха, и до последно не знаех на кой свят съм. Малко по-късно ме помолиха за платун 2-ки. Последва половин час лудо забавление с малките въшки. По време на цялото шоу не заработих и едно медалче,но удоволствието беше пълно.
                          Last edited by bigbeer; 27-04-2013, 01:36.

                          Comment


                            Бира,танка в рандом е определено ОП-имам-нямам 10тина битки и такъв АС...

                            Comment


                              Петър Илиев написа Виж мнение
                              Току що на новата азиатска минавам през краткия път и убивам 7 с Хетцера, продължавам да търся други противници, а трима навлеци от моя отбор дето само се криха в в базата до този момент отиват и започват да превземат противниковата. Казвам им два пъти "убий всчичко" ... и отидох и ги очистих тия тримата та ме баннаха за 24 часа и ми е интересно автоматично при 3 и повече френд кила ли става това или при определен брой репорти от играчите?
                              Против подобни идиотски прояви съм но тези си бяха чиста проба пилешки нууб навлеци, които биха изкарали всеки от релси, а исках не толкова да направя повече убийства, колкото да поразгледам картата!
                              Не е за вярване.... преди секунди ми свърши наказанието пускам Хетцера и отново новата азиатска. В началото докато текат секундите пиша изречение до всички, в което обяснявам че "съм баннат преди 24 ч, защото убих 7 и 3-ма от моя отбор" И какво се случва?-минавам по краткия път, убивам 8 (не бях топ в листа имаше 4-5 над мен) отивам за 9 -то последно убийство и виждам отново 2-ма как започват да превземат. Предупреждавам 2 пъти да престанат, или ще ги убия.... убих единия, намалих времето за превземане, направих и деветото убийство и в края на битката съм отново наказан Сега само заради едно, но преди това съм бил със син статут явно
                              Тази карта предразполага това, защото се преминава през базата от този път преди да е избито всичко!
                              .... този път съм аут за 3 дни...да им го... на wg с тия всички нубове!

                              Comment


                                Петър Илиев написа Виж мнение
                                Не е за вярване.... преди секунди ми свърши наказанието пускам Хетцера и отново новата азиатска. В началото докато текат секундите пиша изречение до всички, в което обяснявам че "съм баннат преди 24 ч, защото убих 7 и 3-ма от моя отбор" И какво се случва?-минавам по краткия път, убивам 8 (не бях топ в листа имаше 4-5 над мен) отивам за 9 -то последно убийство и виждам отново 2-ма как започват да превземат. Предупреждавам 2 пъти да престанат, или ще ги убия.... убих единия, намалих времето за превземане, направих и деветото убийство и в края на битката съм отново наказан Сега само заради едно, но преди това съм бил със син статут явно
                                Тази карта предразполага това, защото се преминава през базата от този път преди да е избито всичко!
                                .... този път съм аут за 3 дни...да им го... на wg с тия всички нубове!
                                Тц,тц,тц баси дежавюто занапред се въздържай от такива прояви защото нубовете дет си отстрелял едва ли ще се научат да играят като хората(а не като зомбита) само ти ще си отнесеш наказанието.
                                На мен ми се случи на азиатката друго интересно нещо днес с ВК3601 стартирам в базата при моста и веднага почнах да се катеря по стълбичката към моста(белким някой се сети да ме побутне за да се кача ама къде ти ум в рандУМ) отказах се и тръгнах по задната пътечка директно към тяхната база,беше тиър 6 битка и докато се любувах на красивата природа отстрелях 2 заблудени леки англета по пътечката едно СУ-5 и едно КВ-1 така се озовах с още двама авери в тила на врага да ама през тва време повечето леминги от моя отбор ги избили бяхме останали 4:4 като погледнах състоянието на моя танк(174хп) и на другите двама с мен и те бая изранени викам "cap" да ама през тва време се обажда единственото оцеляло от другата колона КВ-1С и вика "kill" казвам твърде рисковано е той "STFU NOOB" другите 2-ма дето кап-ваха с мен му се подведоха по акъла и аре да килват.Аз оставам в базата и завладявам оня идиот с КВАС-а пак се обади "Stop caping or i kill u!" помислих си "ше килнеш на дедо ми к**а" a оня докато се усетя ПРААААСС!!! Уби ме зомбито му пък и се хили "Told U noob hahahaha"
                                Останах да видя кво ще направят "килърите" а те вече измрели само наш КВАС останал да псува всичко и всички докато накрая един АТ2 не го подпали и уби а аз в тва време си бях написал съобщението "Who is the noob now PHAHAHAHAHA!!!" и битката свърши.Репортнах го разбира се дано си е получил наказанието.

                                Comment

                                Working...
                                X