Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    При 4:4 ясно, но при почти цял отбор и един останал противник (във втория случай) коментарът е излишен. Явно тази карта и за напред ще е една от основните в които ще се разразява този спор. От 3 изиграни две завършиха кърваво и общо четири денонощия в карцера. Просто това куца на тази карта, иначе с този дзвер хетцера освен да "ранявам" от сплаш демиджа, като ударя в земята, за да ресетна, друг вариант не виждам. Няма да се променя заради наказания, не съм кретен който стреля безпричинно и ще го правя и за напред без значеие по бот или по идиот!

    Comment


      А защо да не превземат базата?!
      И двата варианта са победни. Ако някой е решил да претрепе всички, трябва ли решилите да превземата базата да отидат да го гръмнат, за да могат да си превземат спокойно?
      Сънят е слаб заместител на кофеина!

      Comment


        ValBo написа Виж мнение
        А защо да не превземат базата?!
        И двата варианта са победни. Ако някой е решил да претрепе всички, трябва ли решилите да превземата базата да отидат да го гръмнат, за да могат да си превземат спокойно?
        База се капва всяка втора игра. 8+ врази не се взимат толкова често от всеки. Ако някой е стъпил на такава бройка, е добре да му се даде шанс, да видим до къде може да ги докара.Принципно ако попадна на противник убил вече 10 наши, и моите в момента са по-малко (тоест не се конкурираме пряко) директно отивам да ме килне.За повечето нубеци това е битката на живота им. Защо да не направя нещо, което дълго ще помнят? Ако от нашия отбор има бот а времето напредва,дори му пиша координати.Елементарна гейм толерантност.

        Comment


          Медала си има две страни.
          Профи е хубаво да бъдеш в това с което си изкарваш хляба. В играта е хубаво да се забавляваш.
          За някой е по-интересно да прави бройка, за други да капват базата.
          Това, че не всеки играе твоят стил, не ти дава право да се правиш на вездесъщ и да го гърмиш, защото искаш да правиш повече бройки.
          Както сам каза - елементарна толерантност
          Поне така го виждам аз

          П.П. Рядко ми се е случвало, но ако гръмнеш свой, нали бройките ти се намаляват?
          Сънят е слаб заместител на кофеина!

          Comment


            ValBo написа Виж мнение
            Рядко ми се е случвало, но ако гръмнеш свой, нали бройките ти се намаляват?
            Oпределено,за всеки убит съотборник си бройка назад.Но,не виждам какво му е интересното да капваш база.Оправдавам го само когато врага има решително преимущество и това е единствения останал начин за взимане на битката.Друг случай оправдаващ капването е когато цялата битка не са те скаутнали и капнеш за да вземеш рядко срещаното отличие за това.Ето ти една илюстрация на горния ми пост.

            Стоя си на Ел Халуф в насрещна със немски дестроер, и трескам вразите под котата А2 налазващи базата.Отсреща стои едно френско дестро със същите амбиции.Нямаме директен изстрел един към друг,разни камънаци пречат.До 7-мия кил вървим фраг за фраг.Като се поизчисти долу реших да го прецакам и тръгнах в обход.Докато кача зад гърба му безопасно и пътем килна последното им безпризорно арти,той вече беше навъртял 13.Заклещих го до скалата с пушка навряна в борда му и пиша "13 е лоша цифра".Онзи вика, "така е,поздравления,добра игра" аз му пиша "днес е щастливия ти ден,получаваш подарък" а той " ??? ". Пуснах го и завъртях моя борд пред него.Сега ми е във френдлистата.Понякога правим съвместни роти и удоволствието е голямо.

            Comment


              За това говоря
              Играем да се забавляваме, а не да избиваме комплекси - кой е нуб, кой е профи и гледай аз като съм профи как ще ти показвам как се играе...
              Това го гледам всеки ден докато шофирам, не е ми е нужно и докато играя;-)
              Сънят е слаб заместител на кофеина!

              Comment


                ValBo написа Виж мнение
                За това говоря
                Играем да се забавляваме, а не да избиваме комплекси - кой е нуб, кой е профи и гледай аз като съм профи как ще ти показвам как се играе...
                Това го гледам всеки ден докато шофирам, не е ми е нужно и докато играя;-)
                +1 !!!
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  ValBo написа Виж мнение
                  За това говоря
                  Играем да се забавляваме, а не да избиваме комплекси - кой е нуб, кой е профи и гледай аз като съм профи как ще ти показвам как се играе...
                  Това го гледам всеки ден докато шофирам, не е ми е нужно и докато играя;-)
                  E има хора състезатели по дух.При тях няма компромис.Ето ти друг пример от предишния пач.

                  Тъкмо бяха пуснали британските дестроери. Гледам срещу тройния ни взвод има 10-ка. Единствената,която ми липсва за "Мастър Танкер" Вече бях събрал всички други танкове в играта. Потривам доволно ръце и пиша " момци този ми е за Мастър-а,хайде да го подгоним. Като се разкри ръшнахме, директно към него помитайки всичко по пътя си. Точно преди да му вкарам последния изстрел моя съотборник го килва. След битката питам "защо" нали не ти трябваше? Отговаря ми " беше от моята страна,по-близо до мене." Познавам човека,определено не е комплексар и няма какво да доказва. Спечелил е в играта всичко, теоретично възможно. Но такава му е натурата. Играе автоматично и безкомпромисно. Хора всякакви.
                  Last edited by bigbeer; 28-04-2013, 10:04.

                  Comment


                    ValBo написа Виж мнение
                    Това, че не всеки играе твоят стил, не ти дава право да се правиш на вездесъщ и да го гърмиш, защото искаш да правиш повече бройки.
                    Тук не говоря за бройки, неписани правила, толерантност или стил на игра... да правят каквото искат, както ги оставям и в 99% от игрите. Случая е следния: Играя винаги с едното око на картата (увеличил съм я 4 пъти с +) виждам всеки какво прави през цялата игра, което ми е станало навик за 11 000 битки. Въпросните нубове бяха по-горен тиър от мен и не се биха рамо до рамо с мен, не помагаха с нищо, а се криеха доста назад, оставиха ме с танков разрушител да спотвам, да поемам вражески огън от 4 места срещу мен. След очистения коридор дойдоха да доубиват откритите от мен останали противници... отивам да довършвам (или да се опитам да убия) останалите и изведнъж като видиш как се примъкват и засядат в базата, както са седели и до сега на 200м зад гърба ти и след 2 молби да убием всичко... е то просто на драго сърце да го гръмнеш тоя, та за това пускам и темата в хвалби

                    Comment


                      Както сме го подкарали на войнишки лакардии - прясна случка от днес.
                      Малиновка, щурм, ние отбраняваме базата. Унищожих един, няколко други наръфах, но останахме аз и една артилерия, а от другите са 5 парчета.
                      Воден хубавото време и днешните приказки, се пошегувах в общия чат:

                      - Дайте ми воина!

                      няколко секунди мълчание и един от тях ме пита:

                      - Ти си само с един танк?
                      - Да, казвам аз, но пък вие сте 5-тима....

                      Излязоха момчета с чувство за хумор. Е, воина не взех, но се посмяхме още малко докато свърши играта
                      Сънят е слаб заместител на кофеина!

                      Comment


                        ValBo написа Виж мнение
                        Както сме го подкарали на войнишки лакардии - прясна случка от днес.
                        Малиновка, щурм, ние отбраняваме базата. Унищожих един, няколко други наръфах, но останахме аз и една артилерия, а от другите са 5 парчета.
                        Воден хубавото време и днешните приказки, се пошегувах в общия чат:

                        - Дайте ми воина!

                        няколко секунди мълчание и един от тях ме пита:

                        - Ти си само с един танк?
                        - Да, казвам аз, но пък вие сте 5-тима....

                        Излязоха момчета с чувство за хумор. Е, воина не взех, но се посмяхме още малко докато свърши играта
                        +1

                        Comment


                          Довечера от 19:00 по АФК ТВ ще излъчват финала на тазседмичния турнир 7х7 и след това ще дават представяне на ЕПИК клана.

                          Който желае може да го гледа тук: http://www.twitch.tv/afktv
                          Raste @ Elite Epic Fail Clan [EPIC] EU
                          Asekato @ Първа българска черноморска дивизия [1-Bul] RU
                          ESL BG WoT Master League Admin

                          Comment


                            Raste написа Виж мнение
                            Довечера от 19:00 по АФК ТВ ще излъчват финала на тазседмичния турнир 7х7 и след това ще дават представяне на ЕПИК клана.

                            Който желае може да го гледа тук: http://www.twitch.tv/afktv
                            Гледах, отвратих се. АФК ТВ идея си нямат за какво ставаше дума. Напълно неподготвени. Представянето го съкратиха до няколко повърхностни въпроса почти без връзка. Можеха, поне емблемата на тима да сложат на екран за 10 сек. Не попитаха дори от колко члена се състои един клан в играта. Можеше да се споменат и няколко ника, на хора заемащи ключови позиции. Както казва една македонска приятелка " Голем Провал"

                            Иначе скучна първа битка в изчакване някой да сбърка, и много динамична финална. Идеята много ми хареса, въпреки че загубихте. При малко по-точен разчет на времето би била разгромяваща. Като че ли загатна лека изнервеност и прибързване. Ако не бях заклет рандомджия бих се пробвал.

                            Comment


                              Да се похваля и аз, с една битка от тази сутрин. Направих една доста агресивна екпанзия през хълма .. за лош късмет с един накрая се самоубихме двамата
                              Click image for larger version

Name:	shot_018.jpg
Views:	1
Size:	447.0 КБ
ID:	532060
                              [BGTF] BULGARIAN TANK FORCES

                              В гаража:
                              Германия: D.W.2, VK 30.01 H, VK 16.02 Leopard
                              Великобритания: Alektro, Churchill I
                              САЩ: М7, T18, M10 Wolverine, T1 Heavy, Т29, Т32, М103, M18 Hallcat, T28 Prototipe, T30, T110E4
                              Русия: KB-1, KB-1C, KB-2, ИС-3, ИС-8, С-51, ИС-7

                              Comment


                                Малко педобеърски изпълнения с Круйзър-3
                                Ха снимал съм само една игра .... а вече изключих
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X