Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    bigbeer написа Виж мнение
    Изненада ме със "Ас" на 35-та битка в почти стоков вариант и неъпгрейднат екипаж.В месец ,когато всички я играят.Нима са занижили толкова много изискванията за "АС" .нещо не е както трябва и не мога да хвана ,какво точно.На една тъпа китайска бракма (Тайп 58) примерно ми трябваха над 500 боя и опит от битката близо 2500 за да го взема.А тук за 2 дни взимаме със мнинимално усилие "АС" намашина която винаги е била играна и престижна.

    Абе нещо куца,нещо не е наред.
    Ами не знам. Възможно е - не ги разбирам тези работи. А както писах по горе, на мен ми трябваха близо 1100 битки да и взема "Танков ас" Може би е резил това, идея нямам, ама машинката кефи.
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      Е това се казва загуба - медал Ридли Уотърс и повече точки от първия от вразите.
      Attached Files

      Comment


        BacillusBulgaricus написа Виж мнение
        Ами не знам. Възможно е - не ги разбирам тези работи. А както писах по горе, на мен ми трябваха близо 1100 битки да и взема "Танков ас" Може би е резил това, идея нямам, ама машинката кефи.
        Не е до опит или качества.Нещо са променили в настройките около 1 април със тези минипачове.Фикснали са някакъв натрупан кеш или бъг.Не се смятам за лош играч,каквото и да разправят някои.Имам си близо 200 АС-а,изкарани по трудния начин след стотици битки всеки,някои и след близо 1000 и то с късмет.Имам танкове със по 4-500 битки без постигнат АС. Последните няколко дни ми падат просто от небето,ей така за нищо.

        Машини с които съм убивал по 7,8 та и 9 противника на битка,без да взема АС,сега взимат от първа битка със 4 убийства и под 5к налят дмж.Не знам какво е,но ме изненадва.

        uzi71 написа Виж мнение
        Е това се казва загуба - медал Ридли Уотърс и повече точки от първия от вразите.
        Узи,това Су-100 налива адски много със огромната си алфа,но е много уязвим от фланкиране и доста изнервящо прицелва.Поздравления за резултата и дано късмета не те остави.
        Last edited by bigbeer; 05-04-2013, 23:12.

        Comment


          Няма как да изнесеш цялата игра на гърба си, дори и да искаш.

          Click image for larger version

Name:	shot_094.jpg
Views:	1
Size:	503.8 КБ
ID:	531973
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Ех Бира, късмета е нещо много изменчиво - за днес 10 битки - 6 загуби - отбори от дебили. Иначе Су-100 го играя със 100 мм оръдие - намразих бавнострелните, например вече имам непоносимост към оръдието на КВ-1с.
            Късмет и на теб!!!

            Comment


              На Провинцията просто няма как да загуби отборът, в който е моя Мардер...
              Освен ако не са тотални мозъчни донори...

              Click image for larger version

Name:	shot_095.jpg
Views:	1
Size:	508.0 КБ
ID:	531974
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Click image for larger version

Name:	shot_157.jpg
Views:	1
Size:	650.6 КБ
ID:	531975Click image for larger version

Name:	shot_158.jpg
Views:	1
Size:	636.4 КБ
ID:	531976Click image for larger version

Name:	shot_159.jpg
Views:	1
Size:	597.4 КБ
ID:	531977
                На последък ми върви да се хваля със загуби....С матилдата съм ЗВЯР просто, с моят Т4 танк в Т6 битка, не само намазах суперски медал...нещо повече имам най-много шета не само в нашият ами и в чуждият отбор...тотално малоумни уникуми ми се падат просто...при положение че с танк в дъното изнасям играта и от тях се иска просто да се довлачат...и това не успяват...а медал ащеше да еоще по хубав защот бях подхванал едно Су-100, 494 щета му направи и съвсем малко му оставаше...той като видя дебелия и тътри да бяга...ама един хелкат го спаси от унижението....

                Defeat
                Battle: Port 06 април 2013 г. 22:53:25 ч.
                Vehicle: Matilda
                Experience received: 879
                Credits received: 28*633
                Battle Achievements: Lehväslaiho's Medal, Sniper


                3 финландски медала си има и всичките са на матилдата...много го харесвам този танк

                Comment


                  само да се доизхваля- ВК-то си го претрепах 1:1 без никой да помага, само на майсторлък и на нормални снаряди...то тръгнад абяга и последните 100хп ги взех със злато че нещоспрях д аго пробивам....
                  само за протокола, продължава д аме пуска със зомбита...и зомбясали леминги...гадна вечер

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    само за протокола, продължава д аме пуска със зомбита...и зомбясали леминги...гадна вечер
                    100% подкрепям - ММ ме мрази! Цял ден ме пуска в отбори от дебили - сигурно съм с около 40% победи - вероятно си връща за вчерашните 88%.

                    Comment


                      Дали не трябва да им аи тема "Сълзи и Сополи"....да си споделя там как в поредица от игри с Матилдата изнзсям целат аигра, правя невероятни количества щета и губим...като говоря за изнзсяне в Т5 и Т6....единственат аТ4 в която ме пусна, на Химелдорф, не спрях и з асекунда, на паважа мерника стои свит и стрелях само от движение...само 1К щета (ам ато в Т4 нещата нямат много живот) и един Б1 се влачеше зад мене и ми крдаеше фраговете...мръсно говедце, накрая имаше 1 фраг повече и на половината на моят ащета...не можах да ис взема лесният топ гън.

                      Comment


                        В последния си пост съм сгрешил. Току що погледнах planetwot - вчера съм имал 56.41% победи, но личното ми усещане беше като за 40.

                        Comment


                          аз имах 16% с Т34, и то при положение че правех много добри игри...просто невероятни зомбили..ама в събота винаги е така, всеки дебил изпълзява...и практически опорочават спешълите с повече експи...само за пазаруване става...пак погледнах, с Матилда - 40%...гнЪс просто...и то съм бил с бая над средната си ефективност

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	shot_160.jpg
Views:	1
Size:	659.8 КБ
ID:	531978Click image for larger version

Name:	shot_161.jpg
Views:	1
Size:	616.4 КБ
ID:	531979Click image for larger version

Name:	shot_162.jpg
Views:	1
Size:	587.0 КБ
ID:	531980

                            Victory!
                            Battle: Karelia 07 април 2013 г. 13:57:01 ч.
                            Vehicle: Valentine AT
                            Experience received: 2*300 (x2 for the first victory each day)
                            Credits received: 18*436
                            Battle Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

                            straшно напрегната битка, но аз и тези двамата под меен спасихме положението...първо всички добитъци се юрнаха в едн апосока, аз останах сам срещу дерето, трепнах двама, добитъците измряха, френският държеше положението доста дълго-966 потенциална щета е получил. но задъжа достатъчно за да мога аз да с екача при църквата и да поддържам флнга от там...накрая последното арти (това без фрагове) се жертва за да ми светне Чи-Ха-то и аз го гръмнах...артито и АМѝ-а бяха просот формалност...но много напрегнато, 13 минути...този валентин е тов акоето беше на времето Мардера...по-бавен е но има супер оръде и звероидален боекомплект...страшно хубава машинка....

                            Comment


                              Click image for larger version

Name:	shot_163.jpg
Views:	1
Size:	652.5 КБ
ID:	531981Click image for larger version

Name:	shot_164.jpg
Views:	1
Size:	632.5 КБ
ID:	531982Click image for larger version

Name:	shot_165.jpg
Views:	1
Size:	596.7 КБ
ID:	531983

                              Victory!
                              Battle: Murovanka 07 април 2013 г. 22:34:05 ч.
                              Vehicle: T14
                              Experience received: 1*562 (x2 for the first victory each day)
                              Credits received: 27*469
                              Battle Achievements: Invader

                              на много грамотен отбор случих когато сме на насрещна битка в горна база, нисък тиър и без артилери ...много обичам д аходя да капвам зад един храст...с което рпедисвиквам вразите да дойдат да защият и си ги отстрелвам...в този случай имаше двама зад мене, които като видяха че подминавам 30 и ще е сериозно капване спряха д аме прикриват отзад и изнесоха отбраната напрез, за д аме пазат (преди това просто просто чакаха тези които аз ще привлека) и не само я изнесох ано и я удържаха...загивайки но пък победихме, 100% капване...плус се оказа че съм направил и най-много щета...все пак аз не висяхх само в храста а маневрирах да поддържам нашите в центъра на селото и после моите защитници когато влизаха в двубой...много приятна битка.

                              Comment


                                Click image for larger version

Name:	shot_166.jpg
Views:	1
Size:	654.1 КБ
ID:	531986Click image for larger version

Name:	shot_167.jpg
Views:	1
Size:	616.1 КБ
ID:	531987Click image for larger version

Name:	shot_168.jpg
Views:	1
Size:	583.7 КБ
ID:	531988

                                ЗВЕР бях ЗВЕЕЕР, и вече изобщо не ми липсва мардера, това нещо е в пъти по-добро...вярно не изглежда толкова добре, и а млко бавно....но качеството на игра е е по-добро...и е британско на всичкото отгоре...втора британска машинка която си резервира място в основните машини.

                                Comment

                                Working...
                                X