Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    кало написа Виж мнение
    Уф, и аз се запалих по тва - играя от седмица, бая малко засега. Още доста неща не са ми ясни - особено при екипажите, ъпгрейдване и прочее, ама - ето и малко успех:

    [ATTACH=CONFIG]21489[/ATTACH]
    Лошо си се зарибил баце...

    Добре дошъл в клуба.

    Иначе, аз толкова добра игра направих на чак на третия или 4я месец - браво!

    Comment


      кало написа Виж мнение
      Уф, и аз се запалих по тва - играя от седмица, бая малко засега. Още доста неща не са ми ясни - особено при екипажите, ъпгрейдване и прочее, ама - ето и малко успех:

      [ATTACH=CONFIG]21489[/ATTACH]
      Охо, така, както гледам в жертвите са и 2 Хетцера. При това в повечето са вкарани по 5-7 попадения. Суупер.

      Британската линия е малко деликатна. Обикновено се играе от хора с опит. Машинките са способни на много при правилна игра, но не прощават грешките, както СССР-ските примерно. И топ машините им на високо ниво са малко спънати.

      Обичайно новаците (плс не се обиждай), започват с рашънската линия. Там повечето машинки са ОП за класа си, и са леко дялани с лопатата. Търпят грубо отношение и компенсират неточностите. Имам усещането че танковете от тази линия сами се карат.

      Comment


        Лесно е да педоберстваш днес.....

        Click image for larger version

Name:	shot_151.jpg
Views:	1
Size:	493.7 КБ
ID:	537725
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          кало написа Виж мнение
          Уф, и аз се запалих по тва - играя от седмица, бая малко засега. Още доста неща не са ми ясни - особено при екипажите, ъпгрейдване и прочее, ама - ето и малко успех:

          [ATTACH=CONFIG]21489[/ATTACH]
          Три съвета за кало:

          1. Остави артилерията настрани. Не е това същността на играта, поне докато си новобранка на под 2 - 3000 игри
          2. Остави и британската линия, което е дооооста особена
          3. Хвани руската тежка и американската средна линия. Мисля, че са най-благоприятни за неопитни играчи
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            1951 написа Виж мнение
            Лесно е да педоберстваш днес.....

            [ATTACH=CONFIG]21490[/ATTACH]
            Вчера на рашънския направих поредица от луди игри. Завърших вечерта с над 100 скалпа на новите въшки. Някои от резултатите съм постнал по-горе. А в оплаквания пуснах една със 10 жертви, завършила реми. Луудница.

            И на ЕУ започва добре. Първа битка, първи 8 скалпа.

            Победа!
            Битка: Химелсдорф 30.10.2013 г. 18:28:55 ч.
            Танк: T18
            Опит: 2*036
            кредита: 12*888 (глоба за поражения по съюзници: 30)
            Постижения в битка: Войн, Стоманена стена, Снайперист, Невъзмутим

            Спирам е педобеърстването. В последната битка 13. Доволно. И любимия ми Колобанов. Хубава вечер.

            Победа!
            Битка: Малиновка 30.10.2013 г. 23:12:32 ч.
            Танк: T18
            Опит: 1*322
            кредита: 16*945
            Постижения в битка: Войн, Защитник, Медал Колобанов, Невъзмутим
            Last edited by bigbeer; 31-10-2013, 00:33.

            Comment


              Това ми беше последната игра с количката

              Click image for larger version

Name:	shot_152.jpg
Views:	1
Size:	480.9 КБ
ID:	537730 Click image for larger version

Name:	shot_154.jpg
Views:	1
Size:	404.8 КБ
ID:	537731
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Тази подигравка от страна на WG директно замина без да ми цапа досието.

                150 000 кредита и място в гаража, пак е нещо.

                Comment


                  ViktorKitov написа Виж мнение
                  Тази подигравка от страна на WG директно замина без да ми цапа досието.

                  150 000 кредита и място в гаража, пак е нещо.
                  Ако го смяташ за подигравка, защо взимаш парите и ползваш слота?
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    1951 написа Виж мнение
                    Ако го смяташ за подигравка, защо взимаш парите и ползваш слота?
                    С удовлствие ще им ги върна, само кажи как

                    Имам 15-ина свободни места в гаражът и 80 дни премиум (Точно този слот едва ли ще го ползван някога ). Няма да усетя загубата на няколко виртуални стотинки.

                    П.П. Може да си купя един Т-80, той ще излезе точно толкова.

                    Comment


                      Малкото зверче Marder 38T, стана "Танков Ас".
                      Click image for larger version

Name:	shot_001.jpg
Views:	1
Size:	464.9 КБ
ID:	537732Click image for larger version

Name:	shot_002.jpg
Views:	1
Size:	445.1 КБ
ID:	537733Click image for larger version

Name:	shot_003.jpg
Views:	1
Size:	418.5 КБ
ID:	537734
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        1951 написа Виж мнение
                        Три съвета за кало:

                        1. Остави артилерията настрани. Не е това същността на играта, поне докато си новобранка на под 2 - 3000 игри
                        2. Остави и британската линия, което е дооооста особена
                        3. Хвани руската тежка и американската средна линия. Мисля, че са най-благоприятни за неопитни играчи
                        Мерсаж, не съм пробвал нищо руско досека, ама ще се опитам.

                        Comment


                          Аз бих препоръчал американската тежка, вместо средната или руската тежка линии.

                          Comment


                            Тежката американска е по-тегава от тежката руска Т1 е по-специфичен от КВ1, КВ-1С е в пъти по-добър от М6, чак Т29 е страхотен танк, много по-приятен от ИС за следващите два и двата са добри, но лично повече ме кефи руснака, М103 е много приятен, ИС8 не толкова, десетките ги имам отворени, но нещо не ми се играе с тях.
                            Мнението си е лично мое, но препоръчвам руснаците.

                            Comment


                              vvasman написа Виж мнение
                              Тежката американска е по-тегава от тежката руска Т1 е по-специфичен от КВ1, КВ-1С е в пъти по-добър от М6, чак Т29 е страхотен танк, много по-приятен от ИС за следващите два и двата са добри, но лично повече ме кефи руснака, М103 е много приятен, ИС8 не толкова, десетките ги имам отворени, но нещо не ми се играе с тях.
                              Мнението си е лично мое, но препоръчвам руснаците.
                              T1 не съм го играл, понеже не ми се гриндеше още 14000 със изрода М3. Отворих направо М6. Но в тиер 5 Т1 често е по-опасен противник от КВ1. Челно се дупчи доста по-трудно, по-пъргав е и има далеч по-добра депресия на оръдието. Което пък е доста скорострелно, макар и с по-малка алфа. Така че вероятно наистина е по-специфичен, но потенциално е доста по-добър танк. По отношение сравнението М6-КВ1С аз лично гласувам с две ръце за американеца. КВ-то има едната алфа. Но освен ако не попаднеш на противник с две леви ръце, обикновено скорострелното оръдие на М6 прави повече бели, от колкото тежкото и неточно Д2-5Т. М6 има гаден екипаж с два мерача, това е единственото което не ми хареса в американеца. Аз КВ1С три пъти го купувам и с отвращение го продавам след това. Нямам намерение да повторя. Докато от М6 имам само прекрасни спомени.
                              Т29 на мен лично не ми беше приятен за игра, въпреки 60-те процента победи с него. ОП е, но не е толкова приятен, за разлика от следващите три танка, заради недостига на динамика. Но пък има сериозна броня за тиера си дори на корпуса (за купола да не говорим) и едно от най-добрите оръдия в същия тиер. Докато руския му конкурент е просто леко ъпгрейдван КВ1С с малко повече броня, малко повече скорострелност и малко по-слаба динамика. В тиер 8 казват че нещата са изравнени. Моя опит с ИС 3 е вече прекалено остарял, но и аз не мога да кажа кой от двата ИС3 или Т32 ми е бил по-приятен. ИС 8 обаче за мен е доста под М103. По-бърз е, но американеца ускорява по-добре. Нисък е, но бронята му не е по-добра от тази на предния тиер, докато М103 има прилична челна защита. Оръдието на руснака е по-зле от това на американеца, което пък е най-доброто оръдие слагано на тежък танк в играта. Като добавим и депресията и става интересно.
                              Дефакто танковете имат различен игрови стил, просто на мен американската линия повече ми пасна. Моя игрови стил включва много игра с купол и прикритие в гънките на терена, което е благоприятствано от предимствата на американските машини. За друг тип играч обаче, руските ще са по-ефективни.


                              Едит: В бързината не обърнах внимание в коя тема пишем. Извинявайте за офтопика.

                              Comment


                                Зависи наистина от типа игра руските са за да се навреш във врага на място където има прикритие да размениш удари разчитайки на голямата алфа. На мен лично М6 ми беше отвратителен заради стила на игра, който харесва по-задната линия - избира американците, който се навира между шамарите - руснаците.

                                Comment

                                Working...
                                X