Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    И аз така карам Матилдата и я смятам за най-силния танк в Т4, обаче ми липсват поне още 10-тина км/ч.

    Comment


      ако имаш 10км/ч сигурно ще ти липсват 20 мм броня и 30 мм пробиване....аз просто съм свикнал с бавни танкове.
      Ня карти на който трябв амного да се пътува (Ел калъф примерно) е силно неприятно....но в сравнение с Чърчилит еи Черен Принц си е направо самолет

      Comment


        One shot на T9 френското ТД без ammo rack.
        Attached Files
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          Добра битка с Матилда. За 1 изстрел по А-20 изпуснах воин, но поне взех Паскуачи.
          Attached Files

          Comment


            добра, и очевидно скороста не е била проблем щом си допълзял и до артилериите....ама защо масово се проспуска трета страница от статистиките, а именно тя е най-интересна.

            Аз си мисля за взвод от Пз3 А и Матилда, до достигане на противника германеца бута матилдата, после матилдата сковава вразите с огъна а германеца реализира предимството си в маневреност фланкира и разстрелва...трябва да се пробва...ама като гледам моит ехора какво имат май аз ще съм с германският танк...който също харесвам.

            Comment


              Това бритиш Матилда ли е? Не ленд-лизовската? Оглеждам се и аз за забавни танкчета ниско ниво.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Да нормалната британска Матилда.

                Comment


                  Ха тая вечер явно съм абониран за Паскуачи, че и скаут го раздава Матилда-та - 5 открити, а и косата съм направил - това сигурно с артите и медиума, защото се разправях с четиримата едновременно. Тоя път снимах и третата страница.
                  Attached Files

                  Comment


                    Imperial написа Виж мнение
                    Това бритиш Матилда ли е? Не ленд-лизовската? Оглеждам се и аз за забавни танкчета ниско ниво.
                    Цялата британска медиум линия ми допадна много.Скорост,динамика,точност,скорострелност,проб ивност.Всичко до първия Центурион е доста забавно.На ниските нива направо къртят.

                    Comment


                      uzi71 написа Виж мнение
                      Ха тая вечер явно съм абониран за Паскуачи, че и скаут го раздава Матилда-та - 5 открити, а и косата съм направил - това сигурно с артите и медиума, защото се разправях с четиримата едновременно. Тоя път снимах и третата страница.
                      Свиквай,при Матилдата това е по-скоро закономерност,отколкото рядко хубава победа.Без да ми допадне особено с нещо, за 77 битки имам към 140 кила с нея и над 60% победи.За танк много различен от обичайния ми стил на игра,мисля е чудесна атестация.Играейки обичайно на скорост и стрелба от упор,с Матилдата не бях в свои води.Въпреки това танка се доказа и като,че ли сам коригира множеството грешки,които допусках.Без да гоня рекорди с него в една битка опука 7-мина,общо 5 пъти докара нещата до "Войн" и в битка срещу 6-тици успя да заработи и "Лехваслайхо".Много сладка машинка.

                      Comment


                        bigbeer написа Виж мнение
                        и в битка срещу 6-тици успя да заработи и "Лехваслайхо".Много сладка машинка.
                        I aз един такъв си заработих, ам ахубаво че бяхме в платуун че имаше много ....то сам си ги нашмулих, ама ако с асамо 2-3 трудно ще успееш и двет еда набараш...иначе ако твоят отбор не е от бързаци и вразите не измрат з анорматив на Матилдата винаги се падат поне 3-4

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	shot_094.jpg
Views:	1
Size:	643.1 КБ
ID:	531544Click image for larger version

Name:	shot_095.jpg
Views:	1
Size:	609.0 КБ
ID:	531545Click image for larger version

Name:	shot_093.jpg
Views:	1
Size:	682.1 КБ
ID:	531546
                          Mnogo яка битка с Т43, сам самичък пречуках повечето които пречуках и на косъм се разминах с Топ Гън....глобата е защот в началото си тренирах прицелване в движени еи ми трепна пръста...и нашият Хумел го осети...но все пак много яка битка

                          Comment


                            И аз направих много яка битка с Матилдата - воин, стена и най-накрая танков ас. Танка остава постоянен член на хангара - прав беше Гоги като казваше че е страхотен.
                            Attached Files
                            Last edited by uzi71; 12-01-2013, 20:35.

                            Comment


                              Трудно е да се хвалиш с легендарният Тигър, който е в играта е на средно равнище в тиър 7 .И все пак ще пробвам да се похваля.С 8 изстрела повалих Льове/ удари в задно колело на веригата най вече/ ,с още 2 тигър 2/ естествено не сам за него/ от 18 изстрела уцелих с 17 и толкова пробивания и танков ас.........Click image for larger version

Name:	shot_122.jpg
Views:	1
Size:	376.8 КБ
ID:	531550Click image for larger version

Name:	shot_123.jpg
Views:	1
Size:	360.7 КБ
ID:	531551
                              Last edited by staloun; 12-01-2013, 21:41.

                              Comment


                                (:
                                Last edited by uzi71; 12-01-2013, 21:42.

                                Comment

                                Working...
                                X