Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    feersum написа Виж мнение
    Снощи беше добра вечер за артилерии. 8 фрага със Су-26... мед, мед ми капеше
    Ето шотовете, че снощи ме домързя:

    Click image for larger version

Name:	shot_110.jpg
Views:	1
Size:	554.6 КБ
ID:	537560
    Click image for larger version

Name:	shot_111.jpg
Views:	1
Size:	493.7 КБ
ID:	537561
    Click image for larger version

Name:	shot_112.jpg
Views:	1
Size:	474.2 КБ
ID:	537562

    Всъщност много за малко да загубим - отсреща имаше един Мардер, който помля почти половината ни отбор...
    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

    Comment


      4 тия ми ейс за днеска още 8 останаха. И пак ми взеха пул-а .....

      Victory!
      Battle: Erlenberg 15.10.2013 г. 22:28:02 ч.
      Vehicle: M4 Sherman
      Experience received: 2*403 <--- това не е дабъл
      Credits received: 297*143
      Battle Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Radley-Walters's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"

      Click image for larger version

Name:	shot_061.jpg
Views:	1
Size:	725.2 КБ
ID:	537563 Click image for larger version

Name:	shot_062.jpg
Views:	1
Size:	666.8 КБ
ID:	537564 Click image for larger version

Name:	shot_063.jpg
Views:	1
Size:	636.9 КБ
ID:	537565

      Comment


        След нърфа на немските двигатели Пантера 2 вече не е особено приятна за игра. Тромава си е и трудно се придвижва из картата, но много ми се ще да си взема Е 50, не че ще се справя с него де, но меракът си е мерак та се налага бавно и славно да пълзя към заветните 160 000 опит. Когато картата е подходяща за Пантерата обаче се получават и такива неща:

        Click image for larger version

Name:	shot_048.jpg
Views:	1
Size:	492.3 КБ
ID:	537566
        Click image for larger version

Name:	shot_049.jpg
Views:	1
Size:	440.0 КБ
ID:	537567
        Click image for larger version

Name:	shot_050.jpg
Views:	1
Size:	414.9 КБ
ID:	537568

        Това, че останалите те подценяват също помага. Още един фраг и щях да взема Билот медал предполагам защото в началото на битката Т 28 прототип ми отнесе двигателя, амо сториджа и ми утрепа пълнача, но ИСУ то ми направи рикушет, а неговия снаряд ме довърши

        Comment


          Поредния ейс:
          Victory!
          Battle: Fisherman's Bay 18.10.2013 г. 11:22:09 ч.
          Vehicle: 113
          Experience received: 3*828 (x2 for the first victory each day)
          Credits received: 96*045
          Battle Achievements: Steel Wall, Mastery Badge: "Ace Tanker"

          Чудя се дали да не го играя повече тва нещо, или направо да го продам.
          Click image for larger version

Name:	shot_038.jpg
Views:	1
Size:	480.3 КБ
ID:	537578 Click image for larger version

Name:	shot_039.jpg
Views:	1
Size:	432.2 КБ
ID:	537579 Click image for larger version

Name:	shot_040.jpg
Views:	1
Size:	402.5 КБ
ID:	537580

          Comment


            Много се чудих дали тук или в темата за оплакванията - безкръвна победа:

            Click image for larger version

Name:	shot_118.jpg
Views:	1
Size:	632.9 КБ
ID:	537590

            Victory!
            Battle: Mines 19.10.2013 г. 00:47:48 ч.
            Vehicle: Jagdpanzer E 100
            Experience received: 136 (x2 for the first victory each day)
            Credits received: 8*566

            Смях...
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              След само около 500 игри успях да постигна така желания и дългоочакван ас с Т-54. Карта Мурованка, насрещна битка, в топа с още 2 девятки. Заех позиция на десния хълм зад пред капа, тоя с малкото хълмче, сигурен съм че се сещате.. Играта започна с 3 поредни рикошета от Тигър... След това влязох м/у двата хълма срещу 3ма в селцето, после назад към капа срещу още 2ма, после обиколка на техния хълм за доубиване на оцелелите. Играта завърши с щастлив изстрел от движение по тяхното арти от около 200 м. Трябва да отбележа че съотборниците ми бяха доста полезни и избиваха тия с които се биех отблизо. Резултат: 5 фрага , стрелба 20 от 20, 17 пробивания(без злато), демидж малко над 4000, засвет малко над 3000.

              Втора хвалба: Спечелих и първия си медал Колобанов с Алекто. Карта Северогорск, 4 тиър игра. Играя го с голямото оръдие само с фугаси. Почти цялата игра висях(кампех) безуспешно на едно хълмче зад нашата база и наблюдавах как отбора ми се топи. След като останах сам срещу 6ма се усетих, че няма смисъл да ги чакам и ги подкарах(2 златни). Хубавото на Алекто е огромния за тиъра обзор - много трудно танкове от моя тиър ме спотват първи.

              Взех Ас и на Т69 - един от най-тегавите ми танкове. Получи се без да правя чудеса - Малиновка насрещна битка - цялата игра висях в храстите между хълма и езерото и пуцах на воля. Играя го с 2 барабана златни, които изстрелвам първи и после каквото стане. Проблемът сега е, че до Т54Е1 ми остават още около 100 хил. опит, а ми се иска да го продам...

              Comment


                feersum написа Виж мнение
                Много се чудих дали тук или в темата за оплакванията - безкръвна победа:

                [ATTACH=CONFIG]21340[/ATTACH]

                Victory!
                Battle: Mines 19.10.2013 г. 00:47:48 ч.
                Vehicle: Jagdpanzer E 100
                Experience received: 136 (x2 for the first victory each day)
                Credits received: 8*566

                Смях...
                Тези модове съм ги спрял откакто може, точно заради такива ситуации.

                Comment


                  Аз играя от две седмици и не мога да се похваля с добра игра все още. Най-силния ми танк е Т-34-85. Днес си взех един американски танк от първо ниво и спечелих едни награди с него, които до сега не съм ги получавал:

                  Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	469.7 КБ
ID:	537596
                  Който стреля първи се смее последен

                  Comment


                    kapitango написа Виж мнение
                    Аз играя от две седмици и не мога да се похваля с добра игра все още. Най-силния ми танк е Т-34-85. Днес си взех един американски танк от първо ниво и спечелих едни награди с него, които до сега не съм ги получавал:

                    [ATTACH=CONFIG]21346[/ATTACH]
                    Поздравления!Дано получиш още много такива!

                    Comment


                      Най-сетне на 489-тата битка Асе за Т29

                      Comment


                        Супер промоция на златните. За първи път (от 700+ рандъма с него) на плюс след битка
                        Click image for larger version

Name:	1.PNG
Views:	1
Size:	340.5 КБ
ID:	537620
                        Click image for larger version

Name:	2.PNG
Views:	1
Size:	100.6 КБ
ID:	537621

                        Comment


                          Пълен майтап ейс на 62 ка-та без дмг. Начи смятайте колко е прее*** и неигран тоя танк.

                          Victory!
                          Battle: Serene Coast 21.10.2013 г. 13:55:51 ч.
                          Vehicle: T-62A
                          Experience received: 5*484 (x3 for the first victory each day)
                          Credits received: 59*335
                          Battle Achievements: Confederate, Mastery Badge: "Ace Tanker"
                          Click image for larger version

Name:	shot_064.jpg
Views:	1
Size:	713.2 КБ
ID:	537624 Click image for larger version

Name:	shot_065.jpg
Views:	1
Size:	680.6 КБ
ID:	537625 Click image for larger version

Name:	shot_066.jpg
Views:	1
Size:	645.8 КБ
ID:	537626

                          Comment


                            Сравнително рядко се случва да се взземе "Ас" при загуба или равен. Яд ме е за резултата от гледна точка, че идиота с е25(400ХП) рамна накрая т29(108) което беше със свалени вериги от мен. Отделно в края 13-75 изплака че няма снаряди и вместо да засветва се въртеше около мен, а бяхме 3 на 3 и сам опуках прототипа след това ............общо взето хубава игра с не добър край за мен.


                            Click image for larger version

Name:	shot_030.jpg
Views:	1
Size:	729.5 КБ
ID:	537628
                            Click image for larger version

Name:	shot_031.jpg
Views:	1
Size:	680.9 КБ
ID:	537629
                            Click image for larger version

Name:	shot_032.jpg
Views:	1
Size:	660.6 КБ
ID:	537630

                            Comment


                              От последният пач при получен медал (Снайперист) дори и при загуба получаваш опит за победа.

                              Comment


                                miaz написа Виж мнение
                                Сравнително рядко се случва да се взземе "Ас" при загуба или равен.
                                Виждам на първия екран да ти показва hit percent и damage.
                                Как става? Сложил съм xvm ( за тази версия има само тестов) , но не ми изкарва такова инфо.

                                Comment

                                Working...
                                X